dali marihuana snižava šećer????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Problem kod alkohola je sto kad se unese u tijelo, jetra oboljeloga su previse zauzeta razgradnjom alkohola da bi pravilno otpustala glikogen. Tako je alkohol itekako opasan za dijabeticare.

Pad secera ne mora biti jedini uzrok zbog kojeg se javlja glad. Mislim da trava ne snizava krvni secer i jedina je opasnost kod dijabeticara ta velika zelja za hranom nakon konzumacije sto se javlja kod nekih korisnika. Izmjeri si secer prije i nakon pusenja, eksperimentiraj ako ne vjerujes (ovo ide DirtyDeedsu). Isto tako oboljeli pod utjecajem trave ce teze osjetiti promjene razine secera u svome tijelu. Ako zeli eksperimentirati sa travom dijabeticar treba biti oprezan, osigurati se kontrolom secera nakon konzumacije i za svaki slucaj imati spreman neki slatki napitak ako secer iz nekog razloga naglo padne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mimak123

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
"As you see, his blood sugar levels increased more than eighty points after the meal and stayed high for 45-50 minutes,
but then rapidly dropped after he smoked a marijuana cigarette"

citat iz jednog istrazivanja.. secer u krvi doista pada, ima i dijagram neki, samo ga moram naci.. Iako se ne cini opasno na prvi pogled, pad secera moze biti vrlo nagao. E sad, moze li joint ozbiljno nastetiti nekome tko ima takvih problema, nisam siguran..
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
http://www.bartcop.com/babs-pot.htm
babs-five.jpg

Ovaj dijagram? Ovako trava ispada jako korisna za dijabeticare, vratila mu je secer skoro u normalu nakon 'junk fooda'. Zanimljivo.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
jap.. to je to... meni se iz nekog razloga nije htjela ucitat slika.. da, za dijabeticare korisno no za one koje ionako nekada muci nizak secer moze biti malo zeznuto.. no mislim da nebi smjelo biti problema ako pri ruci ima kakvu cokolad(ic)u ili nesto adekvatno..
 
02.07.2007
21
1
0
32
sam alkohol šećer počne snižavat 7-8 sati nakon odlaska na spavanje i to naglo i zato osjetimo tu neku veliku žeđ kad se probudimo mamurni...zato ovo zna biti jako opasno ako se fizički premoriš,ne jedeš i nakon toga popiješ veću količinu alkohola...
 
28.12.2007
6
1
0
37
Da li grass snizava pritisak?Imam nizak pritisak, i dogadjalo mi se da mi se zavrti u glavi kad se napusim i naglo ustanem,ali mi se dogadja i kad nisam napusena.Jel se dogodilo jos nekome?
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Hehe, to je efekat koji ja najvise mrzim, a zove se "Stupid gravity" :icon_biggrin: Drugim recima, svima se to desava i nije nista neprirodno......Bar ja tako mislim :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Desilo se meni par puta ljeti po velikim vrucinama prije nego sam uopce poceo konzumirati kanabis.. Nizak tlak je u pitanju.. nista zabrinjavajuce.. popi ili pojedi nesto slankasto.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno da krvni pritisak pada od vuve... pogotovo indicaste biljke!!! Za secer ne znam, al evo ja neam secer, ali mi "prahne" vala poslije dzoje nesto slatko da hebe rak raka... :) ili neki sok i sl. ... Jogobela 500g (jagoda) ihhhh.... :) i cesto me u zadnje vrijeme hvata glad, tj. gladan dok prije nije bilo (mozda sto sam vise kuci, nego prije...????)
Sigurno svako nesto voli posebno poslije dzoje, neko slatko, neko alkohol
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Hm, kad bolje razmislim, to bas nema puno veze sa gravitacijom, vec vise sa cirkulacijom i pritiskom krvnim...:dunce:
Moram bolje razmisljati....