Delahaze-Vertical circular LST+TOP 200W CFL (Stealth)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2015
20
51
13
Ne videh nesto na ovu foru pa reko da otvorim dnevnik. U pitanju je grow u plasticnom sanduku/koferu. Znaci stealth i na neki nacin mobile grow. Seme je Delahaze (Paradise seeds). Svetlo 200W CFL, moglo je na primer i 125W. Nekih 13-14 litara suptrata koji je 50% Florabella, 30% kokos i 20% perlit. Biljka je TOPirana. Desetak dana je bila pod LED-om, a par dana pored prozora zbog cega se malo izduzila. Za sada kofer stoji odskrinut jer ventilator i filter koji je napravljen za njega se igrom slucajeva koristi u drugom box-u. Namerno je stavljena ova mreza i na ovaj nacin jer nije ni planirano da kao standardan SCROG da se biljka vraca u mrezu vec nesto malo drugacije. Od prihrane ce biti korisceni Advanced nutrients GROW-MICRO-BLOM, B-52 i Voodo Juice. B-52 i Voodo juice su stavljeni dva puta u nekim malim kolicinama, a mozda padne i neki booster u cvetanju. Mene jedino nervira sto nisam mogao da zalepim da zalepim foliju ravno jer je kofer ceo neravan i u nekim izbocinama, a bilo bi preveliko cimanje da sam ubacivao nesto da to ispravim.
Ovo je cisto uvod, neke stvari sam ostavio za kasnije, a ako Vas nesto zanima slobodno pitajete. :sun2:



 
Poslednja izmena:
24.07.2015
20
51
13
U sustini ovo ce verovatno biti neki LST na ovu postojecu mrezu. Ali opet verujem da je bolje svrstan kao neka vrsta SCROG-a. :)
 
24.07.2015
20
51
13
Dole na sredini su rupe za pasivni ulaz vazduha. Levo i desno od njih su najnize tacke kofera i tu su izbusene rupe kako bi mogao da se uradi flush. :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica