Dan Ljubavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
bi trebao biti svaki dan. :hehe: nema niceg pravednijeg i ljepseg na svijetu!


valentine.jpg
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ugh....valentinovo....da me konstantno ne podsjecaju mediji i postovi na netu nebi ni znao, pokusavam to ignorirat. Kao sto si rekao, ne treba mi propisani dan da bi izrazio ljubav.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sve sto je lijepo u zivotu prokletnici pretvore u svoju materijalnu ruznocu. Bozic i dan zaljubljenih nisu izmisljeni nego su premazani bojama novca i pohlepe. Klasican primjer nekoga ko ne moze nista kreativno stvoriti nego tudju kreativnost pretvori u svoju korist. Takozvani vampiri kreativnosti, srece i blagostanja. Prava istina lezi malo ispod svog sranja. I ne znaci da moras kupiti ne znam sto svojoj ljubavnici za ovaj dan. Mozda je ovaj dan samo podsjetnik za one koji su zaboravili koliko je ljubav bitna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR and xx_tani

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ne zelim pokvarit ovaj trenutak..ali eto..
kako se neki snalaze i iskoristavaju valentinovo...jebga neda mi se prevoditi..

A guy walks into a post office one day to see a middle-aged, balding man standing at the counter methodically placing "Love" stamps on bright pink envelopes with hearts all over them. He then takes out a perfume bottle and starts spraying scent all over them. His curiosity gets the better of him and he goes up to the balding man and asks him what he's doing. "I'm sending out 1,000 Valentine's Day cards signed, 'Guess who?'"
"But why?" asks the man.
"I'm a divorce lawyer."
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Bugi_bi je napisao(la):
ne zelim pokvarit ovaj trenutak..ali eto..
kako se neki snalaze i iskoristavaju valentinovo...jebga neda mi se prevoditi..

A guy walks into a post office one day to see a middle-aged, balding man standing at the counter methodically placing "Love" stamps on bright pink envelopes with hearts all over them. He then takes out a perfume bottle and starts spraying scent all over them. His curiosity gets the better of him and he goes up to the balding man and asks him what he's doing. "I'm sending out 1,000 Valentine's Day cards signed, 'Guess who?'"
"But why?" asks the man.
"I'm a divorce lawyer."


:evilking:
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Kako da poklonim nešto kad nemam kome? ::listomahanje::

Nemogu da pronađem, ali jel bilo kakve teme tu za upoznavanje?
Nemojte mi se smijati, teško je danas pronači žensku osobu otvorenu prema ovoj strasti (vutri), a još da je i "normalna". :rofl:

Dečke ne primam, sorite.