Dinafem Cheese, prvi indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2014
14
9
0


Evo nakon male stanke...
Da ponovim: Sjeme je stavljene u vatice 25.03,pustilo korjencic 27.03 kada je i posadeno u ove male kartonske potiče.Ti mali potici su mi stvorili probleme jer upiju vodu koja onda brzo ispari.28.03 prve guzice su počele viriti iz zemlje.Danas sam ih zajedno sa kartonskim pitaricima presadio i 1L potove.Kao sta se vidi na slikama 5 biljcica je presadeno a nadam se da ce biti i jos koja. Zemlja je compo sana universal.Zarulje 4x 32w 6500k i jedna 32w 2700k.Sve skupa nesto malo vise od 11000 lumena.Ovo mi je manji box.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ej, uvijek ce se naci neko da ti pomogne slusaj Creativa ovog gore i neces pogrijesiti ! uskocit cu i ja ako nesto treba ! ajde samo sretno i hrabro.
 
27.03.2014
14
9
0
Hvala vam na savjetima.Danas sam ih približio zaruljama na 15 cm.Jos jedna je presadeno u saksiju od 1L.Znaci total je 6 kom. Sta je i vise nego dovoljno.Zemlju cu nadopuniti do vrha čim malo porastu.Od pocetka su na 18/6 i odkada sam ih presadio super napreduju.Vlaga i tem. Je vidljiva na slikama.


 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Imaš opciju edit ako dodaješ još nešto, da ne pišeš post za postom...

Edit.png


OK je i vlaga i temp, samo pazi da zemlja nije prevlažna, uspori ih to jako.
 
27.03.2014
14
9
0
Molim za pomoc.U nedoumici sam i nekuzim bas.Uzeo sam Organska gnjojiva Guanokalong.
1. kalong grow NK 6-3
2.Extract
3.powder
Ova tri bi trebala biti za fazu vegetacije.
1.Kalong bloom
2.advanced natural power
ova dva za zavrsnu fazu cvjetanja
Pitanja:
1. s obzirom da su organska gnjojiva. kada da pocnem sa prehranom biljaka
2.dali da se drzim propisanih doza ili...
3.Dali ovaj powder stavljam po zemlji ili u vodu
Ako je itko imao iskustva ili zna volio bih da to podjeli samnom a i sa svima kojima to moze biti interesantno.Puno hvala( trazio sam i po forumu ali nisam nasao)..
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Otprilike nakon 2 max 3 tjedna vege krenit gnojit sa tim vega gnojivima,em je organski i nije tolko zajeban ko kemiski.I kad prebacis na cvijetanje kreni sa tim gnojivima za cvijetanje.
1 put tjedno gnojis
Dajes im propisanu tj.full dozu
Za puder nisam siguran,trebalo bi pisat na artiklu a ako ne pise vjerovatno ga vodom razrijedujes
i tek ako vidis da biljkama krene prijat gnojivo u cvijetanju mozes lagano prekoracivati full doze po 1ml 2ml al ne pretjerivat jer ako pregnojis eto ti zaheb i onda moras flushat.