Detoksikacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ne kontam te stari moj, mame mi ,dosta im je jedna dlaka ovisi koliko je duga i imaju čitav zapis u njoj šta si i kada si pogotovo ako je znaju okrenut na pravu stranu tj. ako se vidi koji je kraj bio u korijenu,jedino nisam siguran da kod nas ovi majmuni u muriji imaju takve testove ili možda imaju samo kad njima treba ,šta ti god padne napamet , a kad je meni trebalo da skontaju ko mi je po autu skako i ostavio krvave otiske onda su mi rekli ma kakvi otisci sad nema ti od toga ništa , a na zadnjem staklu otisci od prstiju i to krvavi,i mater jebo svoju kaže meni nema ti od toga ništa , ja mu reko i bolje da nema bilo bi svašta okreno se i otišo , šta mogu drugo , samo ****** mater i murija i ovi idioti što su mi skakali po autu ako ikad saznam ko su,mater im njihovu baš oko moga auta su našli da se lemaju i nosove jedni drugim razbijaju ,samo neka saznam ****** su mater.A da se idem kome žalit , kome ću EU policiji možda i krimolovcima ? Sve su to ista govna i iz istog lonca jedu proljev .

Ako ti nije stalo do kose ošišaš se jednostavno i nema ni kose ni vutre ni tragova, a koliko sam skonto imaju sad ovi neki novi testovi samo te prebriše po licu i pokazat će čak ako si zapalio i prije nekopliko godna i čak ako i ne pušiš nego si bio u blizini .Samo me zanima jedan stvar , jesi li i ti od ove dječurlije što su se počela pojavljivat sve više na ovome forumu sve mi se čini da ću da razgulim odavde , jer ko s djecom liježe popišan se ustaje . Svaka čast svima i adminima i ljudima da ne nabrajam po nickovima zna se koji su sve , samo s maloljetnicima stvarno ne bih naprdivo o bilo čemu u vezi vutre da znam da jesu a pojavio se evo i ovaj neki jarac od 16 godina odličan učenik ,svaka čast ,časti kevu s jointima za rođendane, samo sumnjiva mi je ta priča da je maloljetnik ko zna možda je to izmisliio ovaj kaktusman,ne bih želio da povrjedim ni jednog od njih ali neke su se čudne stvari događale pa mi je sve nekako počelo da ide na qrac.
Osim što bih ako duvaju maloljetni savjetovo da se manu gluposti pogotovo ovdje u nas , mogu većinom zapalit neko smeće, niso ovo Hawaii jebiga i Nizozemska gore ti doktor propiše i ako si maloljetan za neke nedaj bože slučajeve i bolesti .
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Lol ljudi, mnogo ste mi nesto sumnjicavi... Gotivna mi je bleja na ovom forumu, nemam nameru nikome da smetam niti da unosim paniku.. Ako vam nesto smeta, samo kazite. Ne postavljam mnogo pitanja, uglavnom cituckam, informisem se. Ne znam sta da vam kazem, stvarno...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ovo znaci govorim iz licnog iskustva>

Kod nas nema te "sprave" koja ce pokazati na kosi vuvu. Postoji skrining test (koji se najvise i radi, preko urina i slicno preko krvi) isto postoji (raja zovu ih lizalica) tacan naziv stvarno ne znam. I postoji jos jedan test (koji pokazuje 6 opijata) koji isto se radi na urin, samo sto pisas u posudicu neku sa nekom linijom, crna, i neki brojevi na njoj. Za svo ovo svoje lijecenje uradio sam testova (tj. oni meni....) ovi prvi koje sam napomenuo, to pisas u casicu (plasticnu) i onda oni (isto kao trudnicki test) u predvidjene rupice nakapaju po par kapi, i tako u svaki (svaka predstavlja reagens na neku gudru). Sto se tice scrining testa (a taj ces sigurno raditi, ako te starci misle kontroslisati) na njemu nakon 15 dana vuva ne staje (ona se najvise zadrzava u organizmu od svih ostalih (BZO, MOP(heroin), Cocaine, THC, Exstasy, Methadone), ovo sam naveo i koje prepoznaje, ima jos jedan koji ima reagens na speed i LSD). Ovaj drugi sto ti oni daju NE OBICNU bocicu sa linijom nekom oko boce crne boje sa nekim brojevima) Taj test sam radio kad sam dobio 7 dana (kao povlastica za more) i dobio karton za preko grane, sve sve.... i kad sam se vratio odmah sam radio test u tu njihovu spec. bocicu. Sigurno prepoznaje nesto duze od onog "obicnog" inace:

THC - potrebno 15-20 dana do negativnog testa
BZO (apaurini, anti-depresivi) - potrebno 15-20 dana do negativnog testa
MOP (morphine, (heroin) - 3-4 dana (ako nije "zaredano" vise od 3 dana, onda i 5 dana (mislim na I.V)
Exstasy (bobe) - 7-10 dana
Cocaine - 3-4 dana (opet zavisi jesi li "zaredao" vise od 3 dana (onda i 4 dana potrebno)
Za ostale ne znam droge ne znam, jer od kad me testiraju (na pocetku) sam i na ovo bio pozitivan (s vremena na vrijeme) i znao poslije testa, koliko mogu (necin, u to vrijeme aktivno) da se "pucam)

Samo haveru, poslusaj savjet jedan> Ako se ikad nadjes u drustvu, oni koji imaju uzimaju (pa i na nos) heroin (zhuto, dop), BJEZI od njih ko od kobre!!! Bjezi iz tog drustva, jer ma koliko se na pocetku ti "opirao" da neces, jednom ces ga probati, i zivot ti vise nikad nece biti kao sto je bio
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
bezze brate ne bih da idem u offtopic ali kako si uopshte doshao do dopa? izvini ne moras da mi odgovorish znam da ti je jako teshko ali me zanima, odgovori mi na pm, ako uopshte ocesh
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
RastamanBG je napisao(la):
bezze brate ne bih da idem u offtopic ali kako si uopshte doshao do dopa? izvini ne moras da mi odgovorish znam da ti je jako teshko ali me zanima, odgovori mi na pm, ako uopshte ocesh

Ne razumijem???? Kako misliš došao do dopa???? Ja nisam došao do dopa.... niti me on interesuje vise, ali jesam nabavio bocu jednu (ima slika gore) a to sam nabavio kod ovog gdje i ovih 5, samo sto zadnjih 15-tak dana nije bilo nikako....
Necete vjerovati, ali još uvijek nisam otvorio bocu! Čekam da dodje još jedna, pa da uzmem i ovu jednu da prodam odmah (naravno ovako zatvorenu)
Ali mi je veeeeliko olakšanje majke mi, sama pomisao da je u frizideru, i da boli me na kraju krajeva.... ali kod ovog lika, nece uvijek biti ovako sigurno....sto znaci, ako se jos i navucem na hep (mimo one gore moje terapije) onda sam najebo praaaaaavoooooo