DC je za, ali ipak protiv nas.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Upravo sam se vratio sa skupštine DC-a mladih, nisam njihov èlan ali je cuga i hrana bila besplatna.
Tamo sam upoznao nepar skroz ok ljudi i pitao ih kakvu buduènost ima marihuana u ovoj državi.
Odgovori me nisu previše obradovali. Iako su veæina ekipe bila ZA legalizaciju, napomenuli su da æe stranka koja se prva založi za to izgubiti 20-30% glasaèa, što me vodi na sljeeæe teze:
-Živimo u zemlji seljaèina (Iz hr-a sam da nebi bilo bespotrebnih uvreda)
-Legalizaciju neæemo dobiti preko dogovaranja sa bilo kojim politièkim saveznicima, nego se za nju moramo pobrinuti preko ekstremnih mjera (javni protesti ili sliène stvari, osobno sam spreman kroèiti u Ghandijevim koracima)
-Mnogo ljudi je ZA legalizaciju ali se boje mišljenja širih krugova.
ZATO - vjerujem da naš cilj neèemo ostvariti sve dok ne izumire (žao mi je zbog grubog jezika) populacija nabrijana na domoljublje, Paveliæa, Boga (da, iako se Biblija zalaže za marihuanu, danas to ne drži vodu), ili na bilo kakve extremno desnièarske bijre.
Mladima pripada svijet jer su oni ti koji u rukama drže najjaèa, ali ipak najpodcijenjenija oružja - Logiku i zdrav razum. Zato, trebamo ili imati jako puno strpljenja ili jako puno hrabrosti.
Osobno sam više za varijantu u kojoj je potrebno hrabrosti, pa znajte, ako bude IÈEGA raèunajte na mene, k174-u, i sve ljude koje nas dvoje znamo da èemo stajati jedan do drugoga i pjevati pjesme slobode...
Don't let them take you down
Leave a better world than you found

Budite veseli
 

vec

01.12.2006
49
0
0
da... zalosno je kako ljudi danas razmisljaju.
najgori su mi oni koji seru po travi, a uopce nisu educirani. npr moja baka... njoj je trava jednaka heroinu, a nije ni bila svjesna da ju je 2 mjeseca zaljevala pred kucom sve dok ja nisam reko sta je to.
 
HAAAA.
Od frenda baka nam je stalno govorila kako je droga (njoj je trava droga) grozna stvar, a nije imala pojma da je uzrok desetaka puta kad se beskontrlolirano smijala u našoj prisutnosti bio direktno povezano s time da smo ju mi pasivno napušili!
Ako ova reèenica nema smisla samo recite.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
pa po meni nema...

zasto namerno napusavati jednu staricu...
ne podnosi vas i njen organizam iste stvari na isti nacin...

procitao sam na forumu kako se osudjuje napusavanje zivotinja a kao napusavanje ljudi je ok..pa gde je tu logika ?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Jest da nije neka uteha,ali samo da znas,ako ce ti biti lakse...Nije samo u Hrvatskoj takva situacija,isto je i u Srbiji a verujem i na celom Balkanu.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
na svetu...
ne samo marihuana, sve nam se ukida i bor i kavoda, i raštika, samo eto neæemo u pržun ako žvaèemo šišarike...

dite mi vodu iz boce pije, a rijeka pet metara od kuæe

stanje jest takvo kakvo je ali je itekako podložno promeni, naravno prvo i osnovno polazeæi od sebe...

nismo mi više mali, oh no

svaki jebeni(prelijepi) dan pokazujmo im...
ljubav je zarazna...

prepreka ima i ima i ima
ali, halo i hej, ima i mesta,ljudi(i foruma :wink: ) gdje nebitna je kurèeva kožica(doduše ponekad nemamo baš kahones...)gde je sestra i gdje je brat...

samo malo vrimena i volje, bit æe bolje :D
spajajmo se...

kako ti Mahatmu spomenu evo bljesnu mi nešto...
eto uzmimo reæ da netko od nas, ne daj bože :roll: , završi u prizn, ili , nebitno, netko koga znamo, bilo tko, zbog korištenja ðoje u osobne svrhe, lec se skupiti i štrajkati glaðu... vrlo lako izvedivo, mislim i efikasno jerbo raznijeh smo profila i narodnosti,struka i provijencija, a od iljadu nas valjda æe se pedeset naæ koji su spremni na to, što opet nije zanemariv broj. pa vijest ovde, vijest onde, èlanak jedan drugi...
æaæa, mater, prijatelj, komšija, sused... domino efekt...

utopija? ne.

naravno i tu se triba èuvat raznih zamki, podmetanja i manipuliranja, no uvjeren sam da mi to možemo.
to je samo evo brzinski bljesak bio, a zamislite još kad poènu isplivavat nebrojene i beskonaène ideje naših kreativnih duhova(naravno i one veæ spomenute na ovom Forumu održavati i razvijati)

Osobnim primjerom, osmehom i sjajom...

isprazne rijeèi? možda :wink:

pozdrav
LUV