Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
uh meni je superica, moja cura nije nikad zapalila pre mene ali je rekla mene nije briga sto ti radis dok god me ne varas, i evo nije dugo trebalo samo da joj razumno predocim stvari i sada sretno i zadovoljno zajedno purnjamo dve godine. bio sam je pitao kao zasto nisi prije probala i to ona kaze nisam imala priliku :D
i pomaze mi oko growa :*
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Evo sad čitam prethodne postove, i nije slučaj da samo devojke momcima brane da duvaju... Nedavno sam ušla u vezu sa jednim dečkom koji je strejter onaj najgori, i u početku kao sve opušteno za džidžu... Ubrzo eto sr*nja, počne on meni da kenja kako treba da prestanem da purnjam zbog sebe bla bla bla blaaaaa... Reko' druže počni ti zbog sebe da purnjaš i ostavim ga, kad nije hteo ni reč da me sasluša oko toga, kao smeta mu što sam "narkomanka" :) krivo mi samo što nisam smela da mu kažem da grow-am, pa da ga dotučem :D ovome se nisam nadala nikad u životu, al' eto ljudi moji svega ima :shit2:
poz od Lilly, poručujem vam da uvek stojite iza svojih uverenja i nikad ne dajte na svetu nam biljku!! :leafblunt:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ja sam nekad bivšoj nudio terao u usta doslovno da pljuga,kaoc slab spava i neće,samo je jednom povukla kvalitrtno 2 dima pa da vis kako ju je opralo na glad i spavanje,al dalje nije htela,a sta rec vise za mene ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik
10.09.2014
27
17
0
Moja devojcica i ja se potpuno poklapamo u vezi dzidze. Sto u medicinske svrhe, sto za blejanje,setnje, price, i najbitnije sto za sex :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rott
06.08.2014
42
13
8
Ja sam bas zahvaljujuci mari zbario jednu malu,znao sam da dimi pa rekoh da je pocastim,a "ostale" stvari su tekle svojim tokom...
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Jednom, dok smo se trpali, na pamet mi je pala najwtf ideja. Trpam ja tako i kažem njoj, kao hjooooj trebali smo prvo zapalit jebemu, ajmo zarolat zajedno i to bez stajanja. A ova ni petšest nego vadi grinder i rizle. Smrvili, zamotali i popušili za vrijeme ševe :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
lolbrary.com_13741_1386606183.gif
rcNrT.gif
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Citam temu od starta. I nekako sam u fazonu 2008, 2009 i tako to. I onda procitam tvoj post gore i flash back na vjevericu :D U svakom slucaju dobra je prica medjutim jebes takvu situaciju gdje si ti od iza sa slobodnim rukama a ona s grinderom i jos je uspjela smotat pljugu. ccc :D

U svakom slucaju da ne bude off ja sam se "rastao" radi ove price. "Pusila sam s tobom svaki dan jer te nisam mogla gledati napljuganog" "Nisam sigurna da želim biti tvoja žena". Da ne dramim, jebes te price. Definitivno kad mi netko prigovara i pokusava manipulirati za bilo sta je shift+del a gdje za ganju :O . Generalno nemam vremena za takve ljude uopce. Lako je biti general poslije bitke ha? :)