Dinafem - Blue Cheese, CBD Cheese i Blue Widow by Blader

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hvala na svemu ;)

Sušilo se skoro 5 dana. Temperature su u sušioni bile 27-29 stupnjeva. Visoke jesu ali nemam izbora. Vlaga od 40 do 45 rh, zvući uredu ali ipak je to niska vlaga jer ovisi o temperaturi. Zato se i zove relativna vlaga... čekao sam "snap" test popcorna i to provjeravao svakih par sati. Na kraju ujutro u 5 sve radio da se ne presuši :upiii:

CBD Cheese najjače miriše, jako slično OG Kushu. Malo manje dizel, više fruity ali jako kako kažu skunky - pungent. Neka sad to malo ostane u teglama pa ću onda detaljno opisat, slikat vrhove i izvagat da zapišemo statistiku za COB , a do tada evo kako to izgleda sada ;)

Blue Cheese napunio najviše tegli ali zbog flufy vrhova, dok CBD Cheese je tri puta teži.

20170802_170812.jpg
:smoke:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
SMOKE REPORT

BLUE CHEESE - DINAFEM

(ovdje ide slika) ;)

Prošlo je par mjeseci, a to znaći da je vrijeme za jedan smoke report. Evo me u nočnoj smjeni i to je pravo vrijeme da napišem koju rečenicu o Blue Cheesu od Dinafema. ono što prvo treba spomenuti je da ovaj fenotip BC-a je rijedak i vuće izgledom na Haze stranu, tako da sve u ovdje rečeno možda neće biti kao puno češći fenotipovi. Ono što je mene, i prijatelje kod ovog fenotipa najviše dojmilo je potencija ali o tome više u primjerenoj rubrici s kojom ću i započeti.

High je doslovno sve iznenadio pa i one koje puše par grama na dnevnoj bazi. Ja osobno nažalost nisam adekvatan da govorim o svom iskustvu jer ja izgubim glavu od nekome smješnih količina ali ono što sam na svoje oči vidio bez sumnje stavlja ovaj BC na sigurno prvo mjesto u jačini napušenosti, a i traje. Napominjem ovaj jer sam prošle godine imao par grama vanjskog isto Dinafemovog BC-a i nije bio niti upola jak, a nije ni izgledao da će biti. Meni je bio ugodan dok ovog jedva dva dima povućem kad draga i ja zapalimo i oboje gledamo sat vrimena u TV kao hipnotizirani. Čini se da će većina ići starome za ulje jer ga leđa bole pa bolje spava kad uzme malu količinu. Iznenađujuće je što izgledom ne odskaće od drugih po pokrivenosti trihomima. Vidi se da je kvalitetna ali udara kao teška kategorija. Ukratko, izbacuje iz takta jer svi su često ponavljali jednu riječ "previše" :smoke:. Za rad bi rekao da je jaki, euforic, mentalno i fizički stoned nije dizalica, više je kao lopatom u glavu. Gledali smo turnir u doti2 i frend koji puši solo trube nikad nije znao kad se šta dogodilo. Kad je zavrsio turnir nakon par dana rekao je da ništa nije niti pogledao koliko je ubijen bio, a gledao je...

Izgledom i morfologijom po meni spada u sativićan izgled i strukturu buda. Jako ljepljivi budovi koji iako nisu gusti odaju kvalitetomi ćak i težinom s obzirom na izgled.

Miris je kompleksan. Osjeti se slatko, borovnica ali sa nekakvim laganim skunky primjesama. Miris je jak ali nije overpowering kao kod CBD Cheesa koje je jako glasan.

Okus je sličan mirisu, nemam što tu reći različito. Slatko se i dalje osjeti sa kompleksnim flejvorom. Ugodno i zanimljivo...

Zaključak: Koliko god jačina bila spektakularna za mene je previše. Nemogu povući više od dvi serije, a da se ne prebijem ko prase i jedva sebi dođem. Ne osječam ja moralnu kočnicu već psiho-fizički odem na lošu, neugodnu stranu. Super strain za ljubitelje nokauta u prvoj rundi :D.


Uskoro ide i Blue Widow- smoke report...
 
Poslednja izmena: