DILERI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
Dobar diler dobro dila
dobroj dijeci dila i dila!!!!

jeli tko dozivio da se igra u parku s ostatkom dobre dijece, kad odjedampu iz sasvim nepoznatih razloga dodje barba x !~ i ponudi ti ::h2o


....mogu i ja dobit malo?! ::histerija ::histerija

u pocetku ti daju dobar staff, a svremenom ta idila nestane i moras da pusis sranja!!!!!!!!

LEVATI!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s.: zato sam ja postao sam svoj majstor!! i uvjeren sam da jos uvjek postoji Juga, socijalizam i TITo pisalo bi i u casopisu "sam svoj majstor" kako sklepat boks za indoor uzgoj ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Dobar jutar ~~ (od nespavanja)

Osobno nikad nisam doživio da mie došo diler i ponudio. Al mie uvijek zanimljivo poslušat prièu roditelja kako se nudi na svakom koraku. Hm, i da želiš nema... Ipak, zanimljivo razmišljanje...za analizu naravno.
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
najgori su oni koji te zavlace, dok tu na nasem podrucju imas i ove koji to ne rade vec ti daju takvu mizeriju zbog koje sam ja prestao pusit!

a tu su i oni koji su dobro radili ali o njima mozes samo citat u novinama!!! ::super
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
meni je ipak najaca ona prica kao da je prvi put besplatno kao dok se ne navuces e al bi to bilo lepo isao bi od dilera do dilera i svakom bi reko da mi je prvi put i radio bi se za dzabe...
 
21.11.2005
47
8
0
ja znam jednog dilera koji ti kaze, : ej brate morao sam da te skratima za jedan hed, jel se ne ljutish? a inache ket je 500din a ne 400 kao shto smo se dogovorili preko telefona. a ni vutra nije bash neka ali ono, nije losha albania finest. a ja mu kazem slushaj bre majmune, slomicu ti obe ruke ako me opet budesh ovako zajebo. evo ti ovaj ket pa ga pushi sam a ja idem da uzgajam svoje. tako me niko nece lagati, kratiti derati i jebati u zdrav mozak povrh svega. mamicu im, kako me nerviraju ... ali uskoro ce se sve to promeniti.... josh oko mesec dana i i i .. iiiii bice to pochetak jednog divnog i ne sumnjam kratkog prijateljstva... zove se Eleonora i mnogo lepo mirishe... hehee malko sam skrenuo sa teme... dileri su paraziti marihuana drushtva i treba ih izbegavati po svaku cenu ... ali kad dodje do tog kritichnog trenutka... blje je biti kratak za jedan hed [ili vishe shto je ceshci sluchaj] i imati 100 din manje ali bar cete se napushiti... to jest ako vutra nije totalno sranje a diler najveca pichka [jel mogu da psujem? hvala!] da te laze da je sve OK i tako dalje... ne mogu iznervirao sam se, fixni... chekaj na internetu sam... mobilni->imenik->diler halo? da, ko je to? ej desi brate shta ima? shit koka belo zuto crveno roze plavo pa opet zuto.. a jel imash ti neku vutru prijatelju? najbolju. jel moze za sat vremena na starom mestu? kolko cesh brate? jedan ket. to ti je 5oo dinara, ali granje je extra [to svi kazu]. moze moze...
 
09.08.2005
46
1
0
Mene najviše od svega nervira mišljenje javnosti da dileri idu od jedne do druge osobe (nepoznate) i nude drogu.e da je tako ja bi bio naduvan 24-7.èovjeèe pa ja ponekad zovem 20 likova kako bi nabavio i opet nema ništa.nismo mi amerika.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ja znam da se u Negotinu (mali grad na istoku Srbije) dop valja k'o bombone i da nema šta nema. U stvari, tako je makar bio do pre godinu dana, od kad su mi zadnje informacije otuda. Ja sam pre nekih 13 godina nešto malo valjao, ne za zaradu, nego za procenat vutre da imam i ja da pušim. Rek'o bih da sam bio human, mada, moram da priznam, par puta sam, u škripcu, skratio šibe za jedan nokat i to ljudima koji su to najmanje zaslužili. Such is life.
A da dobar lerdi para vredi - vredi. Samo, takvi ljudi imaju dobru robu za ljude dubokog džepa i za njih su u svako doba dana i noæi dostupni.
P.S. "Tko vrijedi - leti, tko ne vrijedi - ne leti." - Grunf, grupa TNT
 
15.10.2005
15
0
0
Nasao sam lika koji zavrsava velike pakete za 400 , a trava je najbolja koju sam pusio.
U jednom paketu ima od 7-9 100s jointa.
A da i masna je kao skank.
:shock: :evil: :!:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
mnogo kukate na preprodavce ali sami ne napravite ništa, pa makar i za sebe....
A veliki broj vidi u gojenju prije svega zaradu.....
malo se time pozabavite
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:shock:


evo uopavo sam cepno vrh sa jedne od mojih èetri biljèice ,popusio i puko!
:bis: :bis: :bis: :bis:
uuu jebote a vrh tek što je obruco a radi me jebeno!
nove lampe se dobro pokazale,,envirolite-2 x 125w"

it nakon jednomjeseènog posta ked bude gotova biæe luada

sad je jay-z do jaja

"hola"hovito"
:dj_zhurka: :loche:
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
ja pokuso da prestanem sredjivat WU od drugih i uspjelo mi na nekih godinu dana ali nakon ovog novogodisnjeg razocarenja sa svojim biljcicama(sve muske), od depre sam propusio!!!!!!!!!!! :lol:

NEMOGU SE VISE KONTROLIRAT!!!!!!!!

sad opet sve ispocetka :evil:

a i ovi dileri na kvarneru su nehumani, vutrica je zesca bulja dobijes malo za puno para jos uz to od dima ti nije nis

ocelavit cu od ovakvih dilera!!!!!!!!!!!!! 8)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
nekidan mi je reko ovaj prijatelj da vise nemoze/nece nabavljat mi vutru.... i sad moram smislit kako cu i sta cu.... jadnaaaa ja.... :(
a zivim na otoku, nije lako nabavit....
 
13.02.2005
26
0
0
Blago tebiiii!!!!
Ima to i svoje prednosti sto zivis na ostrvu!!!
Nekako ces se vec snaci!!
Jaooo sta bi ja dao da mogu da odem na Hvar!!!Isao sam tamo kao mali sa porodicom i divno je,neznam sada ali onda je bilo jako lepo!!
Dosadi mi vise Crna Gora,nadam se da cu uspeti bar na Kopaonik krajem Feb??!!
Ja sam inace zavisnik letovanja i zimovanja, pre cu otici negde na 2 ned. nego otpadati u smorenoj Subotici 12 meseci!!