dejstvo...posledice...dozivljaji...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

as

04.10.2005
1
0
0
koliko ostaje ekser u krvi?i marihuana?mislim i u mokraci?nedelju?dve?mesec dana?sad ide prodigy i moji me sigurno posle vode na test! ::placko heeeelp
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
A joj,nahebao si,he he....... ::behehe
Sta ce ti ekseri,samo marihuana i ponesi jedno 3 litre jogurta i bices bezbrizan(high i bezbrizan) ::gulp
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Jao, neletih na neku debilnu knjigu iz 94' u kojoj je pisalo o "ovisnosti o marihuani" pa o tome kako postoje razliciti proizodi koji se od marihuane proizvode, kao sto su "marihuana, trava, kanabisovo ulje ili hasiseve mrvice".
Prestrasno.
 
14.06.2005
31
0
0
44
MTA_MAX je napisao(la):
Jao, neletih na neku debilnu knjigu iz 94' u kojoj je pisalo o "ovisnosti o marihuani" pa o tome kako postoje razliciti proizodi koji se od marihuane proizvode, kao sto su "marihuana, trava, kanabisovo ulje ili hasiseve mrvice".
Prestrasno.

::histerija ::histerija ::histerija

Blagi uzas...tiha jeza...
A ja bash sad skidam s' net-a "Reefer madness"...film iz 30-tih godina proshlog veka...koristio je u propagandne svrhe protiv marihuane i mnogo uticao na javno mnjenje u to vreme...naravno, ostavio je posledice sve do danashnjih dana...Prvo shto cu da uradim kad ga skinem je da ga prezentujem mojim ukucanima