Dilema

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Pozdrav!
Imam priliku potpisat za stalnog sezonca...
Imo bi nrkih 2200kn za nerad...
Ili otic na biro pa probat otvorit svoje nesta uz poticaj ovaj za samozalosljavanje...
To bi mi bila jedina para, a za biznis mi je jasno da nije nista 35 000kn, a para sastrane nemam...
Ili otic radit ko zastitar pa vidit, vratit se nagodinu ak ne budem naso do tad nista bolje...
Iso bi iz zastitara na neki tecaj njemackog i polozio prekvalifikaciju za vozaca pa pobjego u njemacku...?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Da si neki mulac znao bi sto da ti kazem. Jebeno je davat neke sudove, i savjete, pogotovo kad ne poznaš onog drugog i kad ne znas sto se dogada sa druge strane.
Al općenito mislim da danas ljudima kronično fali muda.
Zašto je to tako... pojma nemam, al to je druga prica.
Opet, ne znam te i ne odnosi se na tebe
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Kakk god...
Pusiona je svakoako...
Nekako mj najbolje otic ko zastitar radit la kak bude...
Al mi je to knak, koda me vode streljat...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nemam pojma sta ces da cuvas/stitis, ali ako je u svabiji onda begaj!
jos si relativno mald da se izvuces iz ovog naseg blata.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Ma no...tu je u hr...
Za van bi iso vkzit lamion...
Imam C i E pa bi upiso tu prekvalifikaciju da dobijem kod...
To neko vrijeme...
Ne znam...
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Pa sta cekas.Aplikacija Moj posao,zivotopis i garantiran zaposlenje vozaca unutar mjesec dana:)
Sta ce ti zastitar,gubis noci,a dan spavas...

Nemam kod95, a bez njega nemos nista...
Za kod moram na prekvalifikaciju za koju nemam para nikaako...
Mislio sam da odsm u zastitare pa si platit tu prekvalifikaciju...
Tecaj njemackog i pobjec van
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Drž' se doma svoga to ti moj savjet. Nismo mi balkanci za stranu zemlju, to te psihički dotuče kad tad. Nema tih para koje će te činit sretnim i zadovoljnim daleko od svojih ljudi i doma svoga, a kad pogledaš realno najbitnije je u životu biti sretan. Rađe doma za minimalac nego u inozemstvu za masne pare, jer za pravu sreću potrebno je mnogo više od novaca ;).
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Nemam kod95, a bez njega nemos nista...
Za kod moram na prekvalifikaciju za koju nemam para nikaako...
Mislio sam da odsm u zastitare pa si platit tu prekvalifikaciju...
Tecaj njemackog i pobjec van

Sad samo treba da prestanes dalje misliti, po tom pitanju, i prihvatis se djela.

Ako ti ne znas kuda ces sa sobom, kako to neko drugi moze da zna!?
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Brate No Joke je u pravu. Mi Balkanci volimo pit kavu satima, druzit se, gledat djecu kako rastu, pa onda ta djeca gledaju nas kako starimo. Volimo sjedilacki nacin zivota, dobre zabave, temperamentni smo ljudi. Nismo mi za van, a ljudi iz vana kad okuse nas nacin zivota ovdje i ostaju. Nije bas kao u Svicarskoj ali nismo ni Somalija, mi smo umjetnici snalazenja, gospodari sive ekonomije. Kad izadju nova pravila mi prvo gledamo kako da ih zaobidjemo a ne da im se prilagodimo. Kod nas nikad nista ne valja ali opet je sve u redu. Mislim da nema smisla potrositi 20 godina vani da bi dosao ovdje umrijet sa mirovinom od 1000 eura. Vani ljudi trce za parama a bjeze od zivota, jbg moderno drustvo nas je pretvorilo u radilice. Uostalom bar ces moci pricati kako si svjedocio dogadjanjima kakvih nema u Monthy pythonu i svim filmovima zajedno. lijepo je imati novaca, ali dopustiti da novci ovladaju nama pretvara nas u zombije. Cijeli zivot trcis za lovom a na smrtnoj postelji skontas da nisi zivio. Moj skroman savjet ti je da ostanes i radis ono sto mi najbolje znamo, da se snalazis i radis sto nas vecina radi. Plivas izmedju sive i postene zone i uzivas u zivotu.




Ovaj Jack Herer nije normalan, nemojte sta zamjerit...
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
A zasto ne probat? Tko kaze da mora biti tuzna slika nasih ljudi vani? A mozda mu odlazak bude najgora odluka ikad. A opet, mozda mu otvori put. Sutra je tajna.
Ja nikad ne bi isao sa mislju da pola zivota negdje uredno radim za placu. Tamo ili ovdje! Da se nadjem u nordijskim zemljama vjerovatno bi gledao kako da bure sljive nekako provucem. Ako nista pametnije ne bi smislio. Nes ti stvari i da te prognaju. Zauvjek! Uz kletvu:D