Dijete (8 mjeseci) nam možda ima rijetku bolest, dal bi ulje bio način za ozdravljenje ako se dijagn

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

painfull

Banned
Banovan
17.09.2013
7
8
3
Poštovanje. Evo ja sam postao ponosan otac prije 8 mjeseci. Dobio sam kćerkicu i zadnja sam godina faxa, imam 25 godina i dosta sam iskusan stoner .upoznat sam s dobrobitima vutre. Pogledao sam Rick Simpsonov dokumentarac i sve što see tiče toga.

NAše su poteškoće započele onog trena kad se se našoj kćerci na licu (na vratu ispred, i iza glave) počeo pojavljivati ožiljci tj. gulice koje kao da su nastale ugrizom insekta (buhe i komarca) da bi se to dosada poprilično proširilo po cijelom tijelu.. Imala je mjesec i pol dana kada se prva gulica pojavila. izgleda doslovno kao maleni ugriz komarca. . Doktori nas zbog toga nisu ni slali na pretrage, rekli su da je sve u redu i da se ne bojimo, da sigurno nije nikakva maligna bolest.
Ali evo kako dijagnoze idu, išli smo na pretrage na Šalatu u Zagreb i sve to se skupilo da je dijagnoza doktorice koja se time bavi, tj njeno mišljenje da je ta bolest zapravo LHC CH iliti Langer-Hansova Histiocitoza koja se očituje time da se javljaju ti uzorci po koži koji mogu prijeći dalje, a mogu i ostati na koži. sve ovisi. ali liječi se kemoterapijom i dobije ga samo 1:1 000 000 . jedno od milijun djece u svijetu. U hrvatskoj je bilo samo 20 slučajeva. Dijagnoza još nije sigurna, moze biti i nešto drugo, ali ona kaže da je po njenom nekom viđenju nalaza biopsije tih kvržica 80% da je ta histiocitoza. Samo još treba dokazati laboratorijski njeno predviđanje. A toga se bojim ko ničeg.
Mala je jako živa, već hoda sama sa 8 mjeseci, pjeva, smije se ko luda, igramo se svaki dan i boli me gledati kako se češe i kako je sve svrbi. Evo cijelu noć proučavam i tražim pomoć po svim živim forumima dal bi ulje s visokom razinom CBDa i THCa uspjelo izlječiti LHC ako histokemijska obrada pokaže da je LHC . Nisam vjernik, nisam neki čovjek religje poštujem zakone svemira i prirode i neku etiku i , al počeo sam se moliti i svaku noć zelim da tko god je tamo gore da meni bolest neku, a njoj oduzme.
Ona mi je najbolja stvar koja mi se u životu dogodila, baš je preslatka i najljepša beba koju sam vidio i stalno se smije i blesava je. I sad da joj nešto bude ja to ne bih mogo preživit.Znanstvenici nemaju pojma šta je ovo. U lokalnoj bolnici nikada nisu imali niti jedan slučaj, u Zagrebu su vidjeli samo 20 beba od 1980-te godine. U suštini bolest moze proci sama od sebe mozda i nije LHC, mozda je nešto blaže. Došli smo na pregled skupilo se 10 doktora, svi su je gledali, pipkali slikali s fotoaparatom.LHC karakterizira višak bijelih krvnih stanica koje stvaraju te kvržice na koži, a kod težih slučajevase te gulice kao od komarca mogu proširit na kosti, jetru, slezenu, pa mozda i mozak i pluća. tj NASTAJE RAK. E pa ako nastaje rak za to me zanima da li bi ulje tu moglo pomoć ako se dijagnoza potvrdi? ne znam stvarno gdje ga nabaviti, probat cu sam raditi nema mi druge.
Evo pronašao sam članak :na netu kako je ulje od kanabisa spasilo život osmomjesečnom dječaku koji je imao tumor na mozgu:

http://www.examiner.com/article/doctor-says-marijuana-reduced-infant-s-brain-tumor-should-be-used-for-children

Upotpunosti mu je nestao. Ako se dokaže da naše dijete ima neki tumor ili da se proširilo, da li preporučujete liječenje s uljem. Da li iz kućne radinosti ili drugačije. I kako uopće dozirati. Vidim da ljudi doziraju prema Rick Simpsonovim naputcima, ali stvarno za tako malu bebu ne mogu ni otprilike reći koliko bi ulja bilo potrebno. I moram još samo napomenuti da kada je doktorica potvrdila dijagnozu tj rekla da misli da je to da sam uzeo malo na prst svoje trave i protrljao sam joj po zubima mrvicu. Manje od milimetra. I mogu vam reći da je sutradan bilo puno manje. Neki su od plikova počeli nestajati. Ali da to sazna bilo tko oduzeli bi mi dijete, a da ne pričam o ženi koja je poludila.Ali to mi je samo bio dokaz da ipak djeluje. Beba je bila sretna cijeli dan, ali jako se bojim da nešto nisam pokrenuo s tim. Jer nakon 4 dana kvrzice ko da su joj se još više proširile. PLEASE HELP ME!!!!!! da nisam nešto načeo. Jer joj se počelo povlačiti, a onda nakon 4 dana još je bilo gore. Da li se to inače događa u tim slučajevima ? Više mi ne pada na pamet, to je bilo prije 2 tjedna. ali eto.
Trazim sve forume, sve sam pogledao, nigdje ne piše ništa o LHC i ulju.i ne znam što da radim. Svi doktori kažu kako je dijete u odličnom stanju, sve je ok. Savršeno izgleda, nije blijeda, nije pospana nema temperaturu, hoda. Nema ni traga bolesti osim toga po kozi što ju svrbi.Djeca obično takva imaju neke simptome, temperaturu, povećanu jetru, probleme. Onna nema nikakvih. .Morao sam s nekim podjelit ove strahove i nade i to sve jer se bojim i eto molim vas ako ikako mozete neki reply napisat samo kao neku ideju što da radimo. Evo sada spava i super je...Pozdravljamo vas i oprostite na nekim greškama u tekstu, preumoran sam. Hvala vam PUUUUNO i pliz drzite fige da nije LHC. jer i doktorica je rekla da mozda nije, al da je njena dijagnoza ta i sad pretrnjujemo od straha čekajući nalaze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XRumerTest

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ne razumem se bas u medicinu ali predpostavljam da bi ulje pomoglo. U dokumentarcu, Rick Simpson kaze da ulje moze da se maze direktno na kozu. Tako da ne verujem da bi uopste trebao da dajes kcerci da konzumira ulje ili travu, nego da se ulje primeni samo na kozi.. Ali opet nisam strucan sacekaj da ti neko uceniji odgovori. Nadam se da ce joj biti bolje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Bratec iskreno se nadam da nije ništa opasno i da je tek neka prolazna diječija bolest. Najbolje ne poduzimaj ništa dok ne dobiješ od doktora konačnu dijagnozu. Dijeca u toj dobi su inače podložna raznim prolaznim bolestima, podosta su osjetljivi jer im još nije u potpunosti razvijen imunološki sustav, pogotovo ako su cijepljena, što u tvojem slučaju predpodstavljam da jeste jer vidim da si iz HR, a kod nas zakon kaže "Moraš cijepiti dijecu!" i to sa velikim uskličnikom.
Svaki bi roditelj prodao dušu vragu samo da mu dijete bude zdravo i sretno, Meni su socijalne službe prijetile oduzimanjem djeteta jer sam odbijao dozvoliti da primi ikakvo cijepivo (hvala bogu uvjek postoji doktora koji će ti izaći u susreti pa izdati lažnu potvrdu da je dijete dobilo cijepivo), al iskreno moja curka nije nikad obolila od nikakve bolesti, faktički se nije ni zakašljala do dana danas, a u šestoj je godini starosti.
Ulje ne davati dijetetu, ali se mazati to svakako može, samo kao što velim nemoj ništa dok nisi ziher o čemu se radi.
Znaš kako to ide, cijepiš dijete, ono dobije neki osip nakon par mijeseci, doktori kažu moraš kupiti kremice, sirupiće i takve pizdarije, ti trošiš, farmaceuti profitiraju i to ti je taj začarani krug, rekao bih isplaniran od samog rođenja i dana kad je dijetetu ubrizgano to cijepivo koje je zamisli dobiveno sa umrtvljenih stanica raka.
Hmmm kako nas programiraju i vuku nas za nos svi redom. Tužno ali istinito!
Frend držim palčeve da nije ništ ozbiljno. Misli pozitivno i sve će biti OK :thumb:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ukoliko se pokaže dijagnoza ona najgora (ali držim fige da neće :thumb: ), naravno da ti preporučujem ulje, svašta sam se nagledao i upravo bi ju kemoterapija unakazila (daleko više nego ulje kod tako malog djeteta). Isključivo ulje iz kućne radinosti. Ne po RS nikako, prošao sam po RS ja koji sam veliki konj, šoralo me sa svih strana :ludaci_lol: .
Na z7 ulju (10%thca i 15% CBDa) mislim da ni u teoriji ne možeš izvesti RS doziranje.
Moj savjet je da probaš s nekim kremama koje napraviš miješajući ulje iz kućne i nekom prirodnom kremom, pa da je time mažeš, dušu dalo za kožne bolesti. :vb_wave:
 

painfull

Banned
Banovan
17.09.2013
7
8
3
Hvala puno što je netko imao vremena pročitati moj dugačak tekst.. Također isto razmiišljam ne cjepit ju, kazud a je i ta bolest LHC uzrokovana od strane cjepiva za Hepatitis B koje daju svim novorođenim bebama u bolnici,zašto daju cjepivo za hepatitis b to mi nije jasno, aj da su djeca sklona hepatitisu b u tim godinama. prestrašno
a da je bolest nemogućnost organizma da se nosi s njim pa nastaju kvržice. NJu više ni ne smiju cjepit, al znaš kako mi je ono..Isto razmisljam i kazu da ne moramo cjepit sada tek...ugl danas izgleda puno bolje i nekako ne cini mi se da je nešto strašno. Hvala svima.
 

Gagiba

Aktivan Član
Braćala, kada je dete u pitanju i više nego normalno je da osećaš veliku zabrinutost. Samo polako do konačne i sigurne dijagnostike. Nemoj se brinuti unapred, ništa dobro time ne postižeš (Lujza Hej)

Ukoliko i budeš imao potrebe da reaguješ uljem svakako preporučujem spoljašnju upotrebu. Ulje se za sada pokazalo jako efikasnim.

Ipak meni sve to deluje kao neka alergijska reakcija deteta koja će se najverovatnije sama od sebe povući, ali sačekaj analize i onda će sve lakše biti. U svakom slučaju trudi se da što manje energije trošiš brinući se unapred a probaj da što više vremena posvetiš bebi.

Siguran sam da će sve to biti u redu!!
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Sve najbolje klinki, u primjerenim dozama bilo topikalno ili oralno ulje može samo pomoći, ali otom potom kad se postavi definitivna dijagnoza.

A, sad ovo s cjepljenjem je sasvim druga priča. Nemojte se dati zavarati raznim senzacionalističkim naslovima o cjepivom uzrokovanom autizmu i raznoraznim ostalim boleštinama. Činjenica je da su bolesti kao dječja paraliza, hepatitisi, zaušnjaci skoro dokraja iskorijenjene kod cijepljene male dijece. http://www.immunize.org/catg.d/p4037.pdf
Evo još malo studija o cjepivima i njihovom utjecaju: http://www.autismsciencefoundation.org/autismandvaccines.html

Postoji milijuni teorija zavjere, a na nama je da svojim razmišljanjem, traženjem dokaza i znanstvenih činjenica iz svog tog kaosa informacija izfiltriramo ono što je istina. Ostale teorije su samo tu da bi nam otežale taj proces i cilj im je diskreditirati istine, te ih strpati u isti koš s ljudima gušterima i ostalim glupostima.

edit: ovdje je opisan vaskulitis koji se pojavio nakon primjene cjepiva protiv hepatitisa B http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19078176

Vaskulitis je upala krvnih žilica na koži koja nastaje kad u njih uđu limfociti, a rezultira crvenim plikovima, odebljanjima koja su nježna i bolna na dodir. Konvencionalno se liječi kortikosteroidima, a tu na forumu možeš pitati Mazara (koji ih je prije koristio) kako ih se riješio i zamijenio ih uljem, te s kakvim uspjehom.
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
jako mi je žao kad čujem ovakve ispovijesti roditelja,imam ih troje pa suosijecam.
slažem se s mazarom da bi ulje u kombinaciji s kremom dosta pomoglo,bez obzira o kojoj se kožnih bolesti radilo.
i sam sam protiv tih cijepiva kod male dijece jer sam skoro pa uvijeren da nam se od malena serviraju svakakva sranja.
al kakva god bila naša mišljenja djecu moraš cijepiti jer u suprotnom ih neces moći upisati u osnovnu školu.
kažeš da je vesela i jos ako dobro jede i spava onda imaš veliki razlog da budeš optimista.
nadam se da je to nešto samo prolazno.
 
06.08.2011
13
6
0
108
Dobro veče poštovani forumaši!
Imam pitanje pa bih bila zahvalna ako mi netko može odgovoriti.
Da li je netko od vas osobno konzumirao ulje, da mi može iz prve ruke reć što mogu očekivati.
Ne vjerujem da će biti nekih iznenađenja, dugogodišnji sam konzument biljke, tako da sumnjam da me može safatati neko čudo, ali jedno je varenje.....
Kontam da ću najvjerojatnije malo jače kljucati, spavati bolje nego do sada, ali da li mi netko iz prve ruke može reći da li se može dogoditi nešto neočekivano.
Hvala na odgovoru, a ja ću vam pokušati iz prve ruke prenijeti što i kako je kod mene, jer počinjem ovog vikenda.
Do tipkanja...
 
06.08.2011
13
6
0
108
Mazar, hvala....
listala sam po forumu, pa znaš ono, uhvatiš se neke teme, zanimljivo, i odjednom 2 ujutro...
bit će da sam tako preskočila ovo na što si me uputio...
Odo na čitanje preporučene stranice, hvala još jednom.
Od subote startam sa uljem, ali probat ću se držati malih količina za početak, da ne bude iznenađenja, iako vjerujem da će sve ići po predviđenom planu.
Ulje je tu, snabdjela sam se dovoljnom količinom za cijeli tretman, a čini se da će ga biti i viška, ali bolje da ga ima nego da pofali.
Hvala još jednom, a ja sam očito ovo postala na krivom mjestu, ali.....
U svakom slučaju pisat ću kako će hodati stvar sa liječenjem, večeras još po starom :smoke18:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Painful,I sam imam kćerkicu staru 2 mjeseca i razumijem kako se osječaš,toplo ti savijetujem da ne poduzimaš ništa dok ne dobiješ konačne dijagnoze a kad ih i dobiješ idi po drugo pa i treće mišljenje.
Osobno bih zapalio s malom u Beć.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica
06.08.2011
13
6
0
108
Sparrow, u pravu si da je potrebno potražiti i drugo, i treće mišljenje...
ali to pomalo postaje stvar fantastike u našem društvu, jedino da si dobro novčano potkovan pa si možeš priuštiti posjete u privatnim poliklinikama, ili otići negdje van, ali i to iziskuje popriličan novčani iznos.
Ja sam krenula 1.veljače na pretrage, evo, ušli smo u 10.mjesec, i da nisam pola pretraga sama calovala, dan danas ne bih znala što mi je....ono....znam da nije dobro, ali točnu dijagnozu....pa za običan UZ štitnjače sam trebala čekati više od 8 mjeseci (a na vratu izrasla kvrga veličine jajeta)...ma, besmisleno je o tome i govoriti, samo je činjenica da polovica bolesnika bi imalo šansu izvući se i oporaviti, kako-tako, ali dok dobiješ dijagnozu, već đava kuca na vrata.
A ljudsko tijelo, baš poput automobila, kada počne kiksati na jednom mjestu, samo vuče za sobom slijedeći kvar, tj. novu boleštinu.
Da mi je na vrijeme dijagnosticiran tumor štitnjače, možda bi ostalo "samo" na tome, ovako je jedno vuklo drugo, i sada sam tu di jesam.
Ali, dobro, što je tu je, valja glavu gore i probati spasiti što se spasiti da.
Jutros sam namazala mrvu ulja na neku izraslinu na nozi, veličine je nokta na malom prstu, kao bradavica, ali već par godina to liči na krastu, ono, izbočena, tamno smeđa odvratna krasta. Pokrila gazom, i mogu vam reći da peče, ono, baš osjećam kako "vruće grize"...vidjet ću za par dana što će biti od toga, ali nešto hoće sigurno, a bijele kute su htjele to rezati, iako su već jednom dobili nalaz "nedefinirano", iako nikako ne kužim to, ili je PH nalaz pozitivan ili negativan, ali kod nas ima i ovo između.
Mazar, hvala na usmjeravanju na temu koja me zbilja zanima, dobar dio noći sam provela čitajući, danas ću nastaviti....ipak se nekako lakše možeš pripremiti za start kada iz prve ruke dobiješ informaciju što te može "iznenaditi". Uglavnom, danas sam još na jointu, a sutra je kao dan D, krećem i nadam se da će sve biti OK, iako sam od početka znala da jedini način liječenja koji je dolazio kod mene u obzir je ulje, previše su me kasapili da bih pristala na nastavak masakriranja od strane bijelih kuta :sad2: , u svakom slučaju redovito ću izvještavati kako se stvar odvija, što se dešava, kako se ja osjećam i blablabla...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
al zbunjujete ljude, jack, painful je otvorio temu, yoda je padobranac, a mi ostali smo :pilot
otvori yoda svoju temu :vb_wave:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Što se tiće odlaska van,građani Hrvatske mogu zatražiti u HZZO knjižicu za zemlje EU... dobije se u roku 10 dana...napraviš se blesav ko fol zatekli ste se u Beću i otišli lječniku,osiguranje plača sve,ja osobno to bih učinio bez razmišljanja,napravili bi joj sve moguče pretrage bez pitanja,ja sam majku lječio u beću od karcinoma dojke,tamo su vrhunski stručnjaci na svim poljima medicine i siguran sam da bi postavili dijagnozu u roku 24 sata,doktori tamo nisu ni slični ovim našim polupismenim printerima za uputnice.
Jedno je sigurno da mi djete možda boluje od nečeg,sigurno se nebih jebao s naručivanjem ovdje,ako treba dušu ču vragu prodati ali malu bi dopremio u Beć.Novac je zadnja stvar koja bi me mogla spriječit u tome.
A najgore što bi se moglo ućiniti ako je doista takva rijetka bolest 8 mjeseci bebu mazat cannabis uljem i nadati se najboljem,ulje nije baš čarobni štapić a naroćito nebih dijete upuštao u to samo tako.
Mazar s čim to zbunjujemo ljude?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

painfull

Banned
Banovan
17.09.2013
7
8
3
Evo da se javim. Nazalost jos ne daju nalaze. Mislim, koliko im dugo treba???? Žasu. Neću komentirati ništa. Krvrna slika joj je super, sve je super samo što još ne znaju što joj je po koži. Uglavnom spava sada, pozdravljamo vas beba i tata
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and mazar
06.08.2011
13
6
0
108
Pridružujem se pozdravu.... :wave:
Drži se tata, sve će biti OK, ma doktori ti pojma nemaju, bubnu, a ti se onda nosi sa tim, vidjet ćeš da će sve biti u redu!