Di cete na godišnji?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Jel se ide negdje il se vec bilo na godišnjem? kako je bilo, cijene, sta se radilo, ima li zena/momaka?:)
Gledo sam vijesti pa kazu, ove godine rasprodani aranžmani u Srbiji za ljetovanje u Hrvatskoj. Avioni popunjeni relacija Beograd- Pula, za 70eura.
Ja idem 17.07. Zadar pa cu napisat dojmove kad se vratim, nisam dosad bio. Ako neko zna di treba ici, sta radit nek napise...
 
05.06.2008
35
0
0
44
vrlo vjerovatno na rab ako uspijemo sloziti kupaonu prije isteka godisnjeg.... ali ove godine sam vec bila na rabu, krku i pagu pa i ako ne odem, nece mi faliti. nagledala sam se dovoljno preprzenih turista za ovu sezonu :D

Ledo, s obzirom da ja na moru ne tulumarim vec odmaram, ne bih ti znala preporuciti nesto za dobar provod, osim da se naspavas, odmoris, napunis baterije a tulumaris doma :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Jos jedan ispit danas razbijem na faxu, na vikend s frendovima na precijenjeno Zrće, pa doma i nakon par dana u Dugu Uvalu kod Pule na......3-4 tjedna, omg omg omg :D :D
Cijele godine zivim za ljetni odmor
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ja sad u nedjelju palim za Tunis u sousse... avijonom iz zagreba za 1 osobu 25oo kuna. do jaja. i kontam si da se vise isplati nego hrvatska...to je vec postalo precjenjeno... jedino st me zanima ako netko ima iskustva s vutrom tamo...jel čuo sam da su tamo dosta rigorozni zakoni tamo (muslimanska zemlja-nemislim ništa loše o njima sam da se zna) ali znam da su oni kritični prema opijatima... pa ako netko zna nesto.. neka podjeli.. hvala ljudi"
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Rađe se nemoj zaebavat sa vutrom da ti muslimi ne okinu ruku mačetom poslje šta
žrtvuju par djevica.Zezam se,nemam pojma koja je šema sa vutragom u tunisu,al
čini mi se da šit toleriraju:eyebrows:.
 
24.01.2008
2
0
0
35
u Sousseu je prilicno lagano zbaviti, nadji hotel Karawan i setaj oko njega nekih 15 minuta, prici ce ti i nuditi sve i svasta.

vuvu nisam probao, od hasha sam spavao 18 sati
preporucljivo pusiti ili u sobi ili na balkonu, ima dosta mnogo zeznute policije na ulicama
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
a ja sam bas cuo da ima i drotova koji tako vicu hasis hasis i ono kad neko uče uzet pljas....a nebi u tunis u zatvor...ko zna kak je šta tamo.... šta stvarno nitko nije čuo da je neko imo problema s tim tamo? jel ono stvarno mi frka al tio bi probat to tamo... znam da puše one šiše i te gluposti al kontam i da ima predobrih stvari za pušit pa bi probo i to. inače jedva čekam .... :D
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
greniee, e i zaboravio sam pitati koliko košta to? da me neko ne ispresavija tamo ili nešto... znam da je njihov 1DINAR=4 KUNE. tako nešto ugrubo. ti si bio tamo ili?
 
24.01.2008
2
0
0
35
bio sam tamo prije godinu dana
ne mogu ti tacno reci to za drotove "dilere", meni je svaki dan razlicit lik prodao hash i to dobar.

Ja sam placao po 20 ili 40 dinara ne znam tacno... zna se desiti da uvale drvce u paketu zato otvori i pogledaj.
Isto tako ce ti neki ako se budes nesto sa njim cjenkao prvo dati mali paket da probas pa onda ti iduci platis.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
aj hvala greenie ma ono nemislim ja svaki dan.. kontam si uzet jednom eventualno dvaput čisto radi probe kad sam tamo da i to kušam :D. aj hvala pa ja jos vidim ocu ili necu jel tamo s ribom idem pa cemo se jos dog0vorit... a mozda i ovi organizatori puta iz agencija znaju nekog :p pa se raspitam. jedino mi bed st napustam bilje...val ce moc 1 tjedan bez zaljevanja nek im je s bogom da nebudu same :D hehe pozdrav svima !!!!!!!
 
05.06.2008
35
0
0
44
zelenikawasaki je napisao(la):
. jedino mi bed st napustam bilje...val ce moc 1 tjedan bez zaljevanja nek im je s bogom da nebudu same :D hehe pozdrav svima !!!!!!!


uzmi cackalicu ili tako nekakav stapic i zavezi spagu za vrh, naguraj u zemlju, a drugi kraj spage stavi u bocu s vodom. to bi im trebalo dati dovoljno vlage dok se ne vratis