dehidracija-osusenost koze na obrazima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
pusim svaki vikend,prije cak i svaki dan...ali sad sam se malo smirio.imam jedan problem,koza mi je dehidrirala,tj.kao da nemam vise obraze,vutra me ful osusila.pijem dosta,stavljam kreme,ali cini se da nista ne pomaze.ako ste imali slican problem,kako ste ga rijesili
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nije ti to od :goldmaryjane:.....je da od trave budu suha usta ali da se dogadja gubitak tekucine u tolikoj mjeri da dehidriraš,ne....Pa i od alkohola dehidriraš,popiješ dovoljno vode,tako nadoknadiš gubitak tekucine i sve uredu.Kod vecine droga nije problem nadoknaditi gubitak tekucine.
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
bob_marley.jpg
DirtyDeeds je napisao(la):
Nije ti to od :goldmaryjane:.....je da od trave budu suha usta ali da se dogadja gubitak tekucine u tolikoj mjeri da dehidriraš,ne....Pa i od alkohola dehidriraš,popiješ dovoljno vode,tako nadoknadiš gubitak tekucine i sve uredu.Kod vecine droga nije problem nadoknaditi gubitak tekucine.
evo vidis Boba? pogledaj mu obraze,osuseni od vutre,tako je i kod mene...to ti dode s vremenom,kad pusis puno vutre.mene samo zanima kako vratiti tekucinu u obraze,da opet budu kao sta su i bili.60% ganjara ima takve obraze,tj.nema ih
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
upucaj se silikonom... -.-
al ne ozbiljno, sumnjam da tako obrazi nestaju zbog vutre...covice bob marley je bio kost i koza... 99% mrsavih ljudi ima takve obraze...
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
ima da,ali cinjenica je da vutra susi ako se ne bavis sportom i ne pijes dovoljno,i jos ako si mrsav...ali prije 2 godine sam imao sasvim normalne obraze kad sam pusio umjereno,a sad...nakon 2 godine konstantnog ubijanja,evo rezultata
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
De malo razmisli prije nego postaš nešto,činjenica je da vutra suši?
Objasni nam malo kako i šta suši,naravno osim usta.......:popcorn:

Makar ja od vutre ne mršam....prije bi reko da se deblja zbog apetita pojačanog nakon konzumacije,naravno......
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Stari, meni mama stalno cita vutra.org i ne bih volio da vidi ovo. Sjecam se kada je ona cura pala u nesvjest od trave, ali tek kasnije je navela da je istog tog dana na prazan stomak usula kilo alkohola i brozepame... :D kasnije mi je stara dosla sa pricom kako se pada u nesvjest od marihuane, sa obrazlozenjem da je to vidjela ovdje.
Mozda ti purple-haze rastes, neki ljudi dobiju te ubacene obraze, tj. izbacene jagodice, tek nakon 20-e. Mozda ne jedes nista, daj bucni neko meso, ili sta vec. :D
Svi ovdje imamo mnogogodisnje iskustvo sa travom i ljudima koji puse non-stop. Nikada u zivotu nisam cuo da se neko pozalio na isti problem kao ti.
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
mozda jer kad pusis vutru ti se metabolizam ubrza,vise jedes,puno seres,trosis puno tekucine...i u drustvu uvijek kad prođe neki ganjar,ovi izvale ovaj sto posto sipu pogledaj ga kako je osusen...
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
a moguce je i to....jebiga,dosao sam do zakljucka jedite zdravo,puno tekucine,umjereno pusite..i nista nece narusiti vase zdravlje........zivio ČRČ
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Purple okani se gluparija. Ocito je da nemas pojma o cemu pricas.. trava ubrzava metabolizam i zato se obrazi suse?
Svoju nesposobnost da u organizam uneses dovoljno kalorija, vitamina, minerala i tekucine nemoj pravdat travom. To je iskljucivo tvoja nesposobnost i vjerovao ili ne to se desava ljudima koji ne jedu dovoljno kvalitetno i cesto, a ne onima koji puse travu. Za razliku od tebe bavim se nutricionizmom tako da znam o cemu pricam.
Hvala bogu u zivotu sam upoznao jako velik broj ljudi sto puse i preko 5g na dan bez ikakvih problema i nema nitko "sindrom osusenih obraza".

Posto je mozak 95% sacinjen od masnoca, a tebi ocito fali toga u vise aspekata preporucam ti da pocnes sa time.. i to obilato da popunis supljine po glavi.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Mislim da nije uredu sto si ga tak uvrjedio...mozda nije u pravu ali su mu to mogo rec na puno blazi nacin...
X( X(
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nisam na ovome forumu dugo vremena, i kada sam stigao po prvi puta ucinilo mi se da je starija ekipa malo gruba prema novopridoslim clanovima.
Sada kada i sam imam neki pristojan staz u potpunosti kuzim o cemu se radi. Svakodnevno dolaze likovi koji "proljevaju" svoje "mudrosti" i ocekuju da ce ih netko tapsati po ledjima radi toga. Izjavit ovakve budalastine i ne ocekivati da ces dobit jezikovu juhu od nekoga je pomalo naivno. Pusenje bilo cega steti zdravlju u vise aspekata, ali iz toga zakljuciti da je trava nekome osusila obraze iz mene iziskuje reakciju jer nemogu se vise grist za jezik svaki put kad procitam slicne izjave.

Prvo iz razloga sta jedini nacin konzumacije trave nije pusenje, a drugo zato jer cak ni pusenje ne uzrokuje ista slicno samo po sebi vec je to rezultat zbroja puno losijih zivotnih navika.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Be productive not destructive :thumb:

razumjem tvoju nervaciju na ovakvu izjavu ali ovim sto si ga uvrijedio nisi dobio ama bas nista (osim vlastitog zadovoljstva)...
Zar nije da svi mi imamo svoje zlatne trenutke kad govorimo gluposti.:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dobio si odgovor na hibride.. poznato je da se marihuana kultivira od strane covjeka najmanje 6000 godina unatrag. Nemoj da te zabrinjavaju "stari" hibridi unutar 30 godina od danas jer su oni sve samo ne stari. Tehnologija moze zastariti, zivo bice ne. Dapace najpoznatiji groweri danasnjice traze sto cistiju netaknutu genetiku nebi li iz nje stvorili jos bolje sorte.


Nisam dobio nikakvo zadovoljstvo iz razloga sta nisam nikoga niti povrijedio, niti dobivam zadovoljstvo inace iz toga.. sve sta sam napravio je rekao cinjenicnu istinu, a ako ga je to povrijedilo ovim putem se ispricavam.

Inace ja sam osobno dobio 5kg otkad konzumiram kanabis, a vjerujem da ima i puno drugih slucajeva na forumu koji su tezinu dobili, a ne izgubili.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
prpl haze
aj kod deda mraze
da ti obraze napuni
da ti budu rumeni
mekani fini
ka ćićolini

stvarno si prećera
ka da nisi večera
il si pojeo nešto gusto
il u stomaku pusto ?

od kvalitetnog indora
nema noćnih mora
ni obraza suvih
ni ljudi gluvih

ne upoređuj se sa bobom
već sa samim sobom
on je druga genetika
starija etika

pitaj crassa
za gen grassa
od što starije
pravi pizdarije

prpl haze i crassa
bježe sa časa
ako u odeljenju nisu
idem na dijalizu

manite se đeco trava
ne budite vegeterijanci
probajte malo mesa
al tresite u kesa

jer još vam đeca fale
s`obrazima
ko jamajke male
sumljive genetike
i još gore etike

malo se iskulirajte
nemojte da pirkate
još koju godinu
ne rolajte batinu
a ni sekinu
da vam mozak ne zakinu
misli uštinu
prekinu suštinu

ostavite malo mozga
i za koju godinu !
grow kao bozga

i zapamtite u životu važno je samo jedno
a to su dvije svari
red rad i kičma fina
prijatno uz zvuke
čokolina
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
elephant0r je napisao(la):
Nisam na ovome forumu dugo vremena, i kada sam stigao po prvi puta ucinilo mi se da je starija ekipa malo gruba prema novopridoslim clanovima.
Sada kada i sam imam neki pristojan staz u potpunosti kuzim o cemu se radi. Svakodnevno dolaze likovi koji "proljevaju" svoje "mudrosti" i ocekuju da ce ih netko tapsati po ledjima radi toga. Izjavit ovakve budalastine i ne ocekivati da ces dobit jezikovu juhu od nekoga je pomalo naivno. Pusenje bilo cega steti zdravlju u vise aspekata, ali iz toga zakljuciti da je trava nekome osusila obraze iz mene iziskuje reakciju jer nemogu se vise grist za jezik svaki put kad procitam slicne izjave.

Prvo iz razloga sta jedini nacin konzumacije trave nije pusenje, a drugo zato jer cak ni pusenje ne uzrokuje ista slicno samo po sebi vec je to rezultat zbroja puno losijih zivotnih navika.

potpisujem... Ako nekoga zanima nesto, neka pita, koliko god glupo bilo. No kada dobije odgovor/ sazna da je glupo pitanje ili problem, onda prihvatite odgovor a ne tjerat po svojem. Sad netko pusi dvije godine svaki dan i onda brije da se ubija najvise od svih na forumu..

Najvise sto me brine/zivcira su klinci... Ljudi, sa 15-16-17 pa i 18, vutra vam netreba. Vrlo se cesto pusi iz krivih razloga i nikad se ni ne dodje do neke ajmo reci "biti". Vutra je kul, ja sam kul jer ju pusim, pa je to fora curama... Bla bla bla. To nije razlog pusenja vutre. Zato se okanite kojekakvih filozofije i neznam cega.

Ako pitas " Jel zbog vutre imam tri guzice a ne jednu?" i dobijes odgovor "NE!" onda neka ostane na tome, a ne da se dalje trubi "ne, ne, ja imam tri a ne jednu guzicu jer svaki dan pusim hibrid kuruze, marihuane i jecma i to mi je zakon i svi su ostali glupi je r to ne kuze. I to se soli pamet osobama koje puse mozda i vise od 10 godina i imaju jako veliko znanje o zadanoj problematici..
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Balcan smoke ajd odi u staracki dom,
tam ti drustvo stvarno ludo,
vole da igraju bingo i da kure mlade,
svugdje nesto ilegalno sade
pa kad fumaju zbog slabih pluca se udave,
nije vutra za vas dede i bake
jel su vam pluca preslaba od tolko dima gandje,
zato rade dajte trave nama mladim prije nego sto u vase godine dodemo,
mozda nesto naucimo
:icon_mrgreen::icon_mrgreen:

:respect: :respect:

@weed killah - a jbg u pubertetu smo pa si zabrijavamo da smo ruzni, pa nam vutra pomaze da se bolje osjecamo :icon_lol::icon_lol:
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
slusaj slone 0r,za svaku napusenost moras popit 2 litre tekucine,inace susis...pusim vec pun ***** i svi koji puse koje znam,znaju da vutra susi..ono,usta su ti suha,a ne susi,di ti je logika,isti ***** kao da si u pustinji i osjecas žeđ i osusenost usta,to ti sezove dehidracija.i to je jedina losa strana kod vutre
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Inace covjek treba da popije minimum 2 litre tekucine dnevno. To je nesto sto je potrebno svakom ljudskom stvoru, inace nece funkcionisati kako treba. Voda se redovno trosi putem znojenja i izbacivanjem kroz mokracu. Voda u tijelu se nadoknadjuje, to sto se suse usta kada se pusi marihuana ne moze da se poredi sa suvim ustima u pustinji. Jednostavno nije isto.
Mama, ako citas ovo pokusaj da ne povjerujes purple-haze-u, covjek cak nema ni prave argumente vec neke rekla-kazala gluposti. Jedina losa stvar, mama, kod trave je sto mogu da te uhapse.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.