Dečku smeta high sex ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
imo sam nekog posla dopodne no i mislio sam si da će bit pomoći tu za tebe...
:lol:
čisto da natuknem, ja cure koje nepuše i brane pušenje uopće nevidim, prolazim kroz njih...
a kamoli da se rasprava povede jel se smanjuje, prestaje, to ni u snovima nije moguće...
napušeni sex obje ručke podržavam, i poso napušeni, i život napušeni, čak i vozim napušen ko profi kamionđija, kako smanjivanje i prestajanje...
:Dima da mi žena tolko mota da nesmije ni mene ni sebe po licu oko očiju dirat kolko peče masnoća sa cveća....
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
jo da mi se vratit' u te god'ne. takvi problemi a ova pamet.
aaaa lele batko pa samo bi kreso, čuj ljubav, ovo,ono, mi zajedno,zauvjek. forewer tugeder :)
ma kakve te neke ceremonije,,,,, samo rokanje, sa kojom bolje sa tom i duže. ne bih se vezivao nipošto za jednu osobu.
sve tamo do neznam pedesete, e onda malko hormoni opadaju, valja nešto i ozbiljno raditi.

(Pod tim mislim prodati tu ljubavnu priču nekoj dobrostojeći i malo pripaziti da te ne ulovi. :thumb:)

što sam stariji sve više o tome razmišljam, i sve mi više žao onih cura/žena koje NISAM kresnuo.
U svakom slučaju sretno sa tim pronalaženjem rješenja.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma lik se samo iskompleksirao da je loš ljubavnik pa ti treba vutra da ti pojača doživljaj i da uživaš, možda i strah da ne tripuješ u glavi da si sa izvajanim dred dzamajčaninom na plazi od bijelog pijeska pod jebeno gugačkom palmom :sun2:
fali njemu samopouzdanja jer nema ništa ljepše kad raspališ buxnu pa onda damu da poludi :) ili je samo ljubomoran sto više uzivaš od njega.
inače intimna masaza sa thc uljem mixa sa maslinovim(kantarion) domaćim uljem je mama za duuug i jak a nekada u talasima zenski orgazam
(koljena ne slušaju ništa barem po ure :love2:) dok mentalna masaža sa lošom pričom ne ide bas u prilog :zvezda::
ali ako ti i pored tog njegovog smaranja uživaš ...onda si obrnula igricu sjebala kralja i sad ti je vrijeme za level up, nije ni čudo što izgore momak :D

u svakom slučaju... :ljubav:... 82d9343c083b0f9ff80daa9501b3f2cb.jpg
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Meni je moj isto tako rekao, ali za alkohol. Ja volim popiti koje pivo prije. Prošlo ga je . Strpljen spašen, ne brini i tvoga će proći. Dođe im neka kriza u glavu, nismo ni mi bolje, da me se ne shvati krivo. Ipak smo ovdje u manjini sudeć po komentarima :p
samo je pomislio pa i ja kada mi se neka ne svidja bas skroz popijem dva tri piva i može :rofl:
mojoj bivšoj je smetalo i jedno pivo tokom dana jer joj se poslije ne svidja ukus a kad je voćni dan.... ne znam kako da vam objasnim ali izvuče i kamen iz bubrega::roor::
0_jYCj0WQ2sQ9RvMon.jpg ovo je ipak univerzalni recept za srecu u simbiozi, sve ostalo su komplikacije ;)
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Evo ovako, u vezi smo oko godinu dana. I sve je bilo lijepo i divno do prije par dana. Inače ne duvam često, samo vikendom, i to kad sam s njim (dečkom). Prije je on duvo ko nespasen, svaki dan, sad samo vikende.. i ja sam prije par godina ali sam prestala i onda samo s njim zapalimo par pljugica preko vikenda i to je to. U principu jedini pravi razlog zašto pušim je taj sto mi je sex brutaliiiica i ono, opustim živce skroz ta 2 dana. Ali je on došao na ideju da smanjimo skroz , da bude jedna pljuga vikendom jer eto “ti možeš imat odnos sa mnom jedino od si napusena.” Da stvar bude gora, prije mene je duvo ko lokomotiva svaki dan a i ima godine iskustva. Sad mi vise nije jasno čemu, čemu smanjivanje i ovako i onako ne duvam puno... znaci ne pijem, ne izlazim, jedini način da se opustim preko vikenda je to.. ili me vise ne može gledat napusena ili sta već... i sad ne znam sta da radim. Meni se sviđa taj osjećaj, da jednostavno zaboravim na sve iz prošlog tjedna i na sve sta me čeka tjedan kasnije... i otkad pusimo skupa sex je vrhunski.. ali eto, nešto mu kupili u glavu...


ostavi ga...eto uzmi mene :)