Dečku smeta high sex ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2019
9
41
13
Evo ovako, u vezi smo oko godinu dana. I sve je bilo lijepo i divno do prije par dana. Inače ne duvam često, samo vikendom, i to kad sam s njim (dečkom). Prije je on duvo ko nespasen, svaki dan, sad samo vikende.. i ja sam prije par godina ali sam prestala i onda samo s njim zapalimo par pljugica preko vikenda i to je to. U principu jedini pravi razlog zašto pušim je taj sto mi je sex brutaliiiica i ono, opustim živce skroz ta 2 dana. Ali je on došao na ideju da smanjimo skroz , da bude jedna pljuga vikendom jer eto “ti možeš imat odnos sa mnom jedino od si napusena.” Da stvar bude gora, prije mene je duvo ko lokomotiva svaki dan a i ima godine iskustva. Sad mi vise nije jasno čemu, čemu smanjivanje i ovako i onako ne duvam puno... znaci ne pijem, ne izlazim, jedini način da se opustim preko vikenda je to.. ili me vise ne može gledat napusena ili sta već... i sad ne znam sta da radim. Meni se sviđa taj osjećaj, da jednostavno zaboravim na sve iz prošlog tjedna i na sve sta me čeka tjedan kasnije... i otkad pusimo skupa sex je vrhunski.. ali eto, nešto mu kupili u glavu...
 
26.08.2019
9
41
13
kontam ja kako ti je jano, al tema nije za podforum Najnovije. di da prebacim ovo dok ne stignu pametni saveti :)
nego, jesi ga pitala u cemu je zapravo problem, vikend duvka i dobar sex, ja tu ne vidim problem al on neki vidi. uozbiljio se covek, da nece da te zeni :)
Pa jedino sto je rekao je to da ja vise ne mogu imat sex s njim dok sam “normalna” , nego samo kad sam high. Ae da ne duva , ae da nije duvo prije , nebi mi smetalo... ali ovako me bas jebe u mozak

haha možda te provjerava.
želi vidjeti hoćeš li biti sa njim i bez dima.
postao je ljubomoran na vutru. ::ludak::
strpi se malo, proće ga, kad vidi da je bolje sa vutrom.
Moguće i to. Zna on da je bolje, ali isto baci tu spiku kao “kad uđemo u stan, onda ćeš htjet svaki dan” i tako to... nije mi jasno

neće da se truješ, oće da imaš organe zdrave ko pastrva, vjerovatno planira 7 djece....:)
Hahahaha 7 djece može sanjat zdravi su moji organi , tek mi je 22

let me live my life
 
Poslednja izmena od urednika:
26.08.2019
9
41
13
Moguće je i to jk
A volim ga, sto je je. I sad mi je to onda neka bezazlena svađa i prepirka koju on započinje ... samo se nadam da ću uspjet s njim to riješit

E moja jano,zene su te koje mogu manipulirati muskarcima :))
Znaci dok je on duvo sve je bilo ok a sad kad on vise ne duva sad bi htjeo da i ti prestanes,e pa nejde to tako :D
Ja bi nastavio a on nek si misli
Tako će i bit. Masu puta sam mu rekla budi sretna jer ne izlazim po kavanama i ne opijam se vikendom , jer mislim da mi je duvanje zdravije od toga :)
 
Poslednja izmena od urednika:
26.08.2019
9
41
13
Probat ću za vikend kad dođe popričat s njim, jer iskreno gustam u tim vikendima kad smo zajedno. Jednostavno osjetim neku dublju povezanost sa njim i ne želim da mi to ode u pm. A i to nije paljenje pljuge svaki dan, mislim da svaki čovjek treba naći nesta u čemu će uživati