David Icke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Da, o tome se radi tu, menjanje temelja. Covek prvo mora da ima znatizelju, interesovanje... niko ga nemoze navesti "outside the box" ako ovaj nije spreman. To je jako bitna stvar: ZNATIZELJA. Posto je taj temelj osnova naseg zivota nije ga moguce u potpunosti promeniti, ali moguce je napraviti od njega neki vid piste za poletanje i sletanje, jer osnovna stvar za znati je da mi sustinski zelimo da se vratimo nakon leta. Mi u osnovi zelimo ovo ljudsko iskustvo, a sve ostalo je nadogradnja tog iskustva, odnosno kompletiranje.
I zavere i svaki moguci put je rupica koja se busi na kutiji, da bi se izaslo. To je ok, ali neke stvari moramo uzeti u obzir. Nase misli kreiraju nasu realnost, to jest kordinatni sistem u kojem ce se nalaziti nasa svest. Ono o cemu mislimo i cime se bavimo projektovace se u nasu realnost. Ako to imamo "na umu" bitno je cime cemo praviti te rupice u kutiji jer od toga ce zavisiti nas let. Teorije zavere jesu jedan od nacina da se kroci na taj put ali one se zasnivaju na strahu i zato su "opasne" (recimo kada se pojaca svest u snovima. Tamo je taj odnos izmedju misli i realnosti direktan i momentalan. Ako imate zle reptile na umu budite sigurni da cete imati iskustvo sa njima). Ima mnogo puteva i treba biti ****r u odabiru ako se to moze. Odaberite put koji ima razumevanje i radost u svojoj osnovi, jer to je ono sto ce vas i pratiti na takvom putu. Takve misli, takav put, takva svest.
Pozz...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
nije da poričem teorije zavjere, čak što više mislim da su točne
ali ne kužim neke ljude koji su opsjednuti njima...
većinu smo života pod vanjskim utjecajima koji upravljaju nama
samo što iluminati to čine organizirano.
ta okolina(računajući i iluminate)upravlja nama jer smo nedovoljno svjesni sebe...
teorije zavjere su korisne da se shvati taj problem neimanja vlast nad sobom
al kad se to shvati treba se unaprijeđivat svijest kako bi se riješio problem
a ne stagnirat na spoznaji iluminata odnosno kako nemamo vlast nad sobom
to je po meni nepotrebno gubljenje energije...
čija je posljedica beskorisna paranoja i samosažaljenje
david icke mi se čini ok jer je otišao korak dalje,a neki će zauvijek
samo tražit nove i kompleksnije teorije zavjere i uživat u tome kako su žrtve.
neznam dal na forumu ima takvih al upoznao sam ih par uživo i baš su zamorni :D
nisu ništa bolji od "neprosvijetljenog puka"
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
i jel bio ko na Bundeku?
bilo je zanimljivo. očekivao sam (vjerojatno i većina ljudi koji su došli) da će biti riječi o reptilima, a ono ništa...
najviše je govorio o globalizaciji i NWO, da ne idemo u EU i drugi dio o iluziji stvarnosti...
jako mi se svidio. opušten i dobro raspoložen, čak ni problemi s kišom i projektorom mu nisu smetali. uglavnom lijepa večer
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
imam neki feeling da će opet doć uskoro...bio je oduševljen hrvatskom i ljudima...kaže da je osjetio neku energiju ovdje...čak je pohvalio i novinare da su informirani.
a ima još dosta toga za reći pa...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
bio sam ja.
ali sam išao na sastanak sa jednim od reptila (ako bi se pitalo D. Ickea:) dan poslje

kad sam reko frendu da se trebaju karte.ušiljio mi je upitnik jer obično se za bundek i ekopark ne trebaju karte,
tako je to sa neovisnim i istraživačkim novinarstvom.
kao i što je bilo za očekivati, dobro je obavio svoje izlaganje,
i zaslužio dobar članak u Jutarnjem... nadam se da će shvatiti da nisu svi Iluminirani iz misterijskih škola u zavjeri kako bi se to dalo zaključiti iz njegove interpretacije...
možda je upravo to lekcija koju treba naučiti u Hrvatskoj.ko zna?
jedan poznanik je bio s njim na Tajnoj večeri i upozno sam par ljudi koji su bili s njim na toj večeri...

a šta ja znam meni to nije tako napeto kak mi je bilo dok sam bio pod dojmom njegove knjige.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Bio. Ne mogu reci da sam naucio nesto novo, posto sam 95% toga sto je govorio vec cuo. Imao je odlicnih slajdova i dosta problema s kompjuterom zbog kise. O reptilima nije uopce govorio, valjda su ga prije upozorili da bi bilo bolje da to izbaci. Sve u svemu predavanje je bilo dobro.

Dan prije je jedan prijatelj radio interview s njim pa je pozvao i mene. Dosli, upoznali ga, popricali malo s njim. Na prvu ruku jako simpatican covjek, iako mi se ucinilo da ispred sebe nosi veo iza kojeg se moze kriti bilo sto. Ne kazem da se iza njega krije nesto lose, samo to da je jako tesko prodrijeti iza persone kojom se predstavlja.
Takodjer, on mi djeluje jako, jako umorno. Kao netko tko treba jedan duzi godisnji. Vidio sam kakav mu je raspored bio za ovdje i ako mu je takav inace svaka mu cast. Treba to izdrzat.
Za Hrvate govori da su mu cisto osvjezenje, da smo jako slobodni i otvoreni, pogotovo ako nas usporedi sa ostatkom Europe. Siguran sam da namjerava ponovo doci.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kLick je napisao(la):
. Na prvu ruku jako simpatican covjek, iako mi se ucinilo da ispred sebe nosi veo iza kojeg se moze kriti bilo sto. Ne kazem da se iza njega krije nesto lose, samo to da je jako tesko prodrijeti iza persone kojom se predstavlja.
Takodjer, on mi djeluje jako, jako umorno. Kao netko tko treba jedan duzi godisnji. Vidio sam kakav mu je raspored bio za ovdje i ako mu je takav inace svaka mu cast. Treba to izdrzat.

sličan komentar sam čuo od osobe koju sam upoznao a koja je također bila na Tajnoj večeri.
ona je rekla da je osjetila neku čudnu vibru (bože ne volim takve komentare) ali odlučio sam ga napisat zato jer me tvoja rečenica podsjetila na njeno suzdržavanje da ne kaže nešto loše kad sam je pitao kako je bilo na večeri s Ickeom?
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Pročitao sam od početka ovaj thread i reći ću samo par stvari.

1. Icke ima "good point" za neka tumačenja stvarnosti i bijega iz života u kapitalizmu koji ponekad izgleda da je programiran. On je zanimljiv i koristi metode s kojima će se većina ljudi složiti.

2. Icke ne govori nigdje o smrti i tome da samo ipak ljudi i da umireno te smo ograničeni našim iskustvom i trajanjem života. Nikakva teorija zavjere ili struna te bježanje iz Matrixa nas neće spasiti od smrti u čemu smo ipak svi jednaki. :wave:

3. Svi mi imamo pravo na izbor. No kao ljudi smo fizički, genetski, evolucijski i svakako ograničeni da uopće svatko od nas ima priliku da odluči, da vidi koje su mu opcije u životu od prašume dezinformacija i svakakvih teorija i novih proroka.:matrix:

Kršćani bi rekli da je Biblija "Glas od Boga". No ipak, napisao ju je čovjek.
I Čovjek je Bog sam.
Čovjek je izmislio Boga da mu On bude nekakvo zrcalo, "stvoren na svoju sliku" i odvojen dio, kako bi se čovjek mogao moliti i nadati nečemu na što čovjek ne može utjecati. Nešto što nije u čovjekovu shvaćanju i obimu te moći koju čovjek nema.

1. Ljubi Gospodina Boga svoga svim srcem svojim, svom dušom svojom (Mt 22, 37).
2. Ljubi bližnjega svoga kao sam sebe (Lk 10, 27).

Bog, bližnji i čovjek su ovdje u strogoj vezi.
Bog ne bi postojao bez čovjeka niti bi čovjek postojao bez Boga.
Ako je Čovjek=Bog, znači je raj samo u tome da volimo sebe kakvi jesmo.:eyebrows:

Icke ima pravo kad priča o tome da je Ljubav ključ jer kad volimo, stvarnost nije teško podnositi; Ona je lijepa... :heartbeat:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
O mikročipiranju

[youtube]SViRAXqWVx4[/youtube]

Bioterorizam i manipulacija svijesti

[youtube]nrDFtcStL3o[/youtube]

O europskoj uniji

[youtube]JgNCoDLaJzU[/youtube]

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Na rubu znaosti - David Icke - Priroda stvarnosti
Kod:
http://rapidshare.com/files/196202832/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-02-09_-_David_Icke__Priroda_stvarnosti_1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/196201048/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-02-09_-_David_Icke__Priroda_stvarnosti_1.part2.rar

http://rapidshare.com/files/199029616/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-02-16_-_David_Icke__Priroda_stvarnosti_2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/199027808/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-02-16_-_David_Icke__Priroda_stvarnosti_2.part2.rar
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Gledala sam Na rubu znanosti kad je Icke gostovao.
Šta znam ima dobrih stvari.

Ljubav je ključ. Jer kad volimo, stvarnost nije teško podnositi. Ona je lijepa
Sviđa mi se ova misao :thumb:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Već viđeno i poznato.
Ma neka si oni mamu čipiraju...ja ću to nastojat izbjeć...
Ali raspast će se taj "sustav upravljanja" jer ima jednu slabu točku: nepoštivanje osnovnog pravila: kršenje tuđe(ih) Volja, a to je black magic, a black magic je sam po sebi sustav koji se samouruši...
Prešučuju (a ni ne upotrebljavaju) drevni sustav upravljanja (iz kojega potiće struktura "tajnih društava"; UPRAVLJANJE je SLUŽENJE, jer po definiciji, onaj koji upravlja bi treba bit onaj čija je "Volja" (znači stvoren samo za to) upravljati. A to je jedino moguće kroz služenje. Jedino se tako može poštovati princip Ma'at, a bez njega - nastaje kaos.
To šta destabiliziraju Ma'at radi profita, nakraju će ih potrovat. Samo...sa gledišta Univerzuma 500 godina je ka 1/3 (približno):icon_lol: zrnca pijeska u pješčanom satu...tako da za nas je pitanje ko će dočekat to urušavanje?
Možda svi već 2012? :b_jump:

I zato bi svako mora skužit šta mu je "Volja" jer Ljubav je Zakon, ljubav pod Voljom
:b_woot:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
EXARP je napisao(la):
Već viđeno i poznato.
Ma neka si oni mamu čipiraju...ja ću to nastojat izbjeć...
Hehehehe, ti bi nešto novo ha? :D ovo je već dosadno koliko je put spomenuto, ali unatoč tome misliš da je dovoljan broj ljudi vidio to?
Vidiš mene više ne frustriraju teorije zavjera, ja sam se pomirio s njima. Jedino ono s čim se još nisam pomirio je mikročipiranje. I ako kritična masa neće odbiti mikorčipiranje, sve ode kvragu, sve što jesmo i što bi željeli biti otići će kvragu. Znam dovoljno stvari da budem koliko toliko slobodan i da se oduprem manipulacijama, ali ako stave čip u mene, bit će gotovo.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Evo Ickeovo iskustvo sa ayahuascom:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Oko 9 sati navečer uzeo sam ayahuascu u obliku napitka u maloj čaši. Činilo mi se da okusom pomalo nalikuje likviriciji. Bio sam u velikoj drvenoj 'okrugloj kući', sa mnom u mraku nije bilo nikoga osim Zoea, jednog od organizatora, koji je eksperimentirao sa svim vrstama takvih droga i njihovim kombinacijama.
Mora da u prašumi nije ostalo mnogo toga što on nije probao piti ili pušiti! Zoe mi se svidio. Nismo se uvijek u svemu slagali, blago rečeno, ali dobar je čovjek velikog srca. Čuo sam kako ljudi kažu da te biljka 'odvede' ovamo ili onamo. Ne slažem se s tim. Smatram da ayahuasca otvara kanale (ili vas zavara da tako mislite) i omogućava vam da sami sebe u svjesnoj svijesti odvedete tamo gdje već jeste. Neki će vidjeti mračna mjesta koja odražavaju podsvjesna stanja, a drugi će otići u raj. Mjesto na kojem se ljudi nalaze u svojim najdubljim razinama ne mora biti ono na kojem se čini da se nalaze u svojim svjesnim životima. Bezbrižna osjetilna ličnost, na primjer, može biti fasada koja skriva podsvjesne emocionalne traume koje se mogu manifestirati kao'mračno' iskustvo s ayahuascom.

Usput, iznijet ću jednu očiglednu stvar, zato što to ponekad možemo previdjeti. Podsvjesno je podsvjesno samo za svjesni um. Na svojoj vlastitoj razini svijesti, i ono je svjesno i ima drukčiju stvarnost od osjetilnog 'svjesnog uma' koji izravno doživljava ovaj 'svijet'. Osim toga, što je to 'podsvjesno'? To je sve što nije svjesno u kraljevstvu pet osjetila. Drugim riječima, beskonačno je. Poput svjesnog uma, podsvijest može biti uhvaćena u iluziju ili može biti svjesna svoje beskonačnosti. Razina beskonačne podsvijesti koja komunicira sa svjesnim umom očito će iz temelja utjecati na način na koji ljudi vide sebe i svoj osjećaj stvarnosti. To je kao razlika između shvaćanja da ste izraz Beskrajnog Jednog ili vjerovanja da ste 'običan' i 'nemoćan' nitko i ništa.

Djelovanje ayahuasce počeo sam osjećati vrlo brzo: osjetio sam mučninu i uznemirenost. Nakon toga sam počeo vrištanjem izbacivati godine prigušenih frustracija, i to stvarno vrištanjem. Frustracije koje su potjecale još od dana masovnog ismijavanja, potisnute emocije za koje nisam znao da postoje, oslobođene su u tamu. Hvala Bogu. Neki ljudi, kako sam kasnije saznao, nakon uzimanja ayahuasce mogu povraćati u titanskim količinama, dok na druge nema takvog utjecaja. Potrebno je suzdržati se od povraćanja barem sat vremena od uzimanja biljke kako bi se ona dotad mogla 'metabolizirati' i početi djelovati. Zoeove obavijesti za vrijeme seansi - «Jedan sat - sada možeš povraćati ako želiš» - postale su jedna od mojih trajnih uspomena na taj događaj. U svakom slučaju, nisam povraćao i nakon epizode vrištanja vratio sam se na madrac na podu, osjećajući se nevjerojatno smireno i spokojno. Kad ayahuasca počne djelovati ulazite u izmijenjena stanja i zatvorenih očiju vidite vrtloge blistavih boja i slika. Ali čim otvorite oči vraćate se u osjetilnu stvarnost, premda u blago izmijenjenom obliku. To mi se svidjelo jer je bilo zanimljivo uspoređivati ta dva stanja. Kako iskustvo postaje sve snažnije, sve manje želite otvarati oči, a kad to i učinite ne žele dugo ostati otvorene. Ili je barem tako bilo sa mnom, posebno druge noći.

Ubrzo sam shvatio zašto sam tu prvu seansu trebao proći sam: počeo sam govoriti naglas, a to ne bi bilo moguće da su svi ostali u sobi proživljavali svoja iskustva. Prilično jasno sjećam se većine riječi i svih tema. Dok sam ležao na leđima gledajući gore u mrkli mrak, moje ruke podigle su se u vis, slično kao što su učinile dok sam stajao na humku u Peruu. Iz mojih usta, glasom posve različitim od glasa Davida Ickea, polako i moćno izašle su riječi: «Ja sam ljubav». Nakon toga sam počeo ponavljati: «Ja sam sve i sve je ja, ja sam beskrajna mogućnost.» Zatim sam osjetio kako se fantastična energija počinje izlijevati iz moje srčane čakre i ispunjavati prostoriju. Neonka na stropu počela je treperiti, a zatim su se tri neonke upalile punom snagom. Pogledao sam uokolo i pomislio: «Zašto je Zoe upalio svjetla?» Ali nije. Sva svjetla bila su isključena, upalila su se sama od sebe bez struje. Nakon toga se isključila oprema za puštanje glazbe, da bi se opet upalila nakon desetak sekundi. Na prvi pogled to su bile čudne stvari, ali meni je bilo jasno zašto energija sile koju sam doživljavao može utjecati na strujne krugove, jasno sam osjećao kako energija izlazi iz moje srčane čakre i tvori luk do moje glave. Riječi koje sam govorio dolazile su kroz taj izvor. Čak sam pozvao Zoea da ga pitam da li se to normalno događa. Rekao je da je kod svakoga drugačije.

Počeo sam tečno govoriti u svom izmijenjenom stanju. Nije se radilo o tome da sam misli artikulirao u govor. Riječi su samo izlazile iz mojih usta, no ja bih ih tada po prvi put čuo. Ukratko ću ispričati što su rekle i što sam još snažnije spoznao u drugom obliku sljedeće noći. U sljedeća dva poglavlja detaljno ću iznijeti neke od sve brojnijih dokaza među znanstvenicima otvorenog uma u prilog onoga što mi je rečeno. Neke od informacija još uvijek nije moguće 'znanstveno' potvrditi, pa ćete odluku što o njima misliti morati prepustiti svojoj intuiciji. Ali mnogo toga može se potvrditi. U mojim izmijenjenim stanjima rečeno mi je da je sve što postoji jedna beskrajna svijest koju je glas zvao 'Beskrajno', 'Jednota' i 'Jedno'. U našoj manipuliranoj, iluzornoj stvarnosti postali smo odvojeni od Jednog (u našim umovima, ali ne i zaista) i zato sve promatramo u kategorijama podjela i dvojnosti umjesto da vidimo da je sve povezano, da je sve ista Beskrajna Jednota. Taj je iluzoran osjećaj odvojenosti, zatvor uma koji zovem Matrix.

Prve noći izgovarao sam riječi naglas, dok sam druge čuo snažan ženski glas, jasan koliko samo može biti, koji je dodao još brojne detalje. Evo što su mi rekli tijekom tih dviju noći u izmijenjenim stanjima svijesti koja su ukupno trajala šest do sedam sati. Objavitelja ću zvati 'glas'.
Glas je rekao da je to što su u tijeku takvi napori da se čovječanstvo zatoči u nastupajuću globalnu fašističku državu ili Novi svjetski poredak očajnički pokušaj da se igra sačuva od raspada i da se onemoguće probuđeni ljudi, posebno kroz mikročipove koji su namijenjeni umjetnom sprječavanju ubrzanja vibracija čovječanstva koje se budi. Manipulatori, rečeno mi je, nisu svjesni s čime imaju posla. Nisu upoznati s pravom pozadinom 'igre' u kojoj su i oni samo pijuni. Glas je rekao:

«Ta preobrazba nije možda, nije nešto što bi se moglo dogoditi ili za što se mi nadamo da će se dogoditi budu li stvari išle po 'planu'. Događa se sada, i moć i brzina promjene postat će sve veće i očiglednije. Ono što vidite posljednji je očajnički pokušaj 'Matrixa' da zaustavi neizbježno, to je sve. Preobrazba iz zatvora u raj gotova je stvar.»
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Druge sam noći uzeo veću dozu ayahuasce i u početku se osjećaj vrištanja i mučnine vratio. Ovaj put sam bio s ostatkom grupe, i kad sam počeo ulaziti u izmijenjeno stanje upitao sam Zoea bi li se sa mnom vratio u moju sobu kako ne bismo smetali drugima. I tako sam se opet zatekao kako vikanjem izbacujem frustracije i bljujem bez da sam bolestan. Stajao sam na balkonu gledajući stabla, povraćajući u tamu. Iznenada sam svom tijelu koje je osjećalo mučninu rekao «volim te» i mučnina me napustila, a nestalo je i potrebe da frustrirano vičem. Zvuči patetično, ah tako je bilo. Opet sam se osjećao pribrano i smireno, i otišao sam natrag u okruglu građevinu kako bih se pridružio ostalima. Počinjala je najdojmljivija noć mog života.

Kad sam legao zatvorenih očiju opet sam vidio vrtloge boja i slika koji su neko vrijeme imali vrlo kineski ugođaj. Zatim sam čuo glas koji je bio jasan koliko samo može biti. Ne neki daleki, 'što je rekao?' tip glasa, nego snažan i glasan više od bilo čega što sam doživio. Bio je to ženski glas: govorio je vrlo dostojanstveno, uvjerljivo i jasno. «Davide», rekao je, «odvest ćemo te tamo odakle si došao, kako bi se mogao sjetiti tko si.» Tim riječima otpraćen sam na razinu nevjerojatnog blaženstva. Nije bilo 'vremena' i nije bilo 'mjesta'. Sve je jednostavno bilo. Nisam imao tijelo; bio sam samo svijest. I bio sam sve. Nije bilo podjela, polarnosti, crnog i bijelog, nas i njih. Bio sam beskrajan, ali sam također bio potpuno svjestan sebe, kao 'pojedinca' s vlastitom točkom gledišta unutar cjeline. To je ono što smo svi mi. Kad bi ljudi samo mogli doživjeti blaženstvo Jednote, svijet pet osjetila trenutno bi se preobrazio. Energija nije vibrirala kao što to čini u Matrixu. Doživljavao sam ju kao mir ili kao valove oceana koji se kreću usporeno i u savršenom skladu. «Ovo je Beskrajno, Davide», rekao je glas, «odavde si došao, ovamo ćeš se vratiti». Nakon toga su se u mom umu stalno iznova počele ponavljati sljedeće riječi:

«Beskrajna ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; Beskrajna ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; Beskrajna ljubav jedina je istina – sve ostalo je opsjena.«

U jednom trenutku u svom sam umu počeo oblikovati pitanje. Namjeravao sam reći: «Misliš - baš sve?» Ali prije nego što su se misli stigle oblikovati, glas me prekinuo: «Beskrajna Ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; nema'ali', nema iznimaka, to je to.» Ta riječ 'ljubav' ima konotacije u kojima se često shvaća kao slaba ili naivna. Čujem kako ljudi kažu: «Od ljubavi se ne živi, stari moj.» No, dopustite mi da pojasnim što podrazumijevam pod ljubavlju u kontekstu Beskrajne ljubavi. To je ravnoteža svega. Moglo bi se reći i Beskrajna jednota jedina je istina, sve ostalo je opsjena. Zato, Beskrajna 'ljubav' također je i Beskrajna inteligencija, Beskrajno znanje, Beskrajno sve. Rečeno mi je kako je čovječanstvo manipuliranjem navedeno da se identificira s iluzornim 'ličnostima', a ne s Beskrajnim koje zapravo jesmo. To je ljude zarobilo u iluziji odvojenog stanja.

[FONT=&quot]Rečeno mi je da su zakoni fizike također iluzije. «Ne postoje zakoni fizike.«, rekao je glas. «Znanstvenici stvaraju iluzorne 'zakone' za mjerenje iluzornog svemira.« Ne postoje 'zakoni' bilo koje vrste jer sve jednostavno jest. «Misliš li da Beskrajno treba 'zakone' kako bi se kroz njih izražavalo?« Zakoni fizike i matematike, kao i svi drugi zakoni koji 'upravljaju' fizičkim i nefizičkim svjetovima kreacija su zabludjelog uma. Ako znanstvenici vjeruju u takve 'zakone', takvo će biti njihovo iskustvo. Ne zato što zakoni postoje, nego zato što znanstvenici, i preko njih ljudi općenito, vjeruju da postoje, zato se tako i čini. Ali to traje samo dok se ne pojavi netko tko će promijeniti vjerovanje, kolektivnu stvarnost, i tada takvi 'zakoni' prestaju vrijediti. Stalno se iznova potvrđuje da uvjerenja znanstvenika koji izvode neki eksperiment utječu na rezultate eksperimenta. Najbliža stvar 'zakonu' koja postoji je ovo: ono što vjerujete, to ćete i vidjeti i doživljavati. Glas je objasnio da ono što doživljavamo kao 'opipljiv' svijet postoji samo zato što mi vjerujemo da postoji. Taj svijet nije 'tamo vani', nego je 'ovdje unutra' - u našim umovima.

[/FONT] 'Zakoni' prirode također su iluzija, objavio je glas. «Zašto je ljudima tako teško razumjeti zbog čega je 'Bog koji sve ljubi' stvorio 'zakone' prirode, zakone divljine, u kojima se sve temelji na ubijanju i preživljavanju?« Čini se da postoji velika proturječnost između 'božanske ljubavi' i pokolja i straha zapisanog u samom tkivu 'prirode'. Ali nema proturječja, rekao je glas, zato što je 'zakone prirode' stvorio Matrix, a ne Beskrajno. «Misliš li da bi Beskrajno, gdje se sada nalaziš, željelo gledati kako bilo što pati i živi u strahu, a kamoli stvoriti strukturu u kojoj je to normalno?« Priroda je još jedna holografska projekcija koja je 'stvarna' samo zato što smo uvjetovani vjerovati da je stvarna. 'Zakoni' prirodnog svijeta odražavaju stanje njenog stvoritelja, entiteta Matrixa; stanje straha i očajničke borbe za preživljavanje. Postoje i neki naizgled predivni izrazi prirode na 'planetu Zemlji', rekao je glas, i sve dok smo svjesni da su oni iluzije, možemo u njima uživati. Ali moramo paziti da nas ono što vidimo na Zemlji ne opčini, inače postajemo poput moljca hipnotiziranog svjetlom, zarobljeni iluzijama koje nas drže u odvojenom stanju. Poruka je bila da uživate u onom što vidite, ali da pritom imate na umu da je ono što 'vidite' samo ono što mislite da vidite. Iluzija vas može kontrolirati samo ako mislite da je stvarna.

Nakon Brazila bolje razumijem prirodu naše sanjane stvarnosti. Jednom prilikom šetao sam uz plažu po divnom sunčanom danu u izmijenjenom stanju svijesti zahvaljujući 'čarobnim gljivama'. To je bio jedini 'drugi put' da sam nešto uzeo kako bih pristupio izmijenjenoj stvarnosti. Glas mi je rekao: «Pogledaj oko sebe, zar ne izgleda kao san? Ne ostavlja li dojam poput sna koji doživljavaš dok spavaš?» Zaista je bilo tako, i kasnije je 'sjećanje' na to iskustvo bilo izuzetno nalik snu. Je li se dogodilo? Je li to zaista sve bio san? Bilo je poput šetanja kroz sliku, 'mjehur' stvarnosti, a smijeh je dolazio puno lakše nego u čistom osjetilnom stanju. Zanimljivo mi je bilo to što su me 'ovozemaljske' pojave mogle istog trena izbaciti iz izmijenjenog stanja svijesti. Šetao sam uživajući u svojoj proširenoj stvarnosti kad sam ugledao policijski auto i počeo razmišljati o autoritarnom sustavu.

Odmah sam izašao iz svog izmijenjenog stanja i bio natrag, 'ovdje'. Kasnije sam počeo razmišljati o nečemu vezanom uz strah i dogodila se ista stvar. Svaki put kad bih provjerio 'vrijeme' na svom satu bio sam izbačen iz izmijenjenog stanja jer sam se uživio u stvarnost Vremenske omče. To mi je omogućilo da bolje razumijem kako nas Vremenska omča/Matrix drži u manipuliranoj stvarnosti i zašto je sustav organiziran na takav način.

U tim izmijenjenim stanjima izvan pet osjetila možemo ponovno steći našu svjesnu povezanost s Beskrajnim i iskusiti bilo koji izraz Beskrajnog - sve što postoji. Pogledajte ocean. Dajemo mu različita imena kao Tihi ili Indijski, kao što i samima sebi dajemo imena poput Bili Jones ili David Icke. Ali ti su 'različiti' oceani ista voda, kao što smo mi ista svijest. Pa gdje je onda ocean? Razbija li se o obalu Indije? Oplakuje li plažu na Jamajci? Jesu li to uzburkane vode Južnokineskog mora? On je sve to, i zato može iskusiti sve to. Mi smo beskrajna svijest koja je sve. Gdje se nalazimo? Jesmo li stablo u vrtu? Jesmo li šuma niz cestu? Jesmo li Sunce na nebu? Jesmo li odraz koji vidimo u zrcalu ili kišne kapi na našem licu? Mi smo sve to jer smo izraz bezgraničnog Jednog i možemo doživjeti bilo koji aspekt bezgraničnog Jednog koje jesmo. Izmanipulirani smo tako da vjerujemo da smo izolirane 'pojedinačne' kapljice, a zapravo smo ocean. Mi čak nismo dio oceana, mi jesmo ocean. Kada vratite kapljicu natrag u vodu, gdje završava kapljica i gdje počinje ocean? Nema podjele, kapljica postaje ocean. To su znanje prosvijetljeni objavljivali kroz čitavo ljudsko postojanje, ali službena znanost poricala je njegovu istinitost. Starogrčki filozof Platon rekao je da su ljudska bića poput ljudi koji sjede u pećini uvijek okrenuti prema zidu. Svemir su sjene koje padaju na zid, iluzije koje ljudi pogrešno smatraju stvarnošću. Jedina je stvarnost ili istina svjetlo - svijest - koje omogućuje postojanje sjena. Drevna vedska djela iz Indije govore isto. Hinduistički mistik iz osmog stoljeća, Shankara, je rekao: 'Cijeli ovaj svemir o kojem govorimo i mislimo nije ništa drugo nego Brahman [beskrajna svijest]. Ne postoji ništa drugo.»

:::::::::::::::

Opširniji tekst pročitajte ovdje:
Kod:
http://rapidshare.com/files/174844013/David_Icke_-_Iskustva_sa_ayahuascom.pdf
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Dolazi opet u zagreb 23.5, i to će biti megasession u trajanju 7h!

http://www.ticketpro.hr/jnp/ostalo/104591-david-icke-megasession.html

"Budući da predavanje traje 7 sati (uključujući i dvije stanke) organizatori će posjetiocima za osvježenje ponuditi bio hranu, sokove, slastice i ostale proizvode iz organskog uzgoja, koje proizvode i uzgajaju poljoprivrednici iz okolice Zagreba. Predavanje će biti simultano prevođeno, a dvorana Kina SC biti će za ovu priliku po prvi puta klimatizirana montažnim klimatizacijskim sistemom, kako bi se omogućilo što ugodnije praćenje predavanja.
Ulaznice za predavanje mogu se kupiti od utorka, 17. veljače 2009., na www.ticketpro.hr te u Ticketpro poslovnicama."
cool :)


david_icke_2009_promo.jpg
 
30.10.2008
8
9
0
35
ajme predobro..jedva ga čekam čut.7 sati!!uaa. hvala weedrane na informaciji..ajmo vutrashi, svi u zabreg.
'ovo predavanje nije sufinancirano javnim niti korporativnim sredstvima' hehe :D
možda donese david ayahuasce sa sobom :p :b_hop:
weewoohoo