Današnja rasprava u saboru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2009
5
1
0
41
Evo baš danas upalim tv i naletim na raspravu o dekriminalizaciji lakih droga. SDP se stvarno trudio, i bilo je epskih govora od ljudi koji se očito kuže u problematiku, ali naravno da desnica tupi svoje.


Pouka: Ko glasa za KraDeZe *****! :2flip:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Ja sam čuo i ove komentare,

da je nemoguće dekriminalizirat lake droge jer smo "pred" vratima europske unije i nismo u stanju donijeti zakon koji se krši sa njihovim zakonima te da su izjave Lučina samo da započmu svađu i kaos u redove HDZ-a.
jel to tako, ili drugačije meni nije puno briga.
lučinove izjave stoje, argumenti su mu dobro promišljeni i pozitivni za nas. iz koje on to namjere govori nemam pojma.
samo znam da mi je ljigav kao i ostali.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ma svi su oni ljigavi ovako ili onako, ali Lucin je na pocetku sve reka ... i tu je rasprava gotova ...
Dekriminalizirati odma i gotovo.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo sad sam skoro 40 prvih minuta preslušo, Lučin govori uglavnom ok stvari( nije da se slaem sa svime ali je ogroman napredak u usporedbi sa situacijom), onaj hdz lik priča gluposti, melje klasične debilnosti poput gateway teorije koja je čista nikad statistički potvrđena glupost
 
30.09.2009
5
1
0
41
4h rasprave, a od početka se znalo što će izglasat:D

Slažem se, i u sdp-u ima svega, al kad se usporede sa HDZ-om...

Preporučam poslušat Stazića na 3:10:20 lik je sažeo sve što je bitno & optužio vladu da štiti dilere, a zatvara konzumente. Za to je popušio opomenu :D
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Ma da, ne želim da se i ovaj naš razgoro pretvori u još jedan sabor,
ali moram reć kako mi je žao bilo slušat ovo. koliko glupih izjava je bilo, ja to nemogu povjerovat.
bilo je i dobrih ali AJME kako su neki reagirali.

doslovne riječi "droga je zlo, i to je to, nema se tu šta razdvajati" od onog HDZ-ovca. ili kad je ona cura došla prije njega, isto tako "droga zlo ZLO, uništava ne samo zivote konzumenata nego i njihove obitelji i društvo"...
kako jadno. ukratko je svaki grijeh prišila drogama.

6 godina im je trebalo da usvoje "droge" umjesto "opojne droge", što je temeljeno na znanju koje je na razini srednje škole,
jedna od zadnjih država smo koja je to prihvatila. da ne govorim o odvajanju "lakih" i "teškh"...

to govori sve o njima u vladi.
ja se nadam kako su statistike točne što je lučin rekao, da je 80% ljudi iz organizacija za borbu protiv droge za dekriminalizaciju a da u tome se samo vlada ne slaže.
 
02.06.2009
32
0
0
32
HDZ-ovci konzerve teške, spram SDP-a. Neka, ionak znam za kog glasam :)

Nije li za ulazak u EU potrebno dekriminalizirat ? Mislim ove kazne graniče sa zdravom pameti. Prošle godine ubiju se 2 mladića nikom ništa, a za đoxu mozes u zatvor. Jebote svijet jebeni :(
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ma sramota hajde da za*****o eto hdz oni se zalazu za dobro - navodno a stite pravi kriminal tako je uvjek bilo i bit ce a gdje su zemlje gdje su vec legalizirali i tako to njih boli k za cjeli svijet ma daaaj =)) ova saborska rasprava je jos jedna prica za laku noc dok je hdz na vlasti ((
 
29.08.2007
27
1
0
69
Vlada ove države je zapravo otmičar običnih ljudi.
Izumiremo kao narod i potrebno je nekako osigurati funkcioniranje države,a najlakši način je osuditi
nekoga za bilo kakvu glupost koja nije po "zakonu" kako bi pojedinac bio prisiljen
ostati u ovoj žabokrečini. Za svaku vizu ili traženje državljanstva treba predočiti potvrdu o nekažnjavanju i točka.

I najmanje odstupanje od ionako tanke linije se strogo kažnjava pa se možemo samo pitati čemu postoji
Ustav i ono što u njemu piše? Pojedinac kao slobodno ljudsko biće ima pravo na slobodu i traženje sreće,ali očito ne u ovom svemiru i
ne u ovoj dimenziji.
Bilo kakve rasprave na temu dek/leg su bespotrebne jer kad se stvari jednog dana pokrenu netko će morati
stati iza svega toga,a čitajući ovaj forum to će biti samo iznimni pojedinci...vi kao globala forum nikako