Dim u Balon ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shta je bolje,jache ?


  • Total voters
    17

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Videh u jednom filmu,da likovi pushe travu ali iz balona....mene zanima kako se to radi ?
jer to neki fazon gravity pipe-a ?
tnx u napred
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Da nije izgledala kao balon koji ima dvije odvodne cijevi jednu za usta a na drugoj je vutra a unutar balona je voda, samo pitam to je mozda sto si vidio bong
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pitanje u anketi ti je mnogo glupo :)
A sto se tice balona, vjerovatno si vidio da puse iz balona od vaporisera... ovako nesto?
volcano-vaporiser.jpg

to ti je inace napravica koja, ne pali travu da bi stvorila dim... nego cuva tvoja pluca, tako da zagrijava travu na tu temperaturu, da ona ne gori, nego se aktivni sastojci pretvaraju u paru, i idu u balon...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Jest ti pitanje malo nezahvalno ali evo ovako , mada je više individualna stvar šta ko voli . Ali radili su neka istraživanja ima opširnije u jednome mome prije postu tamo negdje u , mješanje s duvanom da ili ne , ja mislim .

Sad ću da skratim , istraživali su par puta i vapourizer se pokazao najboljim baš ovaj ogre na slici i to za medicinsku upotrebu kanabisa , mada firma koja ga prodaje , prodaje i priču da je to kao za eukaliptus i druge neke zelene stvari . Ma koji eukaliptus , ali razumijem ih ja zašto tako nastupaju , rađen je najviše za vutru ali jebiga ne možeš tek tako doći na svako tržište i reći evo to vam je za medical marijuana patients , kad 95 % svjeta i dan danas vjeruje u gluposti koje o travi valjaju.

Zatim je prošao najbolje nefiltrirani joint čistak , pa tek onda bongovi i ostale verzije vodenih lula,mada mnogima glupo izgleda zašto bi bong bio lošiji od jointa a u stvari je bolji što se tiče katrana i nekih štetnih tvari ,ali je istraživanje pokazalo da se dosta THC filtrira u vodi , tj . skupa sa katranom se lijepi valjda ,a ne vidim razlog zašto bi lagali ovi koji su radili istraživanje i rekli da je vaporizer bolji , ajmo reći lažu zbog vaporizera i onih koji prodaju vaporizere ali onda bi i za joint slagali pa rekli da ne valja.I ovi koji su radili istraživanje su za vutru a ne protiv .

U biti kad se pogleda joint i vodena lula,v. lula je zdravija u neku ruku ali joint daje više THC(i u slučaju jointa ,zbog veće temeperature, njegovih oksida i nekih drugih degradiranih spojeva kao što je npr. CBN(kanabinol)) u omjeru na katran nego lule kad se u njima sprži ista količina jednake vutre.

I pošto sam već rekao da je pitanje nezahvalno i moglo bi se o tome raspravljat danima neću ni da odgovaram,sve je mislim više stvar individualnog mišljenja i doživljaja i ovisi o pun *****nekih parametara, npr. vrsti . trave , koliko se puši koliko često kako se vuče ,koliko neko zadrži pa ga onda smanta od toga što drži dugo jedan dah , a tako se možeš odvalit i čistim zrakom , jebiga ima tu mnogo faktora da bi se moglo reći sa sigurnošću e ovo je bolje i jače .Mada je možda bolje tj.zdravije na vodenu lulu samo onda pošto filtrira dosta THC pa ti treba više vutre , ali je prednost lule opet jer na lulu možeš pušit čistak ,kad si sam mislim, a joint baš ne i bih preporučio čistak svakome pogotovo ne neiskusnima i to ako je ona neka jača , ali recimo ako je neki od onih slabijih skunkova ono samo 7-8% THC-a ili green spirit 5,6 % THC-a onda se može i smotat jednog tankog ono 0.5 g i 1 g ko je iskusniji i s većom tolerancijom naravno ,neće ga natjerat da legne i onda leluja 4 m iznad zemlje :icon_lol: a ako ti je već volja na lulu onda bolje što jaču neku bar 18% white widow npr. i najbolje svježu vodu koristit pretpostavljam jer što je prljavija ima samo da se bolje lijepe katran i THC i nikotin ako mješaš i duhan (nema potrebe na lulu baš je bezveze duhan stavljat) .Ljude vara činjenica da se THC u stvari ne otapa u vodi , što je tačno , ali ne znači da ga voda neće uhvatiti na svoje molekule i da će sav ispariti gore poštoje lakši to ti je sve do ove adhezije i kohezije i tih pizdarija .Volio bih da neko ko zna puno bolje od mene ,a ne kao i ja od prilike, da mi objasni detaljinije cijelu stvar oko toga .
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Narquila je napisao(la):
Da nije izgledala kao balon koji ima dvije odvodne cijevi jednu za usta a na drugoj je vutra a unutar balona je voda, samo pitam to je mozda sto si vidio bong

da bash je tako izgledalo...jer postoji nekakva mogucnos da se to napravi kod kuce ?
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
b r a i n c h i p je napisao(la):
to ti je inace napravica koja, ne pali travu da bi stvorila dim... nego cuva tvoja pluca, tako da zagrijava travu na tu temperaturu, da ona ne gori, nego se aktivni sastojci pretvaraju u paru, i idu u balon...

brate kad smo vec ko vaporizera jel to stvarno extra skupo jel znash otprilike cene???