DANAS JE PRESRETAN DAN! IDEM SA NAPITI ZBOG OVOGA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Možda vama neæe znaèiti ništa ali meni je predobar dan :D
Evo što je bilo :)
pošto mi starci rade od 7 do 3 ja sam se probudio negdje oko 9 da odem kod prijatelja po biljku koju mi je èuvao.Doðem ja kuæi i pošto nikoga nema kuæi nemam je potrebe sakrivati i ljepo je stavim na stol u svojoj sobi dok se nepresvuèem za kuæu,nisam niti zakljuèao ulazna vrata :),kada ono vrata se odjednom otvore i upadne stari u stan.Ja gotov,noge mi se oduzele,mislim gotovo je,mrtav sam,nema me više!Stari uðe u sobu,i samo èujem zvuk,doði ovdje.Ja onako kao išutano pseto uðem u sobu i pogledam ga onako,kaže on šta je ovo,ja mislim gotovo je,šta æu mu sada lagati,i kažem,jbg, tata to je cannabis.KADA STARI ME POGLEDA,OPALI SE SMIJATI,KAŽE BAŠ JE LJEPA I KAŽE MI PAZI SE MURIJE DA TE NEUHVATI,OKRENE SE I ODE VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prvo sam 10 minuta stajao u sobi pokušavajuæi shvatiti šta je sada bilo? Onda sam ljepo sjeo i onako....VRIŠTIM OD SREÆE.Poslje došla mama i rekla je samo,kako ljepa biljka,stavi je na balkon pored mojih biljaka.I sada mi i stara pazi na biljku i ljepo stoji na balkonu i ima sunca i sve.

ONAKO NEMOŽE BITI BOLJE!!! :D

:banana_rasta: :banana_jahach: :banana_rasta: :leaf_blunt: :cool_smoking: :bong: :joint:

Sada napokon mogu uživati dok sjedim na balkonu,gledam svoju bebu,u jednoj ruci držim joint,u drugoj kapuèino dok na kompu svira Bob Marley.
Aaa...life is good when you grow Weed :wink:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
i sada sam prièao sa njime dok smo bili u restoranu :D
i onako prièali smo o drogama i znate šta je reko?
Ljude koji prodaju kemiju treba da sam policjac pucati u èelo i reæi da je pokušao pobijeæi pri uhiæenu.Ja onako a marihuana,kaže on a i to šteti ali defitivno je ok i bolje nego kemija glupa.

AHAHA PA KONTAM SI DA MI JE STARI VUTRAO U SVOJE VRIJEME :lol:
 
05.06.2006
14
0
0
cale ti je vrh lik
varovatno covek zna sta je sta
i da je bolje da pusis travu nego da jednog dana bude

`sine jel se ti drogiras?`


` pa tata u neku ruku da,u neku ruku ne...
 
22.08.2006
0
3
0
ja i èale znamo skupa pušit al ga uvijek skuca pa neæe u zadnje vrijeme a stara mi stalno kao uzme travu i veli da æe bacit pa onda ipak vrati al naravno uvijek fali za dve-tri :lol:.imam par biljaka pokraj njezinog cvijeæa i stalno prijeti da æe ih poèupat a par puta sam ju vidio kako ih zalijeva i brine se o njima :lol:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
stari ti je zakon!

Moj je totalna konzerva što se tièe toga... dok je mama totalno suprotno... èak mi je zaljevala biljke dok sam živio sa njima.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Moji starci misle da je vuta droga kao heroin i kokain, ali samo nesto slabija. Stari uvijek za narkomane govori "hasomani" pa mu ja recem da se nemoze navuci na hasis, ali sam prestal da nebi pocel sumnjati nesta.
Jednom prije je bilo gusto; nije bilo starci doma pa sam imal berbu (uzgajal sam u ormaru u sobi), i onda je cijeli stan mirisal po vutri, a onda se pojavil stari, mislil sam gotovo je, srce udaralo ko ludo od stresa, ja brzo bacim cjelu stabiljku iza vrata. I pita on mene kakav je to miris (stajao je od biljke jedan metar), ja zakamenjen ono recem da nista ne osjecam, da je mozda doslo kroz prozor, i nekim cudom se okrene i otidje.

:watch_plant:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
mene najviše nervira kada ljudi usporeðuju dim sa sintetièkim drogama i govore da ti to sprži mozak,da postaneš ovisan,da se navuèeš na kokain.Kada to èujem zamraèim.To je jedino krivo neiformiranost ljudi.
Evo ja dimim 3 godine,ako ne i više,uopæe neuzimam kemiju,ni na napet mi neæe pasti da je uzimam.Mrzim je.I nikada u životu kada nema vutre se ni netresem ili nešto..to da je trava droga i da si ovisan te da te navuèe na nešto više su prièe za malu djecu..kontam si kada budem imao dijete,slomiti æu mu noge ako budem upoæe posumnjao de kemija..ali ako vutra tu i tamo..
Pa i tata bi sine :D
 
22.08.2006
0
3
0
domba je napisao(la):
mene najviše nervira kada ljudi usporeðuju dim sa sintetièkim drogama i govore da ti to sprži mozak,da postaneš ovisan,da se navuèeš na kokain.Kada to èujem zamraèim.To je jedino krivo neiformiranost ljudi.
Evo ja dimim 3 godine,ako ne i više,uopæe neuzimam kemiju,ni na napet mi neæe pasti da je uzimam.Mrzim je.I nikada u životu kada nema vutre se ni netresem ili nešto..to da je trava droga i da si ovisan te da te navuèe na nešto više su prièe za malu djecu..kontam si kada budem imao dijete,slomiti æu mu noge ako budem upoæe posumnjao de kemija..ali ako vutra tu i tamo..
Pa i tata bi sine :D

ajde pa neæeš ga valjda tako jako,da e to na lijep naèin riješit.noge se trgaju u sluèaju ak æe dop konzumirat :wink:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
JEBO MAJKU :D
uspio mi zgoj....:D evo pala jedna :leaf_blunt: iz svoje bilje...:D
i predobro :D majku joj što je dobra :shock: :D :lol:

vidi
kemija sranje..vutra super :D

AL VUTR NEMA DA SE NADUVAM!!!ALU VUTRE NEMA DA SE NADUVAM!
KRIZA RASTE GANÐE NEMA,PROPALO JE SVE..:!!!!! :banana_jahach: :banana_rasta: :band: :ludaci_lol: :afroman: :spliff:
 
28.08.2006
5
0
0
Prvo sta budem u zivotu napravija kad mi sin zavrsi osnovnu skolu stari ce mu smotat jednoga old school i sa menon ce ga zapusit tako da mi ne sere u oci da ne pusi :twisted: :twisted: :twisted:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ramone je napisao(la):
Prvo sta budem u zivotu napravija kad mi sin zavrsi osnovnu skolu stari ce mu smotat jednoga old school i sa menon ce ga zapusit tako da mi ne sere u oci da ne pusi :twisted: :twisted: :twisted:

:D :D :D :D tako æe i meni biti nekako :D
ali budem ga skužio da je taknuo kemiju bolje da ga nema.... :evil: :twisted:
 
28.08.2006
5
0
0
kako god ti kazes brajo,,,
ali nikad se nisan pita sta ako dobijen kcer koja pusi i sina npr. rukometasa antidroga tipa jer ipak je Mara, kako debili govore i pune nam mozak, laka droga
ali jebiga nema mi druge nego cekat i mnozit se....