Deja vu trip na pecurkama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.01.2012
0
0
0
35
Um, novi sam clan, mada sam se prvenstveno prijavila da bih procitala/pitala stogod o ovoj tematici.
Dakle - svega dva puta sma uzimala churke, ali oba puta sam u jednom momentu (posle odusevljenja, osecanja jedinstvenosti sa prirodom, srece, euforije, smeha, odusevljenja, i dr) pocela da tripujem da sam vec bila tu, postala sam "svesna" da je zivot jedan ogroman kolektivni san, ciklican, sve se ponavlja do u beskraj, mada mi je vise izgledalo kao da...e sad...kao da je svaka reinkarnacija vracanje u isti oblik koji sada imamo, sa istim okruzenjem, istim uslovima, sve, sve, pa tako kao da nam se iznova pruza prilika da svakim novim zivotom sve popravimo. ovo je, naravno, moj pokusaj racionalizovanja necega sto je na tripu bilo kristalno jasno, i samo po sebi definisano. prvi put sam ovaj fenomen objasnila time sto smo bili na duploj dozi, jako jako iskrivljeni otisli na svirku na otvorenom. receno nam je da ne treba prvi put ici u masu, ali, sad, jbg. otisli smo i sutradan sam citav trip (koji je ukljucivao odlazak u stan, drugara sam poslala kuci a ja sam tako sama sedela i plakala kao dete pola sata zato sto je svet iz linije presao u krug) sagledala iz strejt perspektive i sve je i dalje bilo tu, ali sam kontala da je bilo prouzrokovano masom, vecom kolicinom(ne znam tacno gramazu) i mozda jos ponecim.
medjutim, razuverenje je doslo prilikom druge konzumacije kada smo bili kod drugara na vikendici, nas cetvoro, uzeli smo meru predvidjenu za churke po osobi, sve smo uredili radi sto boljeg tripa i sl. nekih dva, tri sata po pocetku tripa, opet-deja vu. medjutim, s obzirom da sam se vec susrela sa njim, pokusavala sam da ga racionalizujem, da se setim jucerasnjeg dana, da kazem sebi da je ovo sve prvi put tako (od lokacije, drustva, bla, bla) medjutim trip je konstantno bio tu. nije me lose radio sem sto mi je umanjio uzivanje "cinjenicom" da sam sve ovo vec prozivela. e, a onda je opet filozofija zivota usla u glavu i opet sam promisljala ciklicnost zivota, mada ovaj put je trip izasao kao pozitivan skroz i posle sam resila da menjam neke stvari u zivotu i one su sada u realizaciji i sl.
nego, razlog zbog koga ovo pisem je da pitam za tudja iskustva, neke uvide u tu vrstu tripa, da li da racunam da cu i sledeci put u to da se ubacim i ako se ubacim kako da se ili me izvuku, posto mi poprilicno smiri sve spoljasnje nadrazaje i haludze i osecam se kao da sam prosla kroz portal koji me vraca u jos stvarniju stvarnost. nadam se da nije jako zbrdazdolano. takodje, ne kazem da je lose biti svestan, niti da ne zelim spoznaje pomocu churki, ali mi je trip bas bas cudan, nikoga nisam upoznala sa slicnim/istim pa mi trebaju sagovornici.

hvala unapred. au_naturelle
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.