danas sam posadaio jednu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Stavljeno da ne bi ljudi lupetali i pisali bezvezne postove samo radi broja postova. Broj postova ne bi trebao da bude uopste bitan. Ipak forum postoji ovdje da bi nesto kvalitetno naucili jedni od drugih a ne da bi saznali da vucopero voli da jede palacinke.

A sto se tice humora pa mozda taj forum nije trebalo. Vidjecemo.


doors: svaka cast... dje bi ovom svjetu kraj bio kad bi svako od nas zabio nedje jednu sjemenku :icon_lol: pa jos da ih mama pazi

:signs034:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja bi htio dodati da se ja zalazem za integraciju i prosperitet od cega zavisi sudbina citavog naseg naroda :bis:

Kolijevka nase buducnosti je obrazovanje mladih duvatora i uvodjenje skola koje ce poducavati nase drage duvace da pisu otvorenih ociju (danas sam posadaio jednu).
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
doors je napisao(la):
hehehe. kao prvo prozdrav svima.
evo za pocetak. da vam ispricam sto je se desili.

danas je prvi dan . cim nikne ide na foto sesion.:181:
kad ce report foto ili sto,
kako ide doors jeli proklijalo???
 
27.01.2009
1
0
0
34
ljudi biljka mi je iznikla iz zemlje. uzeo sam komad zemlje iz mamine saksije gdje je biljka bila i presadio malu biljcicu, nadam se da joj to nece smetati. sada je cuvam u svojoj sobi. izrasla je jedno 2 cm. ako netko ima neki koristan savjet neka mi ga da.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
stavit neku stednu lampu iznad nje ili bilo kaku lampu (najbolje stednu plavog spektra)
to ce joj za pocetak bit ko sisica....
a ak ne... ganjaj sunce snjom...
jel ak nema svjetla dosta samo ce se izduzivat za svjetlom pa ce past na pod pa ce riknit... (bar tak meni kad sam stavio u saksiju s cjetom u sobi)
bar ti nije dosadno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.