Devil's kiss auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2020
16
67
13
43
Ime vašeg dnevnika: Devil's kiss auto

Datum nicanja sjemenke: 16.03.2020

Početak vegetacije: 25.03.2020

Breeder: Bulkseed

Strain: Devil's kiss auto

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Topping

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 315 W

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 315 W

Nutrijenti: Short flowering & power feeding booster, green house feeding

Ostala oprema:

Dodatne informacije:

Slike boxa: 20200323_083431.jpg
 
22.03.2020
16
67
13
43
Topiranje izgleda dobro proslo, tjera izdanke, trebake bi biti ok. Sretno dalje.
Tebe sam i poslušao i jutros baš onaj najmanji skinem i to prvi put u životu, kontam i nije neka velika nauka, pa da baš vidim za prvi put, gledao po youtube neke kanale svi su protiv topping te reko neću ni ja , e onda upratim lika čuda izvodi. Samo sam okasnio konj , moja greška. Ali prvi put tako i da ne bude dobro a nadam se početnickoj sreći malo sam i požurio daj daj da se pali ali eto bum vidimo kako će proći.
Biće zanimljivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
22.03.2020
16
67
13
43
Sretno! Koliko l su ti tegle? Koja zemlja?
Konj uzeo neke saksije za cvijeće ali su velike od 20 lit zemlje..koju sam u poljoprivrednoj kupio naj skuplju kolega je koristi i ono more proći Za početak i neki humus kupovni i još jednu i pomjesao sve ,ali se nadam sa gnjojivom nadoštiklat pa šta bude, upoznat sam i airpots i growpots i oni super mixevi zemlje ali sam se istrosio dobro, tako da zemlja morala da ispašta šušno ih i neka ih da malo vidim kako funkcionira to sve
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Koristio sam ghs pf pred cca 5 godina. Ok je gnojivo i cjenovno prihvatljivo.
Nakon toga sam preso na hesi i ghs mu nije ni do koljena. barem ne za soil uzgoj. hidro ne znam.

Sretan grow ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
22.03.2020
16
67
13
43
A i lakše mi je bio za transport u torbi nego boce, zato sam ga i uzeo aj da kažem. I što su jednostavni za short flowering i long booster i to je to , u hesi malo pretjerano 12 vrsta đubriva ma daj ko će to.
 
Poslednja izmena od urednika:
22.03.2020
16
67
13
43
Ma bubno sam 12 ali ono enzimi za rast pa za korijen pa grow pa flower tnt komplex huu ko će to,, ovi mi neš jednostavni a green house seed o davno u svemu ovome kontam ne može loše bit
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.