Dance World - 200W CFL / 250W HPS super topiranje by D@ni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Bravo d@ni svaka cast :) imam istu sortu koja ce za koji dan u zemlju samo se ceka da stigne svjetlo , pa se nadam da ce biti smoke report od tebe kada probas da vidimo dal je motivating and inspiring feeling :) uzivaj u plodovima svoga rada i truda :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
D@ni legendo svaka ti dala nakon ovog growa.. e bas je kak treba bit.. cestitke i obavezan si nam dat neki smoke report.. peace.. :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Prejebeno!!! :respect::respect::respect:
Btw koliko (kilo)grama imas tako sirovog? :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Rekao sam da cu za par dana napisat jos neki osvrt, al proslo evo vise od mjesec i po dana :)
Skroz sam zadovoljan sa Dancom, na pocetku growa mi je djelovo nekako jadno i iskreno nisam mislio da ce bit bas neka biljka ali onda kad je krenilo cvjetanje pokazo se i vise nego odlican strain. Vlaga je rjetko kad bila ispod 70% i sve je bilo ok, samo zaljevaj, ph nisam nikad mjerio.
Jedina mu je mana sto mi je trebalo puno yoyoa, a na kraju sam morao i spagama vezat hedove :D
Miris mu je u cvjetanju skroz blag i jako dobro mirise, meni na limun vuce miris, vocno...
Kad se osusilo ipak nije bilo g/w al blizu je, ja prezadovoljan!
Sto se tice treninga, opet se supertopiranje pokazalo odlicno i opet preporucam tko ga nije probo nek isproba :thumb: imo sam 3 super vrha...

Sto se tice dima jos je rano za konacan sud, a ni neide mi bas smoke report :D u glavnom meni odgovara, skroz energican, nema nekog zakucavanja, mozes sve normalno obavljat...
Hvala svima tko je pratio, komentiro... :spliff: do nekog sljedeceg growa :vozdra:

 
Poslednja izmena: