dali se i vama to desava?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.01.2007
16
0
0
ljudi ne znam sta mi je u zadnje vreme,ali svaki znaci svaki put mi bude lose kad se napusim,imam sve neke lose tripove,lose raspolozenje ,napade toplote,srce mi kuca ko da cu dobiti infarkt.... znaci strasno. dali se jos nekome to desava? koji bi mogao biti razlog za to?
 
23.01.2007
16
0
0
ne menjao sam vise vrsta i od svake se izbedacim na neki nacin,a bile su kvalitetne.dali to mozda ima veze sa covekovim psihickim stanjem i raspolozenjem?znaci nerviram se sto je tako nemogu da uzivam kao pre ,samo postanem paranoican....
 
08.10.2006
43
1
8
36
^^Imao sam i ja tih problema ali samo sa jednom travom, i provalio sam da je to prskusha, nije ona losha, pukne me u pochetku ali posle 45 min, samo mi zuto pred ochima, pritisak u ushi, nishta ne chujem, prebledim, pochne hladan znoj i malaksalost, e ali ja pre tog pushenja nisam nishta stavio u usta, pa mozda je od toga.E posle sam za N.Godinu doshao u svoj rodni kraj i pocheo sa inhalacijom i boljom travom, pushio sam po 15 komada svaki dan jedno 15 dana, i nijednom mi nije doshao onaj stoned kao od one trave, sigurno je prskusha.To je moje iskustvo
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Pa sigurno da ima veze sa psihickim stanjem coveka, bar je kod mene tako. Ako si sjeban, lose raspolozen, depresivan onda bolje nemoj ni da duvas neko vreme. Vutra te samo gurne dublje u stanje u kojem si se nalazio pre duvanja. Ali isto tako ako si raspolozen, srecan ne vidim kako bi vutra mogla da te spusti... Jedino ako inace imas nekih problema onda te vutra spusta i zakucava...
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
da lupanje srce nije nista cudno, dogadje se to svima... Kad popusis probaj da se opustis,nemoj da razmisljas o stvarima koje te inace smaraju i nerviraju.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
to se meni desavalo...onak imas cijeli negativan stav prema svemu...misli ti samo daju negativne asocijacije?koliko dugo pusis?to je meni bila faza od 4-5 dana u pocetku...inace...ako nije do toga...onda vjerovatno bi prvo trebo rijesit neke zivotne probleme koje sad imas(ako imas) a ako ne...neznam...nabavi nekog jebenog skunka...pa probaj s tim^^
 
23.01.2007
16
0
0
ma znas kako,kad sam poceo da varim isao sam u srednju skolu i bilo je stvarno vrh,sve mi je delovalo zanimljivo,recimo slusam muziku-cujem je na drugi lepsi nacin,to je trajalo par meseci.e i onda u zadnje vreme sve je postalo losije nije kao pre,slusam muziku,recimo neki trance i imam sve lose tripove.nisam opusten,sve mislim bolestan sam nesto i tako...sigurno to ima veze sa stanjem duse...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Vutra ubrzava otkucaje srca od 20-50 puta u sekundi. Ako ti mnogo smeta to lupanje srca idi kod lekara i proveri pritisak i idi na EKG.

Rad vutre dosta zavisi od osobe i situacije.

Napravi pauzu... od par meseca a mozda vutra i nije za tebe...

A mozda je i losa vutra... kazes menjao vrste... svuda su uglavnom neka prskanja sranja ili lose domacice.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
meni se nešt slično znalo desit posebno u zadnje vrijeme, a zapalim fakat rijetko :icon_mad: , par pljugi u 15ak dana
definitivno ima veze sa više stvari koje su međusobno povezane a mi ne znamo do kraja kako,neke od njih su
duševno stanje općenito, prehrana, vrijeme, okruženje, plin koji ispušta marsova maglica, i milijon drugih stvari
napravi pauzu od minimalno tjedan dana, skontaj si dobre vu, pusti marleya,tbf, ili neki trance i da vidiš,sve ko prije:icon_lol:
a možda si čak i prevazišo neka stanja svijesti koja su ti radila prije a sad više ne rade pa te sve zbunjuje i vodi u neku vrst depre, umjesto da te diže samo unosi kaos...
evo savjet, čitaj neko duhovno štivo i meditiraj čist, a onda nad istim štivom meditiraj vutran, bitno je hrvat se sa psihom koju ispunjava neki sadržaj
ustvari za takve mentalne vježbe su bolje gljive al eto...
 
07.01.2007
25
3
0
35
Ja sam za novogodisnje praznike napravio pauzu (ok pusio sam na novu ali samo tu noc). Kada sam se vratio sa praznika u svakodnevnicu skole obaveza itd... Shvato sam svoje obaveze malo ozbiljnije- sada pusim ono jedan đoks na tjedan i osjećaj je svaki put jebeno dobar. Prvo polugodiste sam svaki, ali svaki jebeni dan bio napusen- osjecaj se jednostavno izgubi i svaka nova đoka te jos vise zatupljuje i stonira- neda ti se apsolutno ništa barem dva dana. totalni blackout- sada je sve bolje i nisam u takvoj depri....
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Vis je naša jamajka je napisao(la):
Prvo polugodiste sam svaki, ali svaki jebeni dan bio napusen- osjecaj se jednostavno izgubi i svaka nova đoka te jos vise zatupljuje i stonira- neda ti se apsolutno ništa barem dva dana.

bio sam u istoj situaciji. zakljucak: 4 keca na polugodistu :eek:hno: ali sada je sve krenulo na bolje :sun2:
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Uzmi i iskuliraj malo. Nemoj variti koji mesec, a za to vreme malo proradi na sebi, i pokušaj da provališ zbog čega si tako reagovao, pošto je problem čisto psihičke prirode(možda si jednostavno zapostavio neke obaveze, pa je ovo način na koji ti mozak skreće pažnju, a možda je posredi nešto mnogo dublje).
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Normalno je to... Desava se svima manje vise.
Ja sam rijesila taj problem na nacin da sam smanjila konzumaciju na par komada mjesecno i samo najbolje dolazi u obzir!
 
22.01.2007
7
0
0
32
Probaj ovako, kod mene uvijek pali.Zavali se negdje na sunce u miru di znaš da ti niko neće doć, pusti neku laganu zikhu i uz pljugu razmisli o svemu šta te muči.Garantirano!