danas sam posadaio jednu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.01.2009
1
0
0
34
hehehe. kao prvo prozdrav svima.
evo za pocetak. da vam ispricam sto je se desili.
sinoc sam sa ekipom bio. i trave nigdje i i jedva nadjemo od jednoga lika.
i naravno svi smo se dobro preparirali.
ali da ne duljim. ostavio sam sjemenke i posadio ih u zdjelu gdje mater mi drzi neko cvijece. to mi je prvi put da sadim. ako mi ima neko neki plan u vezi pomoci da mi sto bolje naraste neka mi kaze.
uputivati cu vas u njen razvoj.
danas je prvi dan . cim nikne ide na foto sesion.:181:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
svi pocetci su teski treba nekako i pocet a ovaj je definitivno najlaksi pocetak growanja (ako se mama brine o cvijecu dovoljno) ma ako se i razocaras bar znas da se nisi previse umorio.

p.s. Isto si mogo procitat malo o growu.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
samo je ti drzi negde na prozoru gde ima puno sunca tj. sto vise mada sad tesko naci sunce al cim sine ti na sunce prati ga ko senka to ti je najbolja pomoc koju ce biljka da ima sem ako neces montirati neki box... pozzz i na suncanje...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Čestitam, bez napora si ušao u grupu 'upala mi sjemenka u maminu saksiju' !

hello.GIF
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Samo naprijed!Nadam se da stara nece skuzit jednu obicnu biljku od metar i pol u posudi sa sakom tratincica!:rofl:
 
27.01.2009
1
0
0
34
eeee. to da ali ja sam je planirao presaditi kada mi malo naraste. sada ne znam koliko m je to pametno.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
a cuj a kada ti stara skuzi da je narasla neka biljcica od metar reci joj da ti je to experiment koji ces ti kasnije iskusavati i probavati na sebi :) to uvjek upali :sick:

p.s: bongash a sta ako covjek ne voli citati nemoj ga tjerati odma,mozda je doso se sam pohvaliti i uzivati u carima foruma :icon_lol:
 
27.01.2009
1
0
0
34
bongash je napisao(la):
Ma ko ga tjera, neće se ovaj ni pojavit na forumu više ...
Kad odradiš koju godinu sa nama, uvidićeš uzorak. :sun2:
nisam ja otisao odavde niti cu jedino ako ne smetam. samo da kazem sjeme je puklo i izlazi bijela klica iz njega. skroz sitno ali ide. pozelite mi srecu:bis:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
doors je napisao(la):
nisam ja otisao odavde niti cu jedino ako ne smetam. samo da kazem sjeme je puklo i izlazi bijela klica iz njega. skroz sitno ali ide. pozelite mi srecu:bis:

Ma dapače, dabogda ti bio sa nama 100 godina ! :sun2:
Puno previše je takvih 'iz materinog pitara' pa sad probaj i nas shvatit ...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
sve ce to doci na svoje s vremenom...

p.s: zasto covjeku pise da ima 1 post a vec vidio 3 njegova posta? hm ko je tu zakazo :) tj zasto je svima nama stali postovi hehe :costumed-smiley-027
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.