dejstvo...posledice...dozivljaji...

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

as

04.10.2005
1
0
0
koliko ostaje ekser u krvi?i gandza?mislim i u mokraci?nedelju?dve?mesec dana?sad ide prodigy i moji me sigurno posle vode na test! ::placko heeeelp

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
7
0
35
A joj,nahebao si,he he....... ::behehe
Sta ce ti ekseri,samo ganja i ponesi jedno 3 litre jogurta i bices bezbrizan(high i bezbrizan) ::gulp

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.808
133
88
44
www.legalizacija.org
Kad vec znas da ce te voditi na test onda budi pametan pa nemoj uzimati nista i bice ok.

p.s.Eksere i ta sranja vise ne spominji.Samo priroda. ::super

06.10.2005
15
0
0
www.cropunkbands.net
ma naravno da je, ja nisam kemiju probavao ni necu. za ovo bar znam da je prirodno. nego, gandza je vutra, jel tako? samo sam zbunjen jer imate razicite izraze od nasih, pa...

12.07.2005
40
6
0
39
www.erowid.org
Jao, neletih na neku debilnu knjigu iz 94' u kojoj je pisalo o "ovisnosti o marihuani" pa o tome kako postoje razliciti proizodi koji se od marihuane proizvode, kao sto su "gandza, trava, kanabisovo ulje ili hasiseve mrvice".
Prestrasno.

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
7
0
35
???
Nisam znao da se od marihuane moze napraviti i ganja i trava,hm.......

14.06.2005
32
0
0
39
MTA_MAX je napisao(la):
Jao, neletih na neku debilnu knjigu iz 94' u kojoj je pisalo o "ovisnosti o marihuani" pa o tome kako postoje razliciti proizodi koji se od marihuane proizvode, kao sto su "gandza, trava, kanabisovo ulje ili hasiseve mrvice".
Prestrasno.
::histerija ::histerija ::histerija

Blagi uzas...tiha jeza...
A ja bash sad skidam s' net-a "Reefer madness"...film iz 30-tih godina proshlog veka...koristio je u propagandne svrhe protiv marihuane i mnogo uticao na javno mnjenje u to vreme...naravno, ostavio je posledice sve do danashnjih dana...Prvo shto cu da uradim kad ga skinem je da ga prezentujem mojim ukucanima