di se moze kupit bong,lula???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2006
1
0
0
DA GURU je napisao(la):
jozo je napisao(la):
i onda........jel zna ko di se u zg moze kupit ::h2o ?

kad ides od frankopanske prema trgu, s desne strane ilice u vezi. tamo ti je i planet music.

tako je... dodjes do krizanja frankopanske i ilice, krenes prema trgu i nakon nekih 20ak metara s desne strane ti je ulaz u haustor.. tamo unutra ti je smart shop, na mjestu gdje je prije bio Millenium ducan..

tamo je takodjer i planet music i nekakva optika, kljucarnica i statijaznam...

a eo ti i link
www.smartshop.hr

postoji jos jedan (ili je postojao) u Harambasicevoj ulici (to je negdje kod ekonomskog faxa).. di tocno neznam, jer nikad nisam bio...

u ovom prvom smart shopu sam uvijek pronasao sve sto sam trazio... :wink:

stay high
 
21.07.2008
1
0
0
34
imported_Growster je napisao(la):
tako je... dodjes do krizanja frankopanske i ilice, krenes prema trgu i nakon nekih 20ak metara s desne strane ti je ulaz u haustor.. tamo unutra ti je smart shop, na mjestu gdje je prije bio Millenium ducan..

tamo je takodjer i planet music i nekakva optika, kljucarnica i statijaznam...

a eo ti i link
www.smartshop.hr

postoji jos jedan (ili je postojao) u Harambasicevoj ulici (to je negdje kod ekonomskog faxa).. di tocno neznam, jer nikad nisam bio...

u ovom prvom smart shopu sam uvijek pronasao sve sto sam trazio... :wink:

stay high

Ej, malo se uključujem u staru temu, ima li tamo za kupiti nekaj poput ovakve male lule, i koliko košta, ako netko zna, pls:

http://images.jupiterimages.com/common/detail/64/54/23245464.jpg
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
pa da...smart shop...nije kao da se nezna di je...

inace sto se tice toga ja i jos dosta fendova lutamo po zg-u i pola grada smo pitali di je smart shop sto nam nitko nije znao rec...bili smo ludi i sta nismo ovako dok smo hodali ono ugledali ga ispred nas...haha...a jeebote...
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
IMG.jpg


Evo jedan shop u Novom Sadu. Radno vreme im je 12:00-20:00 radnim danima, subotom nisam siguran, ali valjda je isto, a nedeljom ne rade.
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
ma ne svidja mi se ni jedan s te stranice, htio bi da ima okruglo dno ne da je ravan i htio bi malo veceg , bar preko 30 cm