Dali vam se ikad desilo .....?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.04.2012
14
0
0
33
Dali vam se ikada desilo da vam primjera sve biljke koje posadite budu mudonje ? I moze li se na to utjecati da ne bude puno mudonja ?
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
ma jok, samo zadnja 2 growa, 2 + 3 :balls:
možeš utjecat ali jako jako mali procenat, uglavnom je do nature tj prirode
 
29.04.2012
14
0
0
33
prvi puta sadim..imam 7 biljki koje variraju 2-3-4 cm i bio bih sretan da budu samo dvije curice :)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Bili bi svi mi sretni. Pretpostavljam da sadiš neku domaćicu. To je mačak u vreći ;)
Ako i ne uspije, uvijek postoji slijedeća sezona ili izrada growboxa :)
 
29.04.2012
14
0
0
33
Naravno da je domacica.Ne zelim toliko komercilizirati u tu marihuanu;Jedino sto cu kupiti je kod strukture tla:humus i kada bude faza cvjetanja: cvijetal .Za strukturu tla cu uzet malo stajskog djubriva i pijeska sto imam iza kuce . Cak sam mislio malo prakticirati sa koprivom jer sluzi kao insekticid i gnojivo. Znam da je fem. sjeme prihvatljivije i do 5 . puta bolje ali jedan je lik kojeg ja osobno znam posadio biljke i sve je prirodno radio bez kojekakvih aditiva , bez vjestackih gnojiva i sa domacim sjemenom naravno, ugl. trava je bila najbolja koju sam ikada pusio ,jednostavno je izvracala. Svako ima pravo na svoje misljenje i na svoje postupke tako cu i ja po nekim svojim planovima i pravilima raditi ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
samo napred, drzi se ti svog misljenja, svojih planova i pravila i javi kako ide ta kombinacija stajsko + humus
ja sam jednom prilikom imao od 5 komada 4 muska, sumnjam da ces dobiti sve mudonje, sansa je jako mala
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Mene je poslužila sreća sa mjenkama koje sam ja imao u svom stashu (kutijici od filma za fotić) em su stajale masu vremena cca.2godine,
em nisu bile u idealnim uvjetima skaldištene al eto bacio 6kom da vidim koje čudo može ispasti od toga i 5su tetkice fala bogu :family1: samo jedan ispade :balls: i normalno cure su ga otkantale da bude mira u kući ;) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.