DANAS JE PRESRETAN DAN! IDEM SA NAPITI ZBOG OVOGA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja sam sadila na balkonu...ovo mi je druga godina...
kad su biljke malo narasle tata mi reko da ih maknem sa balkona i da ih mogu stavit u apartman uz otvorena vrata, da ide svjetlo...heehhe... ja sam mislila da ce mi rec da ih bacim... a on mi to reko samo zbog susjeda...zamislite...
ali neznaju da pusim, zapravo sumljaju, vec su me i testirali, ali sam bila negativna, jer sam znala da mi je mama kupila test, pa nisam pusila....
popizdili bi da saznaju da pusim... valjda misle da samo volim sadit...heh... zapravo neznam sta misle... ali volila bi napravit plastenik od vrta... ali to mi sigurno nebi dopustili :x
 
05.10.2006
0
2
0
isuse :lol: :rofl: . ja nemam pojma kako bi mi stara reagirala kada bi skuzila iako je bio jedan moment kada je bila uletila u sobu kada smo bili ja i ekipa a mi bili rolali (puhalo je vani) ono sve na vidjelo i sve je tu (doslovno ispred nje). dosla nesto stavila u ormar i pitala jeli ocemo sta za pit (dok je ona stavila to u ormar pp je pokrila list na kojem mrvimo i makla kesu ja sam se rijesio rola i filtera) sada ne kuzim jeli skuzila ali ne zeli nista reci ili nije skuzila (a miris vutre je bio po cijeloj sobi). tako da neznam jeli zna ili nezna. posto mi stara nezna na kompu sve slike su tamo s naseg okupljalista nasa unistavanja (to je sakriveno, lockano ako nekada dode sestra ona zna po kompu pa da ne kopa i naðe to) itd. to nemoze skuziti. sada vi meni recite sto je bilo :)

a kada jednom budem ja otac isto tako kada budem sumljao da on/a pusi ljepo cemo sjesti u dnevni i zarolati i zapaliti ono neka slobodno pusi jer ja isto pusim tako da nema beda ali ako uzme ista (kako je gore ljepo rekao domba) kemije nece ga nitko spasiti.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
brate u nekim državama je ilegalno imati toliku dozu sreæe znaš.mogo bi otiæ u zatvor ne zbog biljke veæ sreæe.mislim nije da sam ljubomoran veæ samo konstatiram.
ma zjbvmse, starci su ti zakon.
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Ma ja sam svojima rekla ali naravno kad sam navršila 18...ali sam mamu uputila i rekla joj sve što ju je zanimalo èak je i zapalila sa mnom i sad ima totalno drukèije mišljenje o tome do te granice da je rekla da bolje da pušim travu nego cigarete...a tata on je ipak malo tvrði orah i kaže da je recimo na Jamajci takvo podneblje i da njima to ne šteti i da bi njih rakija ubila a da je kod nas obrnuto...naravno ne slažem se s njegovim mišljenjem i pokušala sam ga promjenit ali ne ide...u svakom sluèaju on se pomirio s tim da ja pušim i stalno me cima npr:sad za Božiæ je rekao kako bih ja bila najsretnija kada bi mi poklonili hrpu SJENA(tako on zove travu)...samo je rekao da on to ne želi vidjet u kuæu jer ne želi imat veze s policijom...pozz i Jah bless :rasta:
 
29.03.2008
28
1
0
37
Hahah gotiva :D

Ja nisam znao da trava postoji kada mi je stara govorila da ce me odlezat ako probam drogu
Oda tada zivim u strahu aghahahaha iako 100% zna i stara i stari da duvam samo tesko im priznati hahaha A necu ni ja reci za svaki slucaj