dilema ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
Na obilasku bashte proshlog puta , drugar je pocheo da kida listove ( ne grane ) sa biljaka koje su visoke jedno 40 cm .
Kaze da je tako dobro i da ce se oni opet razviti oO meni to nekako nije logichno , biljci su potrebni listovi za fotosintezu . Znam da ce se ti listovi obnoviti , ali mi nije jasno kakav uticaj ima to na biljke , povoljan ili nepovoljan? moje trenutno mishljenje je VEOMA NEPOVOLJAN :sick:
Nisam mu dozvolio da "obradi" sve biljke dok ne cujem vashe mishljenje :)
hvala unapred na odgovoru ! :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Otkini mu ruke i reci mu da je to tako dobro...Šta ima kidat listove,mislim...WTF?
Koliko sam skužio,to je vani,pa mu potez nema ni trunke logike,pošto biljke imaju dosta hrane i svega.Tako samo stvara nepotreban stres i na kraju će bit hermića kao u priči.Drugo je indor,ali ni onda se ne otkine puno,samo oni koji baš smetaju,ali nije to baš neko rješenje.Probao i ne sviđa mi se rezultat.Vani eventualno super cropping,da se ne drkaš sa vezanjem,pošto nisi uvijek uz njih,pa da ih malo raširiš,ali listove kidat :eek:hno:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
i ruke i noge... ako ce imat noge mozda ti iz inata dodje pozvakat bilje kad ce bit pri kraju :D

ko truplo nece ic nikuda :D

neznas zasto bi vani micao lisce, osim onog u sredini koje ti mozda ne dobiva dovoljno svjetla pa zuti