Defektan rast listova

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
28.10.2011
29
1
0
40
Pozdrav ekipa!

Imam problem, koji za sada ne utjece bitno na grow ali svejedno da pitam za misljenje, radi se o dva lista na jednoj biljci kojima fali cijela polovica lista po duzini.. Naime, ja mislim da se radi o temperaturnom i/ili vlaznom stresu jer su bile pod cfl-kama, 4x20+4x18w, nakon toga pod hps 250w ali se bojim da su bile preblizu lampi na trenutke... lampa je inace u cool tube-u, nije bio spojen na vent nego je samo jedan kupaonski vent (100m3/h) izvlacio topli zrak, pasivni ulazi i 12cm vent koji je puhao po biljkama. Prostor 60x60x160, temp je bila od 26-29 po danu (na trenutke je skocila i do 32-33c ali je situcija popravljena cim je primjecena), a po noci od 19-24 (jednom pala i do 16-17C). Vlaga je bila najveci problem jer je bila full nisko dok to nisam rijesio ovlaz. zraka u prostoriji gdje je box, sada je na 40-60%). Zaljevam ih svakih 1-2 dana, po potrebi, svako drugo zaljevanje koristim hesi tnt, supervit i powerzyme, a izmedju obicna voda kojoj ne znam ph ali koristena vec u jednom growu i nije bio problem. Biljke su iznikle prije 15 dana... jesam nesto zaboravio? :sick:

Ako netko ima ideju o cemu se tocno radi, volio bih ga cuti.. Pozzzz!

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Uploaded with
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
201
11
0
40
jesu to oni prvi listovi, sa tri pera?
svakako nista za zabrinit se, ponekad tako zna potjerat "nenormalne" listove
i ako je samo na ta dva - nemas brige.
a ovo drugo, tj. zalijevanje svaki dan - dva i gnojenje svako drugo zalijevanje ti moze donit samo probleme,
znaci lakse sa vodom i gnojivom.

OP
OP
Real Sir Smoke-a-Lot
28.10.2011
29
1
0
40
Je, prvi list sa tri pera i jedan sa 5 su u pitanju, vidis na slici tocno dva lista kojima fale polovice :) Ma i mislio sam da nije nista ozbiljno ali svejedno sam htio podjeliti malo "zanimljivosti" :))

necu ju prezaliti, tegle su od 11L a dajem im po 2-3dcl vode.. pazim na to od pocetka