Dinafem Critical+ 250w by T@mara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.01.2015
3
1
8
Tamara čestitam na uspješno odrađenom growu! Vidim da si u cvjetanju dodavala sensi grow-a, ja sam ga koristio u vegetaciji. Trenutno guram kroz cvjetanje svog prvog growa, počeli su mi žutiti listovi na dnu biljaka a tek sam 22 dan cvjetanja. Zanima me koliko si puta dodavala u cvjetanju sensi grow-a i dali pune doze ili manje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
hvala svima :)
Slučajno da vidim ove zadnje postove jer mi za niti jedan nije došla notifikacija :(
@Bud Force da dodavala sam u cvjetanju sensi-a mislim 2 ili 3 puta punu dozu i meni je biljka dobro reagirala na dodatni N.
Prvi put sam samo dala pola doze,drugo sve full jer ni Big bud ni Jungle juice nemaju N u sebi pa joj nije bilo previše.
Ali svakako probaj i ti prvo sa pola doze pa prati kako reagira :)
 
29.01.2015
3
1
8
Još mi sve ovo novo, tako da puno hvala na odgovoru. Koristimo slićna gnjojiva od Advanced Nutrientsa. Ja sam im davao prva dva tjedna u cvjetanju bud ignitor i sensi bloom, u drugom tjednu počeo davati i bud candy a u trečem izbacio bud ignitor i počeo davati i b-52. Dajem im svako drugo zaljevanje pune doze. Primjetio sam ima nekoliko dana da su počeli žutit listovi, pa im dodam onda iduće zaljevanje i punu dozu sensi grow-a.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nema na čemu,ja sam ti samo prenijela moje iskustvo a pošto tek sada vidim da imaš mentora moj savjet ti je da se sa njim konzultiraš oko toga.
Ipak je Cill stručnjak na tom području i prati te od početka pa neka ti on kaže treba li dodavati N ili ne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bud Force

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Svi završavaju dnevnike a ja sve nešto čekam :)
Iskreno moram reći već par dana neumorno degustiram,kako bi mogla napisati ovaj smoke report :D

Nije to još iscurjano kako treba ali dovoljno da napišem dojmove.
Sa samim strainom sam i više nego zadovoljna,lagan za uzgoj a nagrada velika :)
Moje preporuke svima :)

Vrhovi su ispali stvarno tvrdi i kompaktni,a ljepljivi toliko da niti škarice ne pomažu.
IMG_201505025293.jpg
Samo sušenje je proteklo bez skoro ikakvih mirisa...mrvicu je bacalo na sušeno sijeno,
ali kada sam pakirala teglice cijeli stan je zamirisao kao da je 10 biljaka a ne jedna.

E sada degustacija...
Za prvi puta sam stavila dosta malo u rizlu,pomješano sa duhanom i stvarno me iznenadilo...
2.5-3h je trajala vožnjica :whato::
Jako ugodna i intenzivna,ali ne da nemožeš funkcionirati nego baš obratno...sva osjetila pojačana i smješak na licu :)
Ne zabija previše za krevet što mi je i bio cilj pa je i ubrana sa dosta malo smeđih trihoma.
I okus i miris su intenzivno skunky,doslovno jaki miris i okus trave bez ikakvih voćnih okusa ili nečeg drugog,jednostavno skunky
ali za divno čudo iako je dim jak i intenzivan ne grebe po grlu ništa,ne tjera na kašalj i ugodan je za pušit.
Jedina zamjerka šta odmah nakon popuštanja traži još jednu :D
Toliko od mene u ovom dnevniku i još jednom hvala vam svima što ste me pratili i podržavali :wave:
IMG_2015050216105.jpg
IMG_201505022846.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
images

Ovdje dobiješ Pusu od mene za odličan dnevnik i kraj:clap::
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Čestitke t@mara.... pa da nam se pridružiš u out dnevnicima.... prosto je ugodno družiti se sa tobom :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.