devojchice outdor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
ovde imamo grupu devochica izmesano sativa, indika, sativa indika, sve narucheno iz aliena.
5 maj slikano po presadjivanju


13 maj


21 maj

ova najmanja boluje nesto ima suve listove valda ce biti ok

folijarno su prskane grogreenom za listanje svaki 3 dan



Pa sta mislite za sada?
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
nevalja ti to ništa :icon_lol:

ma mene samo zanima di vi živite kad možete tako posadit 10, 20 komada, i još sve lipo uzorat, i svako malo zalivat bez straha, i...

pucam od ljubomore :kenny_revenge:

SRITNO!!!

p.s. ako ti nije tlaka napiši koje su to sorte
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41


sorte su
smiley,citrus i crimea blue
smiley -sativa indika proizvodjach kanabia 5 kom
citrus- sativa - kanabia 5 kom
crimea blue- indika proizvodi barneys fam 5 kom
ja sam izgubio jednu i ostalo 14

a sadimo na jako lepom mestu drugar i ja :bis: i pravicemo hashish :lock::lock:
sve sam pomesao pa dok ne porastu ne znam koja je koja :eek:hno:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
sve sam pomesao pa dok ne porastu ne znam koja je koja
ohno.gif
E šteta...Dobro bi bilo znati makar možda po slikama...
Ali bitno da one rastu!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
svaka cast kolega..svida mi se,jako slicno mom plejsu..nego kakva je bila priprema zemlje,jel ima sta gamadi...(ja sam pogrjesio jel su proklijale sjemenke isle direkt na plejs,bez presadivanja..al bumo vidli..ide sutra neki upload..aj sretno!!
 
16.04.2009
21
0
0
43
Vjeruj mi na rijec, bit ce im gusto... da sam na tvom mjestu, sadio bi malo sire, al dobro, fino je vidjet šumu zelenog... inace, zadivljen sam kako fino i brzno napreduju... pretpostavljam jer imaju dosta sunca, a i vidim da vodite brigu sto se zaljevanja tice... ceka vas puno finih glavica... sretno
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
teško ćeš provaliti i kad porastu no nema to veze odlično je to
samo uvjek ti je bolje da ih sadiš manje uformisano i malo razdvijeno
a ne kao plantažicu
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Momci hvala na lepim recima, a sto se tice plejsa samo iz helikoptera se moze videti.
ja sam prezadovoljan mestom verujte mi, ne zovu me za dzabe paranoja :icon_lol: bezbednost mi je na prvom mestu.
Pozdrav
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
one bele kuklice jel to gnojivo???
nemoj time preteriveti..
ako je gnojivo verovatno znas da ima tog za vegetaciju i za plod nenzam kojeg si stavio>>>?
ovo sto si sad pognojio je sasvim dovoljno do kraja al ako kasnije mozes pognojiti sa nekim za plod odnosno cvetanje mozes slobodno na sredini cvetanja ....
pazi se tog gnojiva vrlo je jako al ja nekako verujem da ti to znas:)
pozdrav leo uradjena plantaza i cuvaj se brate da nenajebes.. :)

to za gnojivo ti govorim zato sto ono ce se topiti tokom celog uzgoja i ti neces moci vodom ispirati zemlju zato sto ce ti gnojivo stalno biti tamo i imaces najverovatnije los ukus vutre al da se i to srediti al sve u svoje vreme.. zato ja prferiram tecno gnojivo jer mozes kontrolisati kolicinu ...
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Nije druze gnojivo nego perlit, mesao sam perlit i oko 70 kila kokosovih vlakana i zemlja
da bude sto rastresitije a dodao sam prevreli ovchiju kaku kao gnojivo.To je u zemlji a prskam preko lista 25-10-15 zato su lisnate ovako



Thanks na lepim zeljama bitno je da se ne najebe ostalo cemo lako :bis:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
wow,ovo izgleda mnogo obecavajuce covece
perlit,kokos,kakica daaaaaaaaaa pun pogodak
brao i oprez,bit ce toga ka u prici:icon_lol:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Punoti njih gnojiš druže moj,ako znaš ko je Mike iz Mandale inače jedan od proizvođaća najjačih španjolskih genetika i osnivač mandala seeds shopa je jednom rekao da uopče nije potrebno puno gnojiti biljku i da izmjerip ec svoje vode s gnojivom da bi se začudio koliki bi ti ec bio,više štete nego koristi radiš sa time i ja ti prepoučavam da što manje gnojiš moguče jer bi mogo uništit zemljju,a pogotovo kokos,on je jako nestabilan supstrat i treba oprezno sa njime,nemoj zaboravit da povremeno prskaš lišće s običnom vodom koja ima ispravljen ph tako da isperešđ nakupine soli koja ti se nakuplja sasušivanjem tekučine na lišču i moćže izazvati isto mnogo problema,predivne su ti biljkice i samo tako nastavi i moli boga da nitko ne naleti na taj sajt,ja sam jednom prilikom imao 16 ženskih biljaka na jednom predivnom sajtu ali nažalost u prvimtjednima cvjetanja ih je netko sasjekao,to je bio jedan od najtužnijih trenutaka kojeg se sječćam!pozz