Digital ART

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ako neko ima WPapers,BGround....sve sto moze da se iskoristi kao pozadina ili da se iskoristi deo sa slike neka stavi ovde.

Oni koji imaju sajt za tako nesto neka linkuju.

Evo trenutno mi prebaju digital pozadine Space,Earth,Canna Seed.....sve sto imate dajte ovde
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ma google je google i svi imaju 50 Bgrounda koje vrte u krug...retko gde se moze naci dobra pozadina koja nije monotona i previse puta koriscena...

ljudi imaju u racinarima mnogo dobre digitalne pozadine a da nisu ni svesni koliko se to moze unaprediti ako posvetis 1-2 vremena

gledaj o cemu ti pricam
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Od ovoga moza da nastane tako dobra slika,baner....ma svasta moze sto jos nisi video a jos ako se baci u gif ili flash :lol: sigurno bi ti ostalo u secanju ovako dobra stvar...
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
u slobodno vrijeme hobi mi je digital art, volim kombinirat fotic i PS...
Evo bas neki dan, prije neg si objavio temu palo mi je napamet da napravim nes na temu vutre... nije nes posebno al ok za 10min rada ... a kad nadjem vremena mogo bi i malo truda ubacit :wink:
ajd caos pa se cujemo jos u vezi ovog.

ovo su moje proslogodisnje ljepotice:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
na gornjim linkovima nisam naso bas mnogo odnosno odustao sam jer mrzim da me bacaju po koje kakvim sajtovima...]

a ovaz zadnji link je zanimljiv...

hvala
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
da ,zanimljiva slika ali malo mutna i bez jasne ideje :wink: vise je uradjena onako za sebe nego za nekakvu komercijalu ali ako umes da radis ovakve stvari (koje mene mrze :? ) mozemo da napravimo nesto

samo ne znam kako stojis sa vremenom
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
ma znam, eh najveci posao bilo je "izrezivanje" biljke, jer je slikano u mom stanu... od ostalog nista, malo se poigrao s light balansom, ubacio zeleni "filter" i malo blura.. a ma ko sto i kazes slika je pravljena za sebe, cisto da malo osvjezim desk :)
Al u stanju sam napraviti daleko ljepsi uradak, kazem, samo treba malo vremena i truda, hehe...
Inace svojevremeno dok sam se bavio igranjem izradjivao sam i web stranice za klanove, tako da i u tome imam znanja... pa recite kako god mogu pomoci :wink:
Ni animacije mi nisu strane, al u granicama .gif-a.
Evo bas sad radim na jednoj slici, isto marihuana tema, al odlucio sam raditi na njoj sam u napusenom stanju, evo jos je nisam ni pogledao ovako "normalan" , a niti necu, bit ce zanimljivo vidjeti sta ispadne 8)
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
e da, cuj sto se tice vremena, slobodan sam ti svaki dan poslije 19h, ono dodjem doma s posla, nesto prozvacem i uglavnom zapalim jednu i kuliram, tako da eto tada bi imao vremena za pozabavit se ovim pitanjem... ti vidi pa mi javi, ako imas neke ideje koje bi realizirao, mozes mi poslati i icq br. ili msn adresu na PM pa se dogovorimo jedno vece... aj pozdrav i do slusanja :D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
|{ 1 T @ hvala ti na odgovoru za saradnju ali nisam ljubitelj msn i icq ....mail je zmaj jer imas dosta vremena da slozis ono sto zelis da kazes a sve drugo te tera da doneses odluku u trenutku...to ponekad i nije dobro ...inace ima stvari koje bi trebalo odraditi ako si dobar u photoshopu


VUTRAGENJO hvala :wink:
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
evo i ovo je polako pred krajem, onak svaki dan po malo uz pljuganje prckao po slici, recimo cca 14dana hehe
...i mislio sam dodati jos nekakav text, poruku... al trebam ideje...nes kratko i siGniFikantno :p
hirs
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
zanimljivo, indeed

vidim da nisi bas pocetnik,pa ako smem jednu malu sugestiju ...kada bude sledeci put radio zatamljenje pozadine na ovaj nacin probaj da koristis sto meksu alatku "soft" ,vecu i nepravilnog oblika da bi moga lakse oko da prevaris....

u svakom slucaju je lepo...