Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ajd da malo ozivimo temu.

Moja je uvijek bila cistakusa, al divlja i otvorenog uma. Cim se upoznali, znala je da sam duvao il povremeno zapalim, al nisam u pocetku. Evo proslo od tog pocetka 3 godine sada, sadimo i konzumiramo skupa i odvojeno. Najbolje od svega sto joj je prirodno tolerancija bar duplo veca od moje , uzima redovno doze ulja koje bi mene rasturile ko beba zvecku :D
Uglavnom od starta je prihvatila to kao "bezazlenu razonodu" , znala je da je to prirodno i moze pomoci , al malo po malo evo krenulo da hoce i kreme s "marom" , da bi danas u autu dobio predavanje o tome kako alkohol i duhan ubijaju milijarde, o lobiranjima farme i inim slucajevima, a "ta divna biljkica" pokupi svaku kritiku :) :) me happy ...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Moja isto nije nikada naginjala promjenama stanja svijesti ali otkako prakticiramo seks nakon što Critical počne puštati sad ga stalno oće pušit ;). Budemo tako senzualni i uzivamo dugo da brojanje prelazi iz minuta čak i u sate :cool:. Ali tek kad popusti prvi rush inaće um leti na sve strane :rolleyes:...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela and Farmer

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ja smatram da lsd nije za pocetnike.. a ni za one year usere.. ja sam imo brdo utakmuca u nogama i linep staz kad sam se prvi put zaljepio i znao sam ga vozit da mi bude finoo.. a kako dim pase.. ideesss..
Nije lsd sjebo nista...cura ti je glupa. Bez uvrede.
Ako se ona nemoze suocit s samim sobom,mozda joj je i bolje da napravi samoubojstvo.
Sjedni i razgovaraj s njom jer ovak nece ici.
LSD nije za nikaj kriv,on je samo pokazao joj stranu nje za koju nije svjesna,i sad naravno to joj se nije svidjelo jer tko ce gledat negativno kad svi se oce sretno osjecat...e pa da bi dobio slatko moras probat gorko.

Prestanite za sve krivit vanjski svijet...ako je itko kriv kriva je ona sto nespremna uzima substance koje osobi pokazuju kakva je zapravo....
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ironija je šta sam kao početnik mogao samo bacat usta, a sad iz mene pakao izađe...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
jesam li dobro napravio kad sam curi tj sadasnjoj zeni namazao joint s uljem ili sam pretjerao.
rekla mi tada da je samo probala pa sam mislio da je iskusnija.
kad je povukla 3 dima nije se mogla ustati duze vrijeme a poslije me mrko i gledala.
dobro je to sto me sada uopce ne pita bas nista,ne pada joj na pamet:Dvise za mene
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Kad sam prohodao sa bivšom ženom. Prvi moj rođendan, več smo živjeli zajedno. Dobio sam 50icu od drage, reko tebe ču ženit... Nakon par godina, prstenje na prste i progon iz vlastite kuće, da pušim na dvorištu :)
Sada, mjesto za njene cipele, zauzimaju 2 boxa:)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Moja gospodja pusi 3 puta vise od mene, tako da nemam sta reci :D
To je to :thumb::respect:, takva meni treba:D. Moje sve bivše su duvale, ova s kojom sam nedavno prekinuo niti growanje joj nije smetalo. Ali kapacitet, 0 bodova smiley9934. Ja sam navikao motat svako malo fine baklje smiley9934, a ona čim vidi padne u nesvijest...i onda me tjera da motam lajtuše:crazyd: a meni to kao da cigaretu pušim:D.
 
Poslednja izmena: