Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2007
21
3
0
36
iz licnog iskustva ( i ne samo svog ) kontam da dosta devojaka ne gotive kad im momci duvaju. neznam u cemu je problem. moja sadasnja je u fazonu, sve je cool dok to ne uticena mene. kakva su vasa iskustva. pozz from bg :thumb:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa to je onako izrazito individualno upozno sam svakakvih cura s različitim stavovima o travi isto kao i različitih likova s svim mogućim stavovima
Teško da ima baš neko općenito objašnjenje za ovako nešto
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
da...cesti slucaj samo ako djevojka ne pusi a momak da, pa je njoj onda totalno neshvatljivo zasto se njen momak "drogira" cijelo vrijeme umjesto da vodi ljubav sa njom :)))

da ona pusi prica bi bila drugacija...rijetko koja djevojka ne-pusacica shvaca, sve moje kolegice/frendice/poznanice koje ne puse kazu: nece on meni da duva! pih... moj savjet, duvaj ti njemu i ne zanovjetaj :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
To mi je najgore..."te cure" kaj uspiju ekipu natjerat da prestane pusit...onak koji *****?

ako se vec volite nemas ti njemu kaj naredjivat...to je slobodan izbor,ako ga ne shvacas postuj ga i ne zanovjetaj...nebi ja mogo biti s takvom curom koja ti neda da pusis...

ono koji *****?

@RedSh:
"moj savjet, duvaj ti njemu i ne zanovjetaj :)"

dobar savjet...samo bi ja nadodo:
"duvaj ti njemu dok on duva svoju ganju i ne zanovjetaj :)"

tadadada

xDDDD

:)
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ovo sta govorite za cure koje ne puse je do negdje tacno.
Ali interesanto je to sto mladje generacije su shvatili da pusenje vutre nije neki bed i da ako njihov decko pusi oni tu uopste nemaju neke primedbe.
Mislim tako je sa vecinom mladjih generacija cure..

Pozdrav :ludaci_lol:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma trea nac mudriju curu od sebe.. ako nezna sha je trava, koliko uopce zna o okolini u kojoj zivi? Uostalom danasnji model ljubavi je iskrivljen totalno.. prava istinska ljubav voli bezuvjetno i bezvremenski.. a ovo na filmovima i serijama sta vidite svaki dan, a nazalost i u vasoj okolini su mentalna izdrkavanja 2 pojedinca koja pokusavaju manipulirati jedan drugoga do te mjere da sve eskalira u svadji i prekidu.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
elephant0r je napisao(la):
Ma trea nac mudriju curu od sebe.. ako nezna sha je trava, koliko uopce zna o okolini u kojoj zivi? Uostalom danasnji model ljubavi je iskrivljen totalno.. prava istinska ljubav voli bezuvjetno i bezvremenski.. a ovo na filmovima i serijama sta vidite svaki dan, a nazalost i u vasoj okolini su mentalna izdrkavanja 2 pojedinca koja pokusavaju manipulirati jedan drugoga do te mjere da sve eskalira u svadji i prekidu.


respect covjece..respect
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
maa neke odredjene sminkerice ili djevice marije kolutaju ocima na vutru i odredjene mislim da ne vole jer briju kak smo glupi kad smo napljugani....

glupacice... sta da kazem neznaju razliku izmedju jointa i tube ljepila....

Drugo moram rec da je super kad imate djevojku koja voli vutru pa s njom djelite vutra ljubav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
heheh slone slazem se sa tvojim komentarom od gore 100% :) ne bih bolje srocila... no eto kao sto ti kazes treba naci...EEEE treba naci a to je danas misija nemoguca, bar iz mog kuta :)

treba reci da nisu samo djevojke sjebane po tom pitanju, bogami i momci znaju biti tlacitelji stoljeca ako se takav sjeban rodio :)

 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma s mojom je bilo sve ok dok je nije bad trip na acidu oprao i 2 dana je bila u depri tila se ubit, i sada se straši kad se sjeti, od tad ništa nije ni takla, a to je bilo prije dosta mjeseci, i od tad mi ponovo poćela srat, pošto ona ne duva više vutru od tada, ni kao što reko ništa drugo ne uzima, onda počela meni da pizdi, ali to je tipa:
idem vani duvat, ona bježi kući
dođem u nje kući spavat, ona kaže:
pa nemoraš ti kod mene prespavat kad si "takav" (high)

i šta sad, a prije sve ok, i ona s menom duvala i jebeni lsd sjebao sve
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Nije lsd sjebo nista...cura ti je glupa. Bez uvrede.
Ako se ona nemoze suocit s samim sobom,mozda joj je i bolje da napravi samoubojstvo.
Sjedni i razgovaraj s njom jer ovak nece ici.
LSD nije za nikaj kriv,on je samo pokazao joj stranu nje za koju nije svjesna,i sad naravno to joj se nije svidjelo jer tko ce gledat negativno kad svi se oce sretno osjecat...e pa da bi dobio slatko moras probat gorko.

Prestanite za sve krivit vanjski svijet...ako je itko kriv kriva je ona sto nespremna uzima substance koje osobi pokazuju kakva je zapravo....
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Moja zadnja djevojka je pusila vise nego ja tako da takvih problema nisam ima,ali razumijem kad smeta ribama.nije nista vaznije od njih:icon_mrgreen:
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Jaooo.Prejaka tema. Moja djevojka je varila samnom dugo i samo odjednom joj nesto doslo kao da nece da baca pare na to ... kako nece da bude navarena stalno,kako joj smeta,da ja nisam normalan sto to radim od sebe i sl.sranja.Sere mi stalno kako mi je marihuana vaznija od nje. Cak je i ljubomorna na moje biljke koje sam skoro posadio:ludaci_lol: nenormalno(ono tipa,svaki dan ides kod nje,kad bi meni tako nosio vodu,mrzim tu biljku ...)-da moze biti ljubomorno toliko.NA BILJKU ! A PUSILA 2 GODINE SAMNOM . -Zene- Nemozes sa njim nemozes bez njih
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma bilo njoj super i sve, jbg, ja sam joj reko šta će bit i kako će bit, i ona me nesluša i ode, prvi put 2-3 pojela i odnilo je, 3-4 dana je bila "negdje"...
i post efekt joj je bio pregadan i od onda više ništa ne uzima jer se boji ponovo to prolazit, ali jbg, oni koji nemaju takav post efekat su isto mutni, ili ga negiraju ili seru... ja sam ga s svakom konzumacijom imao, i nije baš ugodan "drugi" dan
za vutru sere sad, ali nije to ništa strašno, ono lagano, prije je više dok ona nije pušila onda su sranja bila nonstop, onda je počela pušit i sve super, sad je onako, ko možeš ti to ali nemoj mi dolazit napušen, ali naravno to nije direktno rekla
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Stvarno i meni idu na k.. ljudi sta uzimaju jace pizdarije i onda se dolaze zalit nekud..

PA JEBOVAS.. valjda znate koji k radite u zivotu, i ako niste spremni prihvatit uz najbolji moguci ishod i najgori scenarij bar imajte obraza ne bit placip1ck3 oko toga.. Vas izbor, vasa odgovornost. Naucite se nosit sa time i prekinite trazit krivca u sebi, a pogotovo u okolini. Lekcija naucena i idemo dalje..

nhf all, al ono grow up or go home