Dance World - 200W CFL / 250W HPS super topiranje by D@ni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Mora da si bacao neke svoje magije tokom grova,priznaj? Sta mislis,koji su/je kljucni razlog ovog uspeha?
Jesam, jesam, ljubav, ljubav i jos ljubavi :)
Nezz koji bi izdvojio da je bas kljucni razlog, ali dobra priprema po meni najbitnija, zemlja Pot H stvarno je vrhunska :thumb: i prosli i predprosli grow sam radio s njom i imao sam isto super biljke ispod CFL-a, ovdje sam stavio i zeolita i vjerovatno je i on odigrao svoju ulogu, i naravno kao sto je Ven rekao Blauberg + 250w.
Priredit joj dobre uvjete i samo pratit...
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Blauberg + 250 w = :D
a tek kad stavi 400 w :D
ventilacija ok,slazem se,ali 250w je igracka u odnosu na 400w.
Ovaj grow je nesto vise od toga.


ali dobra priprema po meni najbitnija, zemlja Pot H stvarno je vrhunska :thumb: i prosli i predprosli grow sam radio s njom i imao sam isto super biljke

Sto se tice pripreme i gajenja stvarno odradjen full tretman. Svidja mi se sto si naveo zemlju kao moguci razlog,ne preostaje mi nista drugo nego da probam i sa njom. Moguce da je zbog zemlje plantela bila dovoljno dobra.
A zeolit igra ulogu...neku...mada nisam siguran da od njega previse zavisi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Gledao sam usporedbe i reultate zeolita u indooru i izgleda da djeluje...malo vise od 5% :D Ima cijelu hrpu funkcija od gnojenja, korekcije ph, mikroelemenata, bakterije nesto ovo ono imunitet.... svasta nesto dobro radi taj zeolit. Ima negdje o tome detaljno sto sve radi al mi se neda trazit iskreno :) vec smo @No Joke i ja komentirali o tome :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
zverka,nema sta :)
Ako sad ne valja,malo sta ce se promeniti. U tegli ce da fermentise,dozri,bice malo bolje svakako ali vec bi sad morala pokazati dejstvo.
Sto se tice zeolita,ja ga koristim 4-5 godina,mozda sam i oguglao na njegovu ulogu :p
Znam samo da nemam gorusicu otkad ga konzumiram u praskastom obliku. Kafena kascica ujutru,strunim se ceo,ali deluje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni
22.09.2015
12
10
3
38
Bravo D@NI, ovo je bilo za cistu DESETKU :) Obaras rekorde,No 1 si svaka cast... :clap:: :mario:::rasta::respect::joint2::let::cool23::watch::wave:

Da li je moguce da toliko moze Blauberg da utice na razvoj ove lutke? :zvezda::
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni