Danasnja Situacija!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2008
1
0
0
34
OKBO!

Vec duze vrijeme pregledavam ovu stranicu. Sad sam odlucio otvoriti novu temu koju, kako sam vidio nitko nije napravio i takve stvari komentirao. Zivim u Osijeku(Croatia), pusim travu vec 10-tak godina ali ovakvu situaciju unazad godinu dana nitko nepamti.
Dati dileru 100 kn (14 eura) za 0.6 g trave. ILI 400 kn (55 eura) za 5 g trave!
Znaci da je bilo koja kemija isplativija od MARIHUANE. Jednake su kazne padnete li sa 1 gramom speeda, koksa, dopa ili vutre.

2 PITANJA:
Jel ista ili slicna situacija u srbiji, bosni, i okolo drzavama?
Isplati li se i dalje zaje****** sa vutrom?

Hvala svima :clap:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ma jok ba, udri po dopu!
ne kuzim pitanje, isplati li se i dalje zajebavat s vutrom, to bi ti trebao znat.
hah

zajebanciju na stranu, nadji si drugu stelu... Pa sigurno nema tamo samo jedan izvor..
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
don_riina je napisao(la):
Isplati li se i dalje zaje****** sa vutrom?
ako si "zajebavao" sa vutrom jer je bila najjeftinija onda si sigurno bacao lovu u vjetar...

to sto oni mjenjaju kazne i cijenu ne mjenja ucinke vutre...vutra je ista kao i kad je bila besplatna i legalna. za mene te cinjenice kao sto su cijena ne igraju ulogu jer je ne kupujem vise. a to ako ti oni pocmu diktirat sa cime da se zajebajes, onda...onda... e jebga onda...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma evo danas čitav mrtvi dan se pokušava riješit i ne može ništa čak ni ona mizerna frula za 100 kn, užas i čisto sranje
jedva čekam da mogu box imat
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
u osijeku se definitivno više ne isplati kupovat od dilera....... a ne sad da se neisplati pušit travu.... to ce se uvjek isplatit :D..... samo grow grow grow...... i vise nikad dilera nazvat :)