demoni na kolacicima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.05.2021
0
4
3
24
pozdrav, mozda nije bas uobicajena tema ali mislim da cu mozda ovde pronaci nekog ko ce se sloziti sa mnom i uporediti mozda njihova slicna iskustva prema ovakvom dogadjaju

Imam 21 godinu, nisam nesto cest u smislu uzimanja, vise gotivim popiti dva tri piva dok ortaci duvkaju, jer sam oduvek nekako kao persona malo lud i sanjarim otvorenih ociju tako da mi unutarni stimulans nije dodatno potreban, nekako sam primetio da mi smeta kada uzimam zato sam i prestao bio sam korisnik neki duzi period

medjutim neki dan napravili smo kolacice kod drugara gajbi, posto se bavim kuvanjem iz hobija i to radim jako lepo ortaci me iscimali kao dodji ti Znas one braunise da pravis, dosao sam, napravio i sad vec sam znao da cu uzeti jer sam i ranije jos hteo probati i okej proslo je vec dva sata od kako sam mozda pojeo malo vise jer smo imali dosta tog ulja pa je bila veca kolicina plus sto ortak kaze imali su brid jer od skanka nisu nasli, a setih se da svaki put kad smo pusili albanku svecice mi pregore i ugase se moja pozitivna razmisljanja, okej kazao sam ortacima da idem gajbi jer mi nije bilo dobro, oduzele su mi se noge pri povratku kuci i glava mi je teturala gore no od rakije, vratio sam se kuci i legao, mislio sam da je to kraj, leci cu zaspati uz svemirka, ali su tu krenuli bas jaki tripovi

Naime poceo sam da se odvajam od samog sebe, svaki put kad sam pusio albanku kidali su me neki ( demoni ajmo reci ) krenuo sam maltene da se odvajam od boga u tom tripu i kao da se predajem nekim tamnim silama uprkos mojim zeljama, drhtao sam, hvatala me je jeza, osecao sam se na momenat kao da sam poludeo i uplasio sam se veoma, sve sto sam hteo jeste da se trip zavrsi zaista dolazim iz porodice u kome je vera itekako vazna stvar, takodje veoma postujem svoju veru, medjutim svaki put od tog momenta kad se prisetim pomislim da je neki dobar duh u meni samo iscezao.

Sportista sam, nemam ispade poput trokiranja na zurkama, razbijanja od svega i svacega, nisam anksiozan, dosta sam citao knjiga i posvetio paznju hobiju, tako da imam neku ambiciju prema nekim stvarima uprkos da se ogradim od nekih besmislenih ludila i dijagnoza :)

hteo sam podeliti mozda moju pricu u nadi da ce neko dati validan savet ili podelu slicnog iskustva, pozdrav :)
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.071
15.570
358
poceo sam da se odvajam od samog sebe, svaki put kad sam pusio albanku kidali su me neki ( demoni ajmo reci ) krenuo sam maltene da se odvajam od boga u tom tripu i kao da se predajem nekim tamnim silama uprkos mojim zeljama, drhtao sam, hvatala me je jeza, osecao sam se na momenat kao da sam poludeo i uplasio sam se veoma, sve sto sam hteo jeste da se trip zavrsi zaista dolazim iz porodice u kome je vera itekako vazna stvar, takodje veoma postujem svoju veru, medjutim svaki put od tog momenta kad se prisetim pomislim da je neki dobar duh u meni samo iscezao.
O ti svete, krave...
Blago onom, ko te ima:)
Ja se toliko trudim, da uzgojim, što jače biljke, ali nikako da se odvojim??!
Radim kolače, kreme itd.ali nikako da poletim.

mozda nije bas uobicajena tema ali mislim da cu mozda ovde pronaci nekog ko ce se sloziti sa mnom
Svako jutro, barem jedna ovakva tema!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ijaaaaaaaaaaaaaooooo, blago tebi, sta bih ja dao za malo tog "trovanja kanabisom" :D
opalila te paranoja jer si jednostavno preterao. sledeci put uzmi pola kolaca, ne da se najedas :)
i ti tvoji termini, brid i skank, ne piju vodu ovde, osim albanke, mada se to kod mene u selu drugacije kaze, ali ima isto znacenje :lol:

procitaj malo ovde


 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@Tiptop
Problem No.1-pretjero si
Problem No.2-bio si sam u tom stanju
Problem No.3-religija nameće osjećaj krivnje po defaultu

Ostalo ti grouchy reće.

@svi ostali
grouchy je jedini pošteno odgovorio dečku. Sram vas može biti za ovo sprdanje.
 

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
522
2.300
163
Anksioznost često nastaje kad je svijet u kojem se nalazimo u sukobu sa svijetom kojeg mi očekujemo u glavi.
S obzirom da si odgojen u religioznoj obitelji kojoj bi tvoje ponašanje bilo neprihvatljivo, lako je moguće da tvoja podsvijest dijeli mišljenje s tvojom obitelji.

Polako, upoznaj sebe, upoznaj svoje granice i bez panike :p
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
@Zlo&Naopako ,cekaj bro dok mu uleti trip da mu srce trokira, lupa 200 na sat i sl :)
Treba shvatiti da to vecina konzumenata prodje.
Nema panike, nitko nije umro od trave.
Ja ne podnosim alkohol, ne cugam. Isto tako i ovo.
Klin se klinom izbija. Ponovit kolač, manja doza, pa ako bude opet neugodnih situacija, nek batali vutru.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
nisam nesto cest u smislu uzimanja
Super ti je to. Davanje je u svakom smislu mnogo pozitivnije.
vise gotivim popiti dva tri piva dok ortaci duvkaju,
I ovo ti je super, a i ortacima je super.
nekako sam primetio da mi smeta kada uzimam zato sam i prestao
Pametan decko, a samo 21 gidinu zivota.
bio sam korisnik neki duzi period
Ovo mi nije bas najjasnije. Mlad, ne uzimas cesto, a bio si korisnik duzi period?!

dolazim iz porodice u kome je vera itekako vazna stvar, takodje veoma postujem svoju veru,
Ovo bas i nije bitna stavka u zivotu, ako se vjeruje iz straha ili naucenosti da to tako treba, bez da se vjera spozna.
hteo sam podeliti mozda moju pricu
Hoces reci da postoji mogucnost da prica i nije tvoja :D
u nadi da ce neko dati validan savet ili podelu slicnog iskustva
Svi su savjeti validni, ako ih prihvatis i primijenis.
Licno nemam slicnih iskustava, kao sto su tvoja. Niti me je trava paranoisala niti demone uceravala. Pogotovo nemam iskustva u ucestvovanju na forumu cija je tematika bazirana na temi neceg sto ne volim, sto mi ne prija i sto meni licno smeta.
Budi drug i ukazi mi na tu nasusnu potrebu da se registrujes na ovaj forum?

Naslov teme, kao i prvi post u njoj, meni usadjuju misao da si jedan od banovanih clanova, onako, poprilicno kvalitetnih smaraca :D
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420 and Badi

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@VenloNL
Sve 5, predpostavka je na mjestu, ali...predpostavka je majka svih za*eba.
Ako je spamer, otkrije se to lako. Sprdanje mi smeta, jer vidio sam svojim očima kako to izgleda kad se netko prebije na način na koji se on prebio (navodno).
Više puta sam ovo napisao, ali evo, ponavljam. Prednost pisane komunikacije je u tome što možemo pročitati svoj odgovor i razmisliti želimo li ga zaista objaviti.