dali ljudi iskoriscavaju jedni druge zbog vutre ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
haha. ja nisam jos u takvu sotuaciju dosao ali skoro jednom na slavlju prvog maja...ajme doro da me nije roknilo jer mi je bilo prvi puta...uh taj jedan lik je bio napaljen u *****...haha

hvala bogu nije nikome nista bilo. .)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Iskoriscavanje...Da li si mislio na ovo : Ortak ima puno vutre i pusim stalno s njim za dzabaka,a obican je bilde,druzim se s njim samo zbog marihuane"?Jesi li na to mislio?
Ako jesi onda da,ljudi iskorisavaju jedni druge zbog vutre....
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
nije to iskoristavanje jer i ovaj cije se pusi za to dobiva nesto.. kvalitetno drustvo, zajebanciju...

ja sam prije pusio s jednim tipom jer je uvijek imao a onda sam skuzio da je skroz dobar i otad stalno visimo zajedno.. i kad ima i kad nema
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ma naravno da ima iskorištavanja uvijek je bilo i bit će , i nije to pitanje samo vutre to je pitanje općenito mogu biti i novci u pitanju može biti bilo što . Ljudi zamjenjuju poznanstva za prijazrljstva pa onda dolazi do takvih situacija. Rekao bi danas je malo prijatelja u principu i definitivno treba povući crtu izmedju prijatelja i poznanika .
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Stoner je napisao(la):
ma naravno da ima iskorištavanja uvijek je bilo i bit će , i nije to pitanje samo vutre to je pitanje općenito mogu biti i novci u pitanju može biti bilo što . Ljudi zamjenjuju poznanstva za prijazrljstva pa onda dolazi do takvih situacija. Rekao bi danas je malo prijatelja u principu i definitivno treba povući crtu izmedju prijatelja i poznanika .

Mislim da je ovo pravi odgovor na tvoje pitanje Pacha..Svaka cast Stoner...
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
Sto se mene tice iskoristavanje pocinje bit iskoristavanje, a prestaje bit prijateljstvno upravo dok ti to odlucis....

ak si svjestan da radis nes kaj nije ok prema tom nekom, i ak to svjesno dalje radis...to je iskoristavanje.....al ono, nije to niš loše....osim u slucaju da ti je stalo do tog nekog..

npr....znas nekog na faksu....inace ga ne volis, doduse nemres ga podnjet, ne druzis se s njim, al ti moze nabavit odlicnu vutru za realne pare....inace on radi nekog cudnog i metafizickog razloga misli da si ti bas super. nabavljas vutru od njega. iskoristavas ga. kaj sad. super ti je. :)

s druge strane, frend si si s nekim, fakat dobar, i taj neko nadje odlicnu vezu za vutru, s vremenom samo prek njega nabavljas, i sad dolazi do raskrsca....dal s vremenom to vaše prijateljsto zahladi i pocne sluzit samo ko veza za vutru, il i dalje nastavis s njim si bit frend upravo zbog prijateljstva, a ne zbog ganđe....i dalje ides s njim na kave, pive, kajgot.

a tu odluku sam ti moš donjet...





edit: il jednostavno postupis kak bi svaki poluinteligentni covjek postupil i spojis se s njegvom vezom :callyou: :hehe::hehe::hehe:
 
03.05.2007
21
3
0
36
ma "ljudi" su otisli u k***c. samo mi se cini vidjivijim to iskoristavanje kad je u pitanju vutra.
nije frka u tome ko ulece kes, vec kad imas svi su satro full sa tobom.
ma smor, ljudi
totalno bezveze
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ja neznam koji ***** jel sam ja okružen narkomanima ili šta , vidim da je ljudima teško dat za neku dobru travu lovu i općenito travu (a subotom da nepričam kak se ide razbijat škart spidom i kojekakvim pizdarijama) a svi bi pušili i to besplatno. kad se ide u neku akciju niko neće dat ni 100 kn svojih svi bi nešto za đabalesku i onda možda od nekih likova i uspiješ uzet nekih novaca (koji naravno nisu njegovi nego će nekog prikratit). ma mislim katastrofa , pa onda krenu laži tipa nemogu dignut lovu s bankomata itd. i onda još nakraju razgovora čujem ajd javi se kad stigneš! MRŠ
naravno čast izuzetcima!
 
10.02.2008
2
0
0
46
...ah, pa znate vec kako to ide, kad ti imas onda su svi kod tebe, a kad nemas onda sve trazis ko ima.
Moglo bi se nazvat i iskoristavanje!
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
o pa kako ne, al ja sam na travu uvijek gledao kao supstancu koja zbližava. Svatko tko iskreno voli travu neće tako lako zapaliti joint s nekime tko mu ne odgovara. Druga stvar zbog čega se nekad stekne dojam iskorištavanja su i financije. Imam prijatelja (u pravom smislu riječi) koji nije u bajnoj financijskoj situaciji i koji si ne može priuštiti travu svaki dan a i u nemogućnosti je da zasadi. No redovit svaki gram podijelim s njim jer je meni uvijek draže zapaliti u društvu. A osobna korist i nije neka tabu tema. Svi mi ponajviše volimo sami sebe i svi naši prijatelji i poznanici su prvenstveno tu zbog naše koristi. Da li su to društvo, financije, trava ili nešto četvrto nije ni bitno. Bitno da nitko zbog toga ne pati jer ako ne pati nema ni iskorištavanja...
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
pravi prijatelji se u nevolji prepoznaju .... bas me zanima jel ce Oni Koji Hoce Za Dzabe bit onda s tobom?

ljudi se medjusobno iskoristavaju od naseg postanka za velike stvari pa kamoli nebi za vutru!
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Kod mene, a vjerujem i svugdje drugdje, ima par skupina koji se druze samo zbog droge (trava u vecini slucajeva pa onda kemija)... Njima je samo bitno urokati se i sve je super kad netko ima trave, dolaze do njega i sl. Ali kad se nema trave - eh, onda se ne trebaju :)

S takvim ljudima sam se druzio prije neke 2 god, ali sada sam se u potpunosti odijelio od njih i ne zelim vise nista od njih. Ako zelim zapaliti i nemam, radje cu se skulirati nego se raspitivati kod njih jel ima netko.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
dali ljudi jedni druge iskoristavaju???

po mom misljenju da,ALI SAMO AKO IM TI TO DOPUSTAS!!!
u malo slucajeva djeluje i neka" visa sila" pa vidis da te iskoristavaju al nemozes nista poduzet jer bi tako sebi samo vise nastetio....

ja to gledam po onoj staroj: kak si napravis tak ti i bu.....ako si dopustis da te iskoristavaju i iskoristavat ce te,ako ne,ne....


:respect:
 
09.02.2008
18
0
0
35
Opet je to do ljudi, vutra je izgovor, iskoristice te zbog necheg drugog.

BTW. Oov me podseti na onu stranu iskorishtavanja :D
Jednom prilikom kad smo duvali jedan lik je drugom ponudio shut ono na brzinu da ne izgori sve a ovaj ga odgurnu, ono u fazonu:"Whoa, hold it, i'm straight!!!"
Xaxa, koja bolest, umro sam tada...