Danas u "Dnevnom Avazu" - Crna Hronika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja samo molim Boga da ovo nije istina, tj. da novinar nije imao šta pisati i napisao ovo.....
Naime izašao je èlanak (pokušaæu da ga skeniram sutra) da nekom za 1 joint kazna odmah od 3 -5 god. samo za posjedovanje 1 (jedan) joint... nisam mogao vjerovati majke mi.... Sad æete vidjeti kad i naši dignu se fol i stave slièno nešto... JAAAA SJEBADEEEE SVIJU MI
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Taj je zakon izglasan još prije....samo je èekao Vrijeme da se i ostvari... Jebiga...trpimo ruševine i ekspoataciju posljednjih ostataka ilegalizacije.
 
30.09.2006
0
2
0
hey stari nema veze zavrsicemo u zatvoru.... pa šta? tamo ima svakakve robe ima da smjestim sebi jednu sobu stari za ovakve prilike kao sto se u danasnjem svijutu desavaju... joj odo ja ba..
:lol: :lol:
 
19.07.2006
0
1
0
e7f3b1e4-123_jpg.jpg
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Druge izbore opet glasajte za HDZ pa ce bit jos i vece kazne jebem ti ja ovakvu drzavu sramim je se...odoh ja po Holandije
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Moj frend je u bivsoj drzavi pao za 700 grama vutre i dobio je 100 000 dinara kazne
(oko 5 maraka njemackih) a jedan poznanik je u Samostalnoj suverenoj....za 2o grama dobio 5 godina (pet) :roll: istina je ovo majke mi..
 
18.10.2006
0
0
0
ma joj ebes politiku zato ja nikada i ne glasam...
mene su sjebali.. dobio sam 500 maraka kazne za 11 sjemenki vutre...

ma ko ih zasto nek me ulove opet ako mogu pusit cu i dalje....
 
07.10.2006
0
1
0
Ma neka njih ... I ovako je bit sveka pusenje ... Mislim da sam totalno otiso ja nesto pisem ali zasto ovako razvlacim zasto jednostavno nedam neki validan i kratak odgovor na neki post? od/do Jebes zakone , zakoni su tu da bi se krsili i dalje cu da pusim i da nosim sa sbomom ali cu manje nosti a vise pusit i sta ce mi neko kad nemam nijednog jointa sve od u pluca i ili ako pojedem koji kolaciic i popijem caj sta ce mi onda kad nemam joint mogu da me povuku .... Ja mogu pit caj 15 godina caj i kolacici za sta ce me onda kaznit zbog posjedovanja caja dat ce mi 15 godina sto jedem kolace aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa PUSite pusite pusite
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
U Crnoj Gori znam za nekoliko slucajeva, iz prve ruke (od osoba koje su to dozivjele).
Prvi slucaj, okupljalo se drustvo na jednom mjestu, par njih. Jedno vece dosla murija i pokupila ih, dva momka i cura. Nasli su kod jednog od njih 3 jointa. Isao je 3 dana u zatvor u Spuz + dan u betonjerki. Protiv svo troje je pokrenut krivicni postupak.
Drugi slucaj, momak i cura isli na utakmicu sa jointom. Pretresali ih na ulazu izvadili dzoint i rekli "AHA!". Momak je ostao 3 dana u betonjerki, curu su pustili poslije nekoliko sati.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Da to ti je istina...kod nas isto..ako imaš jedan joint i punoljetan si..nema više sudova,...i gluposti..direktno u zatvor..zato su se većina mojih lega povukli sa prodaje...i rijetko da će sada netko prodavati dim....zato ga je tako i teško napraviti..
ali interesantno je što kada izbodete čovjeka dobijete....3 do 5 godina :D
 
25.01.2007
44
22
0
domba je napisao(la):
Da to ti je istina...kod nas isto..ako imaš jedan joint i punoljetan si..nema više sudova,...i gluposti..direktno u zatvor

Hoces reci da je na snazi prijeki sud(1) za marihuanu? Eventualno ides u pritvor na max 48h ili ako sud odredi pritvor tokom procesa. Ti ne mozes ici u zatvor bez sudenja. Maksimalno sto mogu je da ti procitaju presudu u odsustvu.






__________________________
(1) osudivanje bez sudenja na mjestu zlocina, u vecini nerazvijenih zemalja je to smaknuce na mjestu uhicenja
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
jako su losi nasi zakoni (uopsteno srb-cro-bih), politicari su kurve kojima je stalo samo do fotelja, boli njih za sve nas