debauchery

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
ovaj dnevnik nema pocetak a kraj?

vegetacija125w cfl


cvjetanje 250w hps


u igri su u klonovi:eek:range bud,mazar,blueberry,sour jack
uskoro cu posaditi i nekoliko njihovih potomaka:family1:Orange bud ih sve :bananabang:a dobar je.Bice zanimljivih:baby:nadam se i fem:costumed-smiley-027
U vege koristim 1l posude,u cvjetanju 2-3l,a postepeno cu ubaciti i 4l uskoro,mozda i vece:watchplant:

Ne bi sad odma puno o grovu jer pocinjem sa :prof10:
sour jack x1 (3l posuda)


nije velik (za 3l posudu ok) ali potentan:dunce:
izvjestavacu o daljnjim dogadjanjima......:hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Orange bud mi od svega najvise odgovara(pustim ga da cvjeta dugo,do kraja):hippy:
@putnik lampa je stara par godina ali ne previse koristena.5 filipsovih "tornada" od 23w ti otprilike svjetle isto(lumen) a jeftinije su i bolje(u svakom pogledu) od nje.

danas sam skratio za korjen pa presadio,iz 3l u 1l posudu,te ponovo bacio na veg.,onog nesretnika od juce.

kad se osusi posudu ponovo koristim,rok trajanja je oko 1god.

malo (nenamjerno) slagao,bila je jedna na cvjetanju u 1 l,pa sam i nju danas presadio,u 2 l.

 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Vanzemaljac se uvijek potrudi poslikati setup tako da se ništa ne vidi :icon_lol:
Hehe, šala mala, vidim da je gužva u flower boxu... sam rokaj, znaš i sam da je sve dobro :bananallama:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:prof10:eek:range bud u 3l,dosta lose,malo sam ga pregnojio+polovinu cvjetanja proveo nabijen u cosku boksa zatrpan liscem susjednog bilja.Guzva je bila razlog tome ,takodjer ponekad ga malo brljam:dunce:zaboravim kad i koliko sam koju:smoke18:pa i bez potrebe nekad gnojim:eek:hno:....a potrebe za gnojivom su im razlicite,a ni zajebe ne podnose isto:icon_lol:
Prosjek mi je inace oko 10 grama na 1l zemlje.Cilj mi je vise,a zadovoljan sam ako nije ispod toga.Ovaj je tu negdje oko prosjeka,sto je za njega lose:eek:hno:Blueberry mi obicno bude ispod,dok je orang iznad,al ovaj bas:eek:hno:


Trenutno je u fl.boxu 13 biljaka(11 -3l i 2 -2l posudama)

Kapacitet mu je 36 l a naguro sam 1l+ :costumed-smiley-027