dim gust kao mlijeko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2008
46
0
0
43
evo nesto jako jednostavno a ubija za popizdit i ide jako jako malo vutre.Ja to v
ec 2 god.prakticiram i odlicno mi je,vjerovatno ste probali al neka evo.

Uzmes plastičnu bocu od 2.5l(od coca.cole)i jednu od 2l.
Bocu od 2.5l prerežeš odozgor otprilike 15cm,
onda bocu od 2l prerežeš joj dno.
Bocu od 2.5l napunis vodom i u nju stavis ovu drugu bocu,
e kad ste to napravili ja uzmem od nes kave onaj alu poklopac i od njega napravim čep i probusim rupice al može i alu folija i taj čep staviš na bocu od 2l.
U taj cep stavis jako malo vutre upalis upaljač i izvlačiš jako polako prema gore
kad dodes do kraja maknes čep i srrrrk,punim plucima.Dim bude toliko gust da bude kao mlijeko onako se prelijeva u boci ovisi koliko sporo izvlacite prema gore i koliko ste stavili vutre.Ja bar tako stedim vutru 2 takva dima i aj bok,od jedne pljuge sto bi normalno zapalio sam nas 4 se toliko ubijemo ono skroz.stavit cu slike za jedno sat vremena kad mi zena dođe ako nekog zanima kako bi to izgledalo
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
netko je vec skicirao i pisao o ovome...a sigurno smo svi provali :D
sve u svemu nije najbolji....
meni je draza gravity metoda...
 
01.02.2008
46
0
0
43
al meni je ovo prva liga a nisam procitao za ovo sorry ako se spominjali citao sam al nisam naisao na to pa sam mislio da nema al eto očito ovdje nema teme koja nije obrađena milijun puta.e taj gravity kako ide to
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
deny23 je napisao(la):
al meni je ovo prva liga a nisam procitao za ovo sorry ako se spominjali citao sam al nisam naisao na to pa sam mislio da nema al eto očito ovdje nema teme koja nije obrađena milijun puta.e taj gravity kako ide to

Sve isto, samo na kraju gurnes bocu natrag u vodu da ti sutne dim u pluca...
 
01.02.2008
46
0
0
43
e a u ekipi nam je jedan spaljeni lik koji svaki jebeni put kad hoce tako povuc boca kad krene dole on povuče i svu vodu skoro istrese van,koji lik a govorim mu non stop da samo pusti al ne on to nekako od straha povuce pa mu nedamo vise tako da radi sad mora vadit bocu van hehe
 
01.02.2008
46
0
0
43
heheheheheheheh ali koliko mi to ide na živce toliko mi je i duplo smijesno kad to ponovno napravi iako mu kazes prije nego povuče on opet
 
01.02.2008
46
0
0
43
e ma da ga vidite smijali bi se dan noc.tip je celav ima ogromnu okruglu glavu jedna obrva mu je veca od druge ima 27 god i mama mu mrvi andole u čaj kad je bolestan jadan nemože progutat tabletu u biti nezna kako uvijek se izriga kad pokusa progutat.to mi je inace najbolji prijatelj legenda je.al kad pusimo na flasu tako i kad zajebe pa prospe pa kad te pogleda onako sav sprzen ma joooooooj budem gotov i nemogu se naljutit.sta da mu radis.
 
01.02.2008
46
0
0
43
picture067qr5.th.jpg



ej ja nikad nisam slao slike pa vjerovatno da nece valjat jebi ga
 
01.02.2008
46
0
0
43
ajd nije najbolje al skuzit ces ako pogledas.samo u bocu od coca-cole naspes vode i stavis foliju probusis rupice palis upaljacem i vuces lagano prema gore ovu zelenu flasu i RASPALI
 
01.02.2008
46
0
0
43
uuuuu dada kanta je i najbolja kanta je za "kuhanje"onako okrećeš je po rubu kante jako brzo i polako vučeš gore:knockknock:
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
potrebni sastojci:

1) boca (sto veca to bolja, optimalno 1,5L zbog pregiba)
2) vrecica za meso za zamrzavanje
3) kuhinjska gumica
4) noz
5) 2 x 0,33 piva u limenci
6) smjesa za pusenje...
7) upaljac

step 1)
eksas pivu

step 2)
nozem razrezes limenku da dobijes lim 2cmX2cm
od lima napravis stozac za smjesu

step 3)
odrezes dno boce (ne previse, onaj tvrdi dio)
uzmes vrecicu i stavis sa strane koju si upravo odrezao,
da vecina vrecice bude produzetak boce, a dio na boci pricvrstis kuhinjskom gumicom

step 4)
probusis cep da stozac sa smjesom stane lijepo
napravis smjesu i napunis limeni stožac.

step 5)
primis bocu sa vrecicom i udahnes sav zrak koji je u njoj da napravis vakum
(vrecica se povuce skroz u bocu)

step 6)
stavis cep sa stožcem i smjesom na "vakumiranu" bocu, zapalis
i polako vuces vrecicu rukom van iz boce.
Primjeti dim kako ulazi u bocu i puni ju.
kad izvuces dovoljno vrecice (PAZI DA NE OTPADNE i DIM ODE PA-PA)
stanes.

step 7)
otvoris drugu pivu,
odsarafis cep
udahnes sav dim iz boce,
eksas pivu
izdahnes dim.

laku noc haha
vidimo se sutra ;)