Današnja odjeca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Neznam kako vi razmišljate ali sto se mene tice uopce nije nista negativno da ljudi okolo hodaju goli , mislim da nije ništa loše da sexualni naboj bude posvuda.........sex je ko hrana a nitko ne prigovara što su mediji prožeti hranom i što na svakom koraku vidiš i namirišeš hranu......Život u skladu s prirodom ukljucuje i zadovoljavanje svojih nagona....

Tako da ja kažem DA suknji koja je rekla ne do koljena......
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Kada bi hodali bez odjece, posle neko veoma kratko vreme, seksualna privlacnost medju polovima bi drasticno opala.
Zamisli sta je sada prema tebi vise seksipilnije...??
Kada vidis neku zensku koja je sve otkrila na sebe ali samo toliko koliko bi te te naterao da poces mastati o statku....:icon_mrgreen:
I zamisli istu zensku potpuno golu...bice ti privlacnija prvih nekoliko sekundi, ali onda ce ta privlacnost opsati.

To je bar moje misljenje...:thankyou:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa ja osobno ne volim kratke suknje neznam ni sam zašto ali sviđaju mi se dugačke suknje do poda.
I potpuno se slažem s ovim što je gore reko čoek ima tu nešta u tom blagom otkrivanju
Ljudi neka hodaju kaki hoće goli ili u bundama
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Joj, skroz te me krivo shvatili, a i ja sam se baš glupo izrazio. Ja isto više volim dugacke suknje nego minice i naravno da nema smisla da ljudi hodaju goli.........

Mislio sam samo na to kako me živciraju primjedbe cistunaca na otkrivanje i slicne fore.......pa na nudistickoj plaži nisu ljudi napaljeni a svi oko njih goli tako da nisam to htio reci nego kako je potpuna sexualna sloboda zapravo povratak korijenima......u plemenskim zajednicama ljudi su svejedno punoooooo slobodniji nego u našoj kulturi za koju se govori da moralno propada.......

Komercjalizacija sexa je nešto grozno.......no ljepo je što se sve više ljudi ne srami necega potpuno prirodnog....MAKE LOVE NOT WAR.....to je bit...jer normalna osoba ce biti puno manje frustrirana u potpuno slobodnom društvu nego u društvu gdje je sex prije braka veliko zlo....

Naslov sam bezveze stavio niosam mislio konkretno na odjecu nego opcenito na slobodno sexualno ponašanje...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
hehe ovi japanci su stvarno kraljevi.A o odjeci,ma kakva odjeca,gledaj japance kako su
bolesni,luđaci jedni:tovarenje_banana: :whacky023::assshaking::bj1::bananabang:E ovo je prava anti-stres terapija.:bananallama: