Dijete (8 mjeseci) nam možda ima rijetku bolest, dal bi ulje bio način za ozdravljenje ako se dijagn

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
malo OT: Olako se po forumima govori tako loše i generalizira o doktorima. Pa to su ljudi koji su većinom bili bolji u školi, a nakon osnovne išli u gimnazije, faks od 6 god, pa onda i specijalizacija od 2 god, a ti kažeš pojma nemaju, kasape, monstrumi u bijelim kutama...
A otkuda ti kredibilitet za to? Pa ti nemaš ni toliko postova koliko su oni god. proveli u obrazovanju, a tako olako se razbacuješ epitetima. I uz to sve ostali tu na našim prostorima, a mogu vrlo lako u evropu po bolje plaće.
Nisu svi korumpirani i na platnoj listi farmaceutskih kompanija kako ih se prikazuje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo and Z&N
06.08.2011
13
6
0
108
Kakve veze ima broj mojih postova sa obrazovanjem doktora...
To što im ja ne vjerujem, to je moje, i budi uvjeren da imam dobrih razloga za to.
Nisam ja nigdje napisala da su korumpirani niti da su na platnoj listi farmaceutskih kompanija.
Moja iskustva su takva kakva jesu, sve samo ne dobra, i vjeruj mi, nikome ne bih željela da prođe moje bolničke avanture..
Kredibilitet mi daje izvađen zdrav, a ostavljen bolestan dio, ali opet, nisam rekla ni da su svi isti, kao što nisu isti ni prsti na ruci.
Možda je grubo zvučalo ono kad sam napisala da oni pojma nemaju, ali to je više bilo, bar sam željela da tako zvuči, kao utjeha painfullu, da ne mora dijagnoza data njegovoj curici biti i točna, i od srca se nadam da je tako, da su fulali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ima dosta istine u tome što yoda kaže, i sam sam imao smrtni slučaj u obitelji izazvan greškom "specijalista"...
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Ma nema veze, naravno da ima boljih i lošijih, ali sigurno nijednom nije cilj nauditi pacijentu.
Zasmetalo me što se generalizira na temelju nekih osobnih iskustava.
Naravno nadam se da će dijagnoza biti neka blaža, a samim time što im toliko treba vidi se da ni oni nisu sigurni ili pak čekaju nalaze.