di se moze kupit bong,lula???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2005
42
0
0
procito sam ostale postove ali nikaj nisam skuzio.di se u hr(po mogucnosti u zg) moze kupit lula,bong...vidio sam to samo u filmovima pa nisam nist skuzio.sta se trava metne na kraj onog pimpeka i zapali? ::h2o
 
08.11.2005
42
0
0
rijeka mi bas nije preko puta pa........procito sam na forumu da ima u nekom smartshopu u ilici.di je to tocno?(smartshop a ne ilica ~~ )
 
23.10.2005
8
0
0
Kako mislis propao, sta je bilo ??
Inace Kumba shop se nalazi blizu mrtvog kanala, ispod hotela neboder, tamo se jos u blizini nalaze ventex i onaj pet shop - neznam tocno objasnit al tamo je
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
ovde se kod mene pajp moze kupiti skoro svuda :)...ne,salim se, ima u India shopu, u Orient shopu i cak i u jednom butiku
pogledaj jel ima neka takva prodavnica kod tebe
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kako mislis propao, sta je bilo ??
Inace Kumba shop se nalazi blizu mrtvog kanala, ispod hotela neboder, tamo se jos u blizini nalaze ventex i onaj pet shop - neznam tocno objasnit al tamo je

Da, propo... Znam gdje se nalazi što je potvrðeno mojim poznavanjem hrvatskog jezika i pisma latinice: Kumba shop (na reklami)...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Isprièavam se... :petak
Da, propo... od 1.9. ne radi al èuo da veæ za novu godinu nisu imali ništa...
Na ulazu još uvijek piše: "Vraæam se za sat vremena"
::behehe
 
06.01.2006
6
0
0
ovako, za smart, na tgu kreneš prema paladiumu i tamo negdje u veži su ti neki izlozi, e pa tamo ti je i izlog od smart shopa na kojem ti piše broj ulice. i to ti je tamo neko dvorište kad doðeš do tamo, skužit æeš..

e a smart shop je ful isti ko što je bio kumba shop, imaju iste one majice i upaljaèe, sve sve isto.. ja i prijateljica smo baš bile oduševljene kad smo neki dan bile u zg :p
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vira je napisao(la):
ovako, za smart, na tgu kreneš prema paladiumu i tamo negdje u veži su ti neki izlozi, e pa tamo ti je i izlog od smart shopa na kojem ti piše broj ulice. i to ti je tamo neko dvorište kad doðeš do tamo, skužit æeš..

e a smart shop je ful isti ko što je bio kumba shop, imaju iste one majice i upaljaèe, sve sve isto.. ja i prijateljica smo baš bile oduševljene kad smo neki dan bile u zg :p


Ovo prièaš za zagrebaèki smart shop ili?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lulicu od stakla, onako lijepo zavijenu i smotanu, baš bih volio...i èisto sumnjam da bih to mogo napravit.

Lulu od drva radit...u to bih se veæ upustio sa Zadovoljstvom. To sam planiro...i mogo bih se u to uskoro upustit :lol:

Možeš sam napravit bong, al od plastike.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Ako nema za kupiti improvizujte.Ja znam dva naèina:
1.napravite (lulu)tj.glavu od gline i osušite
2.jednostavno naðete gedoru(znate šta je gedora?mislim se tako kaže)broj 9,10,11,(ja koristim 9) pogledajte je malo,eto vam gotova glava za bong.Još vam samo treba komad gumenog creva u koje æe glava(gedora) pasovati i
plastièna boca ili ti neka druga posuda .To je veæ stvar mašte i kreativnosti(nadam se da znate dalje)

p.s.ne pravite lulu od drveta jer drvo æe pomalo gorjeti
i davati odvratan okus ,kašljaæete i boliæe vas pluæa
 
18.10.2006
39
1
0
33
ima li mozda negde u novom sadu da se kupi lula ili bong??? ili ako neko moze da mi da detaljna upustva za pravljenje bonga???