DemoBox CFL By matumizi.ya.majani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Trebaš mrak kako ti se THC ne bi degradirao u CBN (zbog UV zračenja)... Sobna temperatura je u redu (20-25,30C)... Vlaga ne smije biti velika da ti se plijesan ne pojavljuje, a opet nije dobra ni premala. Ali o vlagi ne moraš previše brinuti, bit će dobra vlaga kakva ti je u stanu/kući (osim ako zbilja ne ide u neke ekstreme što čisto sumnjam). Nema potrebe da i korijen sušiš, slobodno ga odreži. Najbolje je veće grane sušit posebno (zbog jednostavnijeg rukovanja) ali možeš i cijelu biljku bez odvajanja grana objesit, kako ti najbolje paše. I osiguraj si stalan protok zraka u prostoriji gdje sušiš da smanjiš rizik od plijesni.

Sve u svemu dobar grow. Želim ti što veći urod. Kad do kraja završiš fino ćeš uživati u svojoj hedovini.:chef2:
 
04.12.2010
33
9
0
45
jedna je otisla na susenje..... druga jos ceka....

dok sam rezao prvu odpalo je par cvjetova onih na dnu.... da se ne bace ja ih ubacim u rernu na 80 i nekih pola sata...... fino se osusila.
znam da je to nikakvo mjerilo... ali fino izgleda za prvu turu..... nisam kompetetan da objasnjavam kako radi... ali najbitnije je da radi... danas ide na tavan na susenje (do sad je bila u ormaru gdje je box.. tu je stalno mrak, osim malo sto prolazi kroz ventilator, ali se bojim da je nikakav protok vazduha, samo ovaj koji se vrzma kroz box pa pravi i kretanje u ormaru)....
sve u svemu zadovoljan sam prvim pokusajem....
hvala na savjetima i podrsci kroz cjelokupan period.... bice jos druzenja....
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
ma reci kakva je ispala jaca, slaba, sredna,,,,, ili puca,,,,,,,auuuuuuuuuuu
 
04.12.2010
33
9
0
45
Evo jedna slikica prve biljke na susenju... druga je jos u saksiji....

DSC03693.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.