DILERI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ima prednosti to sto zivim na otoku... pogotovo na hvaru, jer je to mjesto sa najvise suncanih sati godisnje... a i umjerena je klima, toplo je...
predobro za uzgoj vutre... :D :lol:
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Jeste Xarabas, taj sam Tripco.
P.P., Hvar je u svakom pogledu hyper, hyper za uzgoj svega živog, uz još 2 lokacije na Jadranu: Mljet i Boka Kotorska. Mada, jedan internacionalno iskusni duvaè (58. godište) mi je svojevremeno prièao da je najbolja vutra koju je ikada pušio došla sa Kornata. Valjda tamo ima sasvim posebnih minerala u zemljištu.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
hehehhe... vidit cemo na proljece kakav je hvar... i kakva ce bit vutra... skupljam sjeme od proslog ljeta i planiram tako neku malu plantazicu, da imam za sebe i prijatelje, lijepo....
 
18.02.2007
25
0
0
43
A dileri kao dileri, ako hoce da nabave malo skuplju robu onda ubijaju paketima što je u svakom slučaju bolje nego što inaće rade malo vrhova i gro prpe.:2flip:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neke lose dilere imate vi...
meni je diler frajer kog znam 12 godina...frajer ako me skrati pokaze mi zakoliko me skratio...i uvjek da dobro i fakat sam si jeben s njim(i ne samo kao muserija nego kao i frend) i frajer me gro casti...diler i pol majke mi....nema puno takvih...ziher nema puno...