David Icke - Freedom Road (part 3)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Icke je inače najpopularniji pisac "teorija zavjera" i one su i najnevjerojatnije i najdublje od svih, ali zato ima i dobre dokaze i argumente. To je bitno i o tome se radi u njegovoj peterosatnoj prezentaciji "Freedom Road". U prva dva parta predstavlja te "teorije zavjere", ali meni je sad cilj da istaknem treći dio. Tu govori o spirtualnosti, o onome što mi zapravo jesmo.
Taj part 3 je meni toliko dobar da bi vam platio samo da ga pogledate. Poslije možete reći da je sranje, možete to zaboraviti, ali meni je najbitije da pogledate.

LINK (part 3): http://video.google.com/videoplay?docid=-8142255532538129789

Njegovo poimanje nas i svega oko nas (ona osnovna filozofija svakoga) se u mnogoćemu slaže sa onim što je prikazano u filmu "What the bleep do we know" koji se ipak temelji na najnovijim spoznajama open-mind znanstvenika iz kvantne fizike. Ono što je Icke rekao u onoj prezentaciji identično je mojoj filozofiji, i zanimljivo je još i to da sam imao sličnu filozofiju još prije nego sam čuo za njega. Znači kada ovo pogledate znat ćete koja su i moja najdublja spirtualna stajališta, jer na kraju krajeva ono nije samo njegova filozofija nego i moja. A ta filozofija dotiće sve ostale filozofije koje propovijedaju "spirtualci"... oni na gljivama, salviji, dmt-u, lsd-u, itd.

OBAVEZNO POGLEDATI!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Za njega sam prvi put posve igrom slučaja naletio prije možda godinu dana, kad sam naletio na njegovo ime na jednom američkom forumu povezano u kontekstu da je luđak i da ga treba ismijat zbog njegove teorije zavjere, koja ne počiva samo na kapitalističkoj eksploataciji/manipulaciji već i na suradnji sa izvanzemaljskom vrstom reptila. U prvi mah mi je to bilo čudno, nisam ga gledo ko budualu jer sve je moguće zašto ne, ali onda kad je bio na Rubu znanosti potpuno me oduševio kako je prikazao stvaranje iluzornih problema među populacijom i onda tobože rješavanje tih iluzija neprijateljskih itd. sa strane politike. Naravno, problema nema, a rezultat je profit i sve centraliziraniji totalitarizam. Sve su to stvari koje već znamo, i načine na kojima počiva, ali veoma je bilo zanimljivo čuti to iz njehovih ustiju pred masom, kao i njegova snaga da trpi ismijavanja ljudi koji ne prihvaćaju različitost razmišljanja i ne posjeduju nikakvu dozu tolereancije i poštenja ako mišljenje koje im se reprezentira nije u skladu sa njihovim...uostalom, sindrom današnje većine.

Veoma lagan i tečan način govora i prezentacije dakako počiva na tome da je uostalom i novinar (prije bio sportski komentator) tako da zna kako priču predstaviti gledaocu na što laganiji i kvalitetniji način po informaciju samu.

Super je i sviđa mi se čovjek. Preporuka svima!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
doors_of_perception je napisao(la):
Veoma lagan i tečan način govora i prezentacije dakako počiva na tome da je uostalom i novinar (prije bio sportski komentator) tako da zna kako priču predstaviti gledaocu na što laganiji i kvalitetniji način po informaciju samu.

Super je i sviđa mi se čovjek. Preporuka svima!


Pa to i jeste char svega sto nije dosadan. Vecina nas mladjih vec u glavi imamo te iste misli o kojima on govori medjutim naravno to ne mozemo tako lijepo iskazati...i zato mi je drago kad postoje ljudi koji mogu uzareno pricati o takvim stvarima a da ne smore. Jer onaj kojem je ovo nepoznato brzo ce se smoriti a najbitnije da bas ta osoba pogleda cjeli film i zato mu svaka cast!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Upravo sam pogledao filmić...
Čak me toliko niti ne zanimaju te svjetske zavjere kada to sve više manje znamo,ali se pravimo blesavi.

Ali ovaj 3. dio...nešto slično sam gledao nedavno, mislim da ste čuli za The Secret.
jedini problem koji se javi jest taj, ako niste spremni prihvatiti nešto novo kao takvo kako ono jest, onda se u vama ništa ne dogodi...sve to izgleda kao jedna hrpa sranja i gluposti i ludih ljudi :D
Svatko se treba zapitati tko je on sam i nagrada će biti više nego zadovoljavajuća.

Sad ga serem, ali počeo sam se truditi živjeti na nekakav takav način...vrijeme će pokazati, ali sam za sada jako zadovoljan..i ovo ljeto i sve što se dogođalo oko mene to potvrđuje:sun2:.

Baš kako je i rekao negdje pred kraj...Just do it :icon_lol: , a drugi neka si misle što god žele. Baš je tu i izazov jer se ja još uvijek BOJIM one reakcije koja bi došla od drugih. Znači ako razmišljaš jel bi nešto rekao ili ne, samo reci:vb_whip: jebeno zvuči, a mogli bi i isprobati ;-)

Peace:maryjane:
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
ima jedna stvar koja je zanimljiva u vezi osoba koje imaju veliku sposobnost komunikacije i nisu plasljivi te time jos postaju i javne licnosti. oni mogu biti puni znanja i kojecemu, bilo da prenose neko znanje staro neznam koliko godina ili bilo da govore o znanju do kojeg su sami dosli. kod njih postoji jedan problemcic da upravo zbog te njihove konfiguracije oni nemogu ljudima takvo znanje prenijeti nego samo pomoci da se mi sami usvjedocimo u takvo sto (a pod svjedocenjem ne mislim na znanja koja mislimo da su ispravna i duboko osjecamo da to jesu nego konkretna iskustva koja svjedocenjem to potvrdjuju) uz to postoji naravn velika opasnost da ljudi koji odluce prouciti takva svjedocenja i sloze se s njima bez prethodnog iskustva o tome i prime ih kao takva ono sto oni cine jest zapravo usvajanje obrasca vjerovanja (uz potporu logickog uma koji ih prihvaca) tako da usvajanje tudjeg svijeta jest iluzija.

no fora briju ima tip :)

poz
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
U prezentaciji "Secrets of the Matrix (part3)" govori detaljnije o toj percepciji stvarnosti, bolje je od freedom road part3. I pazite, u većini on nije autor tih ideja, on je prije svega istraživać i prezentira ono šta se uklapa u njegovu priču. A da bi znali da to nisu samo puste priče poželjno je da se upoznate sa istraživanjima i pokusima iz kvantne fizike i sličnih ezoteričnih studija. To je najzanimljivije i najbolje laički napisano u "Holografski svemir" od Michaela Talbota i pogotovo u "Polje" od Lynne McTaggart gdje se baš koncentriralo na same znanstvene studije. To unutra je nevjerojatno i ako niste čitali o tome, mislit ćete da su ickeove priče neutemeljene, a zapravo se savršeno poklapaju s tim istraživanjima. Jer vi nikada nećete na televiziji ili u novinama (mas-medijima) vidjeti/čitati takve stvari kako god bile važne, jedni drugi ljudi određuju što je važno a što ne, vidite, u hrvatskoj je važniji od svega dinamo i striptiz mamića, koga briga za uspavane moći svijesti.

google video link: http://video.google.com/videoplay?docid=8649115446170456931
megauplod download link : http://www.megaupload.com/?d=W1FGV6P1
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
radi se o tome što je icke neopterećen s time što ćeš ti misliti o tome što on kaže
on će reć na što je naišao i u što se uvjerio
a ti radi s tim šta god oš
meni je on osobno zbog tog sjajan
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
"Weedran" je napisao(la):
jedni drugi ljudi određuju što je važno a što ne, vidite, u hrvatskoj je važniji od svega dinamo i striptiz mamića, koga briga za uspavane moći svijesti.

... i ne samo u Hrvatskoj, naravno ;)

Sjetih se jedne - prikladne - koju sam nedavno čula: "We don't live in democracy - we live in mediocracy" (igra riječi pa se 'mediocracy' odnosi i na osrednjost/mediokritete, i na medije (mediAcracy) jer je lik spikao povezujuć jedno s drugim)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Da, nema nažalost više, maknuli ga. Možeš ga skinuti ovdje: http://rapidshare.com/users/KPUO4A

Kod:
Freedom Road part3
http://rapidshare.com/files/69027056/David_Icke_-_Freedom_Road_PART3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/69045433/David_Icke_-_Freedom_Road_PART3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/69061400/David_Icke_-_Freedom_Road_PART3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/69066300/David_Icke_-_Freedom_Road_PART3.part4.rar
Kod:
Secrets of the Matrix part3
http://rapidshare.com/files/67693483/David_Icke_-_Secrets_of_the_Matrix_PART3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/67810192/David_Icke_-_Secrets_of_the_Matrix_PART3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/67830022/David_Icke_-_Secrets_of_the_Matrix_PART3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/67881439/David_Icke_-_Secrets_of_the_Matrix_PART3.part4.rar
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
BOTANIK je napisao(la):
ima jedna stvar koja je zanimljiva u vezi osoba koje imaju veliku sposobnost komunikacije i nisu plasljivi te time jos postaju i javne licnosti. oni mogu biti puni znanja i kojecemu, bilo da prenose neko znanje staro neznam koliko godina ili bilo da govore o znanju do kojeg su sami dosli. kod njih postoji jedan problemcic da upravo zbog te njihove konfiguracije oni nemogu ljudima takvo znanje prenijeti nego samo pomoci da se mi sami usvjedocimo u takvo sto (a pod svjedocenjem ne mislim na znanja koja mislimo da su ispravna i duboko osjecamo da to jesu nego konkretna iskustva koja svjedocenjem to potvrdjuju) uz to postoji naravn velika opasnost da ljudi koji odluce prouciti takva svjedocenja i sloze se s njima bez prethodnog iskustva o tome i prime ih kao takva ono sto oni cine jest zapravo usvajanje obrasca vjerovanja (uz potporu logickog uma koji ih prihvaca) tako da usvajanje tudjeg svijeta jest iluzija.

no fora briju ima tip :)

poz

Uuuu, BINGO!!!
ma šta Bingo, Jack-pot:b_jump:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
dao mi je frend masu materijala od ickea i mogu reci samo: predobro. treci dio mi je definitivno favorit. od svega mi je jedino zao sta ne mogu otvoriti intervju sa onim shamanom sta je napravi, nesh me komp prca
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
BOTANIK je napisao(la):
ima jedna stvar koja je zanimljiva u vezi osoba koje imaju veliku sposobnost komunikacije i nisu plasljivi te time jos postaju i javne licnosti. oni mogu biti puni znanja i kojecemu, bilo da prenose neko znanje staro neznam koliko godina ili bilo da govore o znanju do kojeg su sami dosli. kod njih postoji jedan problemcic da upravo zbog te njihove konfiguracije oni nemogu ljudima takvo znanje prenijeti nego samo pomoci da se mi sami usvjedocimo u takvo sto (a pod svjedocenjem ne mislim na znanja koja mislimo da su ispravna i duboko osjecamo da to jesu nego konkretna iskustva koja svjedocenjem to potvrdjuju) uz to postoji naravn velika opasnost da ljudi koji odluce prouciti takva svjedocenja i sloze se s njima bez prethodnog iskustva o tome i prime ih kao takva ono sto oni cine jest zapravo usvajanje obrasca vjerovanja (uz potporu logickog uma koji ih prihvaca) tako da usvajanje tudjeg svijeta jest iluzija.

no fora briju ima tip :)

poz


Evo i ja cu kao i Hasan da kopiram ovaj lijepi tekst i fino razmisljanje. Icke je definitivno prihvatio tudja razmisljanja i pretvorio ih u svoju iluziju. Treba se drzat sebe ali opet postoji svijet koji nam govori sto se desava oko nas...i ne treba ti icke da ti to kaze jer osjecas to mnogo dublje. Naravo ako si osoba otvorena.
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Ljudi, sve je to percepcija... Sto vise se bavite time to jacate tu pricu. A uz to i stvarate u sebi gomilu smeca koja se nagomilava i moze biti jako veliki problem kada pocne da izranja iz podsvesti.
Istina je da postoje svesna bica izvan materijalnog sveta i da se moze komunicirati sa njima. Postoje i mnogo svesnija i mocnija bica od nas. Ali niko nemoze upravljati vama ako to nedozvolite. A samim tim sto razmisljate o zaverama one uticu na vas. Znaci, okrenite se sebi i iskustvo koje VI licno dozivite mozete drzati kao istinu, sve ostalo je Belief system teritory. Postoji svet u kome ima reptila i onaj u kome nema, a oba su u ovom nasem... samo "ja" mogu da odlucim u kome cu ziveti...